Syntex :: FieldCast Adaptors - Zpracování signálu

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWFieldCast Adaptor One for ATEM Camera Converter

Adaptor One for ATEM Camera Converter

Více obrázků (1)

Adaptér pro ATEM Camera Converter a kabely FieldCast 2Core Single Mode. Více viz video.

  • Pevné hliníkové tělo
  • Rozměry 200 x 133 x 62 mm
  • Speciální panelový konektor Rosenberger OSI Duplex (RDC 220)
  • Uvnitř robustní propojovací LC Duplex kabel
  • Režim Single Mode 9/125
  • Váha 0,3 kg
Varianty produktu:






Dostupnost: obvykle skladem
Název: Adaptors
Varianta: Adaptor One for ATEM Camera Converter
Výrobce: FieldCast

Naše cena:7 774 Kč
Cena s DPH:9 407 Kč

ks
Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (6)

Adaptéry pro připojení techniky Blackmagic Design – Blackmagic Studio Camera, ATEM Camera Converter nebo ATEM Studio Converter – pomocí profesionální kabeláže značky FieldCast (modely Adaptor One a Adaptor Two). Produkty Adaptor Three a Adaptor Four implementují podporu konektorů v rámci infrastruktury FieldCast.

Všechny adaptéry a panely jsou plně kompatibilní se standardní optickou kabeláží značky FieldCast. Kombinací adaptérů, panelů a kabelů vzniká komplexní infrastruktura pro snadné odbavování živých přenosů nebo pro studiovou práci. Hybridní adaptéry podporují (na vstupu) napájecí napětí v rozmezí 9–32V= a za všech okolností distribuují stabilní 12V= napětí pro kamery a další techniku. Přípojením napájecího zdroje 24V Power Box k Power Panelu vzniká plug and play napájecí řešení pro čtyři hybridní kabely v rámci přenosových vozů, studií apod.

» všechny produkty KabelyKabely (2)

Fibre Cable Accessories

FieldCast Fibre Cable Accessories

na telefon

Příslušenství pro optickou kabeláž FieldCast.

Single Mode / Multimode Fibre Cable

FieldCast Single Mode / Multimode Fibre Cable

10 790 Kč

Optická kabeláž značky FieldCast nabízí krom vysoké kvality i barevné kódování,

» všechny produkty KameryKamery (1)

Studio Camera

Blackmagic Design Studio Camera

39 750 Kč

Nejmenší kamery pro živou produkci s největším hledáčkem! Modely Blackmagic Stud

» všechny produkty Střižny a režieStřižny a režie (2)

ATEM Camera Converter

Blackmagic Design ATEM Camera Converter

13 453 Kč

ATEM Camera Converter je univerzální kamerový převodník na optiku pro živou prod

ATEM Studio Converter 2
n

Blackmagic Design ATEM Studio Converter 2

45 155 Kč

ATEM Studio Converter 2 je nový model populárního produktu ATEM Studio Converter

» všechny produkty Zpracování signáluZpracování signálu (1)

Panels

FieldCast Panels

6 396 Kč

19“ panely pro snadné přípojení produktu Blackmagic ATEM Studio Converter k opti

Alternativní produkty

BCJ-XJ-TRC
n

Canare BCJ-XJ-TRC

900 Kč

Canare BCJ-XJ-TRC je impedančný Digital Audio transformátor, ktorý pasívne prevá

Mini Converter HDMI to SDI 4K
n

Blackmagic Design Mini Converter HDMI to SDI 4K

7 645 Kč

Mini Converter HDMI to SDI 4K převádí HDMI signál na SDI. Je vybaven výstupy typ

Mini Converter SDI Multiplex 4K
n

Blackmagic Design Mini Converter SDI Multiplex 4K

12 649 Kč

Mini Converter SDI Multiplex 4K je vybaven čtyřmi SDI vstupy a stejným počtem SD

Teranex Mini
n

Blackmagic Design Teranex Mini

11 270 Kč

Nová generace video převodníků od Blackmagic Design! Modely Teranex Mini disponu

Máte otázku? Zeptejte se nás!