Syntex :: Adobe After Effects CC - Software

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWAdobe After Effects CC (Single App licence ENG)

n
After Effects CC (Single App licence ENG)

Více obrázků (1)

Vytvářejte nemožné, s novou verzí kompoziční aplikace After Effects CC. Nová verze obsahuje mnoho výkonných nástrojů, včetně technologie Live 3D Pipeline dovolující importovat projekty z 3D programu CINEMA 4D v podobě vrstev, bez renderování! Přímo z aplikace můžete sdílet data, a synchronizovat svá nastavení s jinými pracovišti. Software Adobe After Effects CC je kompatibilní se systémy Windows i Mac OS X a je nabízen pouze v podobě předplatného. Lze předplatit samostatnou aplikaci (tzv. „Single App“ režim), či celý Creative Cloud pro přístup ke všem aplikacím řady Adobe Creative Cloud. Pouze v angličtině. Předplatné na 12 měsíců.

Varianty produktu:Dostupnost: obvykle skladem
Název: After Effects CC
Varianta: After Effects CC (Single App licence ENG)
Výrobce: Adobe

Naše cena:9 999 Kč
Cena s DPH:12 099 Kč

ks
Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (36)

Adobe After Effects CC

Adobe After Effects CC
je výkonný animační a kompoziční software oblíbený u tvůrců reklamních znělek a filmových i televizních vizuálních efektů. Program nabízí stovky kreativních funkcí či integraci s jinými postprodukčními produkty a nově je nabízen pouze v režimu předplatného „Creative Cloud“. Adobe After Effects dovoluje vytvářet 2D, 2,5D a 3D kompozice, disponuje vektorovými kreslícími nástroji pro klonování, mazání či kreslení na část snímku nebo přes celý obraz, nabízí pokročilé nástroje pro maskování, barevné klíčování a rotoscoping, je vybaven špičkovými funkcemi pro sazbu a animaci písma, podporuje množství mediálních formátů včetně standardních souborů QuickTime a CinemaDNG, ale i specializované formáty AVC-Intra, XDCAM nebo RED RAW, a je vybaven stovkami efektových plug-inů pro tvorbu rozostření, stínů, distorzí, částicových animací, barevných úprav, prolínaček a dalších.

Nová verze
After Effects CC přináší vylepšenou podporu GPU značky NVIDIA, zdokonalené uživatelské rozhraní, vysoce kvalitní bikubické algoritmy pro převzorkování obrazu, vylepšený efekt pohybového rozostření apod. S produktem After Effects CC budete pracovat kreativně, intuitivně a ve spojení s dalšími aplikacemi značky Adobe. Software After Effects CC si lze předplatit v rámci kompletní licence Creative Cloud, případně v samostatném režimu Single-App, pokud používáte pouze software After Effects.

Adobe After Effects CC

Připojte se
Software
After Effects CC je součástí cloudové nabídky Adobe Creative Cloud. Díky tomu budete mít přístup k nejnovějším aktualizacím a novým verzím okamžitě po jejich uvedení. Můžete také využít funkci Sync Settings pro snadné sdílení nastavení programu, podoby pracovní plochy nebo klávesových zkratek mezi několika počítači. K procvičení vašich znalostí a dovedností slouží stále se rozrůstající knihovna tréninkových videí. Služba Creative Cloud je rovněž integrována s portálem Behance, můžete tak jednoduše sdílet své projekty a následně o nich diskutovat s kreativci z celého světa!

Live 3D Pipeline
Objekty a scény z populární 3D modelovací a animační aplikace CINEMA 4D mohou být do programu After Effects CC importovány přímo, bez renderování, díky produktu CINEWARE. Tato nová funkce značně zjednoduší spolupráci obou programů a otevře nové kreativní možnosti. Vedle produktu CINEMA 4D Lite přináší aplikace After Effects CC další doplňkový software vysoké užitné hodnoty, včetně produktu Keylight pro barevné klíčování, populárního plug-inu pro sledování pohybu mocha for After Effects či výkonného nástroje Color Finesse pro barevné korekce. Integrovaná sada Cycore FX HD obsahuje desítky kreativních efektů.

Adobe After Effects CC

Sledování pohybu
Nový nástroj 3D Camera Tracker umožňuje extrahovat pohyb kamery z natočených záběrů pro snadnou integraci dalších vrstev videa. Obsahuje také uživateli vyžádanou funkci Track Optimization pro opravu pozice bodů v čase. Značně vylepšen byl i oblíbený plug-in Warp Stabilizer, který nově dovoluje zvolit cílový objekt ve scéně, převrátit nastavení stabilizace, či zachovat měřítko scény pro úpravu náročných záběrů, např. leteckých snímků.

Nový Refine Edge Tool
Tento nový nástroj slouží k vytváření klíčů a masek v záběrech, které obsahují značně komplikované elementy popředí, např. vlasy, staticky či dynamicky rozostřené objekty apod. Refine Edge Tool dovoluje vytvářet extrémně složité masky i v případech, kdy nebylo možné použít klíčovací pozadí!

Nové funkce představené v říjnu 2013
Nový nástroj Mask Tracker v After Effects CC dovoluje vytvářet a aplikovat masky, které budou automaticky sledovat pohyb cílových částí obrazu, snímek po snímku. Ušetří hodiny nudného nastavování funkcí pro sledování pohybu! Aktualizace dále přinesla efekt „Upscale“ pro zvětšení obrazu při zachování detailů, vyšší výkon u nástrojů 3D Camera Tracker a Warp Stabilizer, vylepšenou podporu HiDPI displejů, přirozenější chování funkcí pro přichytávání objektů, knihovnu OptiX 3.0 pro GPU akcelerovaný rat-tracing, užší integraci s produktem CINEMA 4D, integraci se službou Adobe Anywhere, a beta verzi nového panelu Media Browser.

Adobe After Effects CC 2014 (červen 2014)
Novinky verze 2014 se soustředí na dokonalejší tvorbu masek (efekty Key Cleaner a Advanced Spill Suppressor a možnost importovat masky z Premiere Pro), interoperabilitu s Premiere Pro (textové šablony vytvořené v After Effects lze volně editovat v Premiere Pro), a také na kompoziční funkce, nově lze například definovat působnost každého efektu maskou. Nebyly zanedbány ani funkce pro import a export dat (ProEXR 1.9, Sony RAW soubory z kamer F5, F55 a F65, MPEG-4 SStP (Simple Studio Profile) souborů Sony SR MXF nebo export Cinema Package (DCP) dat prostřednictvím Adobe Media Encoderu. Zásadní změnou je implementace technologie Mercury Transmit z Premiere Pro dovolující snáze využívat pro náhled projektu i externí monitory a přehrávací karty řady výrobců.

Adobe After Effects CC 2014.1 (září/říjen 2014)
– Verze 2014.1 programu After Effects CC je krom nového GUI vybavena i vylepšenou technologií Live 3D Pipeline, která nově obsahuje plug-in Cineware 2.0 a podporu programu CINEMA 4D R16. Implementace těchto novinek značně zrychluje a zjednodušuje práci s 3D elementy scény.

– Televizní i postprodukční studia, která využívají technologii Adobe Anywhere, mohou těžit z dokonalejší integrace tohoto produktu a z funkcí pro verzování projektů a jejich sdílení.

– Verze 2014.1 obsahuje desítky vylepšení, včetně lépe viditelných kotevních bodů u vrstev, dokonalejších algoritmů pro sledování pohybu a dalších novinek cílených na tvorbu animované grafiky i efekty.

Adobe After Effects CC 2015 (červen 2015)
Nejvýznamnější novou funkcí kompozičního programu After Effects CC je Uninterrupted Preview, nový systém pro interaktivní náhled projektů dovolující pracovat s rozhraním After Effects i během přehrávání náhledů. Tato změna si vyžádala významné zásahy do jádra programu, jejichž výsledkem je celková rychlejší odezva aplikace. Novinkou je také verze Preview 1 chystané 2D animační aplikace Adobe Character Animator, která je s After Effects úzce propojena (sledování obličejů v reálném čase pomocí webkamery apod.), dále Maxon Cineware v2.0.16, nové verze importních modulů pro formáty RED a OpenEXR apod. Kompletní seznam nových funkcí naleznete zde.

After Effects CC 2015 13.5.1 (červenec 2015)
After Effects CC 2015 verze 13.5.1 řeší množství chyb souvisejících zejména s náhledem projektů. Aktualizace opravuje zamrzání nebo zpomalení aplikace během přehrávání náhledu a simultánní editace parametrů vrstev, např. při vkládání textu do textové vrstvy. Opraveno bylo také zamrzání programu během renderingu projektů s efekty Warp Stabilizer VFX a 3D Camera Tracker. Zvukové jádro bylo rovněž značně vylepšeno: přehrávání zvuku je zahájeno okamžitě při spuštění přehrávání náhledu a zastavení přehrávání navrátí indikátor na časové ose do původní polohy, jako tomu bylo v předchozích verzích programu… Byly také opraveny některé chyby, které způsobovaly nesprávné fungování plug-inů jiných výrobců. Více zde.


After Effects CC 2015 13.6 (listopad/prosinec 2015)
Aktualizace obsahuje řadu novinek a oprav, mimo jiné i výkonnostní optimalizace a vylepšené uživatelské rozhraní pro přehrávání náhledů, multi-dotykové ovládání, optimalizace pro displeje s velkým rozlišením, vylepšenou reprodukci barev (nové ICC profily) a efekt Lumetri Color, nové importní moduly (HEVC H.265, DNxHR, a Dolby Vision PQ), nové skriptovací funkce, možnost vyhledávání v knihovně Adobe Stock přímo v rozhraní After Effects, nové efekty Cycore, aktualizovanou knihovnu OptiX pro 3D rendering a další novinky. Beta verze animačního modulu Character Animator Preview 3 přináší nové funkce pro nastavení tuhosti animační kostry, multi-dotykové ovládání pro řízení končetin animačních rigů, možnost sdílet rigy, rychlostní optimalizace atd.


Adobe After Effects CC 2015.2 13.7 (leden 2016)
Nová verze kompoziční aplikace After Effects CC 2015 obsahuje Maxon CINEWARE 3.0, novou volbu pro uložení projektu před renderingem, dokonalejší systém náhledu Cache Before Playback, či řadu opravených chyb. Plug-in CINEWARE společnosti Maxon nabízí v nové verzi 3.0 funkci Live Link pro synchronizaci časových os programů After Effects a CINEMA 4D (R17 SP2), podporu pro funkci Cinema 4D Take System (R17), podporu značek v časové ose u souborů .c4d a další novinky. Kompletní seznam nových funkcí je zde.


Adobe After Effects CC 2017 (listopad 2016)
After Effects 2017 přichází ve znamení týmové spolupráce a optimalizace pracovních úloh. Synchronizaci projektů zajistí technologie Team Projects, nová je také možnost práce s 3D textem a 3D objekty přímo v časové ose a rychlejší rendering díky dalším efektům s GPU akcelerací. Díky přepracované funkci Live Text Templates je sdílení textových dat mezi After Effects CC a Premiere Pro CC podstatně snazší. Další, vybrané nové funkce:

 • Nový renderer projektů Maxon CINEMA 4D
 • Více efektů s GPU akcelerací: Glow, Hue/Saturation a další.
 • Rychlejší přehrávání projektů
 • Synchronizace fontů se službou TypeKit
 • Synchronizace animačních sekvencí modulu Character Animator pomocí funkce Dynamic Link
 • Možnost interaktivně měnit délku kompozice a vrstev pomocí kliknutí na markery při současném stisku klávesy Alt
 • Nový příkaz pro nekonečné opakování posledního snímku vrstvy
 • Rendering alfa kanálů v aplikaci Adobe Media Encoder
 • Zdokonalené uživatelské rozhraní
 • Nativní export Avid DNxHD a DNxHR souborů QuickTime
 • Import sekvencí ve formátu RED RAW podporuje data pořízená snímačem RED Helium, materiál z kamer RED je nyní zpracováván pomocí GPU akcelerace
 • Maxon CINEWARE 3.1 obsahuje opravy chyb a rychlejší OpenGL rendering
 • Rozšířená podpora skriptování
 • Podpora pro systém Mac OS X 10.12 Sierra
 • Nové presety kompozic 4K a 8K
Adobe After Effects CC 2017 14.1 (leden 2017)
Aktualizace 14.1 opravuje řadu chyb, včetně špatně nastaveného rozlišení při renderingu kompozic prostřednictvím Adobe Media Encoderu a Premiere Pro. Dále bylo opraveno zpracování JPEG sekvencí, zobrazení náhledů v režimu Adaptive Resolution a další.

» všechny produkty KameryKamery (1)

Blackmagic Pocket Cinema Camera
az

Blackmagic Design Blackmagic Pocket Cinema Camera

25 995 Kč 20 796 Kč

Kapesní digitální filmová kamera s profesionálními funkcemi. Přístroj nabízí atr

» všechny produkty Kazety a médiaKazety a média (1)

iTank PD01-TB3
n

Stardom iTank PD01-TB3

14 872 Kč

Rozhraní Thunderbolt 3 Včetně Thunderbolt 3 kabelu 1TB 3D TLC NAND flash SSD

» všechny produkty Klávesnice a konzoleKlávesnice a konzole (1)

Adobe After Effects

Logic Keyboard Adobe After Effects

na telefon

Profesionálna klávesnica Logic Keyboard Adobe After Effects je určená pre prílež

» všechny produkty SoftwareSoftware (19)

Continuum
n

Boris Continuum

17 600 Kč

Nová verze největší sady plug-inů na planetě! Kolekce Boris Continuum 2019 přiná

Continuum Units

Boris Continuum Units

4 628 Kč

Plug-iny Boris Continuum lze zakoupit jako kompletní kolekci (zde) nebo jako men

DaVinci Resolve Studio

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio

7 150 Kč

DaVinci Resolve Studio společnosti Blackmagic Design je špičkovým řešením pro ba

Fusion

Fusion

49 900 Kč

Fusion je profesionální software pro tvorbu vizuálních efektů a kompoziční práce

HitFilm Ignite
n

FXHome HitFilm Ignite

5 090 Kč

Sada HitFilm Ignite obsahuje přes 140 plug-inů pro vizuální efekty kompatibilní

LightWave
n

NewTek LightWave

31 590 Kč

LightWave 3D je legendou na poli 3D grafiky. Kombinuje špičkový renderer s intui

LiveText
n

NewTek LiveText

na telefon

LiveText  je titulkovací software pro režijní pracoviště vybavené switchery řady

Magic Bullet Suite
n

Red Giant Magic Bullet Suite

na telefon

Sada Magic Bullet Suite 13 obsahuje nové verze plug-inů Magic Bullet Looks, Colo

PDPlayer

Chaos Group PDPlayer

6 890 Kč

Pdplayer je profesionální software pro přehrávání obrazových sekvencí určený tvů

Photoshop CC
n

Adobe Photoshop CC

na telefon

S novým Photoshopem získáte více tvůrčí svobody a maximální výkon potřebný k pro

Premiere Pro CC
n

Adobe Premiere Pro CC

na telefon

S aplikací Adobe Premiere Pro budete moci editovat video rychleji, a lépe spolup

Sapphire
nz

Boris Sapphire

40 430 Kč 39 800 Kč

Legendární plug-iny Sapphire jsou standardem na poli profesionálních vizuálních

Shooter Suite
n

Red Giant Shooter Suite

10 275 Kč

Vše potřebné pro zálohování, náhled, synchronizaci a konverzi natočeného materiá

SpeedEDIT

NewTek SpeedEDIT

25 172 Kč

SpeedEDIT je na rozlišení nezávislý editor videa navržený pro maximální efektivi

Titler Pro
n

NewBlueFX Titler Pro

7 899 Kč

Nový standard na poli titulkovacích nástrojů! Nová, šestá verze oblíbeného titul

Trapcode Particular

Red Giant Trapcode Particular

9 282 Kč

Špičkový částicový systém pro After Effects CC (Windows 7-10 / Mac OS X 10.10-13

Trapcode Suite

Red Giant Trapcode Suite

25 690 Kč

Trapcode Suite 15 je nová verze sady kreativních nástrojů pro tvorbu animované g

TVPaint Animation
n

TVPAINT TVPaint Animation

13 700 Kč

TVPaint Animation Standard Edition je specializovaný software pro 2D kresbu a an

VFX Suite
n

Red Giant VFX Suite

23 816 Kč

Nová sada efektových plug-inů pro After Effects obsahuje 9 nástrojů pro klíčován

» všechny produkty Střihové kartyStřihové karty (9)

DeckLink 4K Extreme
n

Blackmagic Design DeckLink 4K Extreme

25 437 Kč

Karty z řady DeckLink jsou nejvýkonnějším řešením pro zpracování HD videa i mate

DeckLink 8K Pro
n

Blackmagic Design DeckLink 8K Pro

14 717 Kč

DeckLink 8K Pro je nová výkonná karta pro náhled a nabírání videa s rozhraním Qu

DeckLink Micro
n

Blackmagic Design DeckLink Micro

2 834 Kč

Řada miniaturních karet DeckLink Micro obsahuje kompaktní modely pro zpracování

DeckLink Mini Monitor
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Monitor

3 315 Kč

DeckLink Mini Monitor je extrémně kompaktní PCIe karta pro instalaci do běžných

DeckLink Mini Monitor 4K
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Monitor 4K

4 650 Kč

Náhledová PCIe karta DeckLink Mini Monitor 4K nabízí stejné funkce jako HD model

DeckLink Mini Recorder
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Recorder

3 315 Kč

DeckLink Mini Recorder je extrémně kompaktní PCIe karta pro instalaci do běžných

DeckLink Mini Recorder 4K
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Recorder 4K

4 482 Kč

Nabírací PCIe karta DeckLink Mini Recorder 4K nabízí stejné funkce jako HD model

DeckLink SDI

Blackmagic Design DeckLink SDI

6 983 Kč

DeckLink SDI je ideální kartou pro nabírání a přehrávání HD a SD videa v 10bitov

DeckLink Studio 2

Blackmagic Design DeckLink Studio 2

14 678 Kč

Nastartujte vaši kreativitu pomocí DeckLink Studio – profesionální SD/HD nabírac

» všechny produkty Univerzální příslušenstvíUniverzální příslušenství (4)

ColorChecker Classic
n

X-Rite ColorChecker Classic

2 139 Kč

Kalibrační terč ColorChecker Classic byl navržen tak, aby poskytoval realistické

ColorChecker Digital SG
n

X-Rite ColorChecker Digital SG

9 290 Kč

Získejte co nejširší barevný gamut! Nic neoptimalizuje sílu vašeho digitálního f

ColorChecker Passport
n

X-Rite ColorChecker Passport

2 590 Kč

Existuje mnoho způsobů, jak můžete využít X-Rite ColorChecker ve vašem RAW workf

ColorMunki Display
n

X-Rite ColorMunki Display

4 350 Kč

Technologicky vyspělý kolorimetr ColorMunki Display vám zajistí rychlou a jednod

» všechny produkty Zpracování signáluZpracování signálu (1)

Cintel Film Scanner
n

Blackmagic Design Cintel Film Scanner

585 090 Kč

Druhá generace revolučního zařízení pro skenování filmového materiálu v reálném

Alternativní produkty

Fusion

Fusion

49 900 Kč

Fusion je profesionální software pro tvorbu vizuálních efektů a kompoziční práce

Fusion Studio

Blackmagic Design Fusion Studio

7 150 Kč

Fusion Studio je profesionální software pro tvorbu vizuálních efektů a kompozičn

Shooter Suite
n

Red Giant Shooter Suite

10 275 Kč

Vše potřebné pro zálohování, náhled, synchronizaci a konverzi natočeného materiá

TVPaint Animation
n

TVPAINT TVPaint Animation

13 700 Kč

TVPaint Animation Standard Edition je specializovaný software pro 2D kresbu a an

Máte otázku? Zeptejte se nás!