Syntex :: Panasonic AG-DVX200 - Kamery

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWPanasonic AG-DVX200

nz
AG-DVX200

Více obrázků (3)

Syntex_Panasonic_AG-DVX200_MAIN_02Syntex_Panasonic_AG-DVX200_MAIN_03

AG-DVX200 je 4K kamera se senzorem velikosti 4/3” a se záznamem UHD videa (3840 x 2160) v režimu až 60p, s 13x optickým zoomem a 12 clonovými čísly dynamického rozsahu (V-Log L gama křivka). Díky integrovanému objektivu je model DVX200 ideálním nástrojem pro natáčení nezávislých filmů a dokumentů, a také k pořizování záznamů z kulturních a společenských událostí. Díky možnosti natáčet rychlostí až 120 fps v rozlišení 1080 najde uplatnění také na poli vizuálních efektů a sportovní produkce.

Varianty produktu:


Dostupnost: obvykle skladem
Název: AG-DVX200
Varianta: AG-DVX200
Výrobce: Panasonic

Naše cena:98 000 Kč
Cena s DPH:118 580 Kč
Původní cena:130 000 Kč
Původní cena s DPH:157 300 Kč

ks
Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (47)

Panasonic AG-DVX200

Přístroj DVX200 byl vytvořen specificky pro 4K a HD produkci a s rodinou špičkových digitálních filmových kamer VariCam sdílí filmovou obrazovou kvalitu s přirozenými pleťovými tóny a gama křivkou V-Log emulující jemnou gradaci jasového spektra u kamer VariCam 35. Kamera je osazena nově vyvinutým MOS senzorem 4/3” s možností záznamu variabilní snímkovou frekvencí až 120 fps v rozlišení Full HD. Model AG-DVX200 se také vyznačuje vynikající ergonomií: inteligentním rozložením ovládacích prvků a dobrým vyvážením s akumulátorem umístěným na zadní straně přístroje. Tělo DVX200 je vybaveno prvky z karbonu, sekce záznamu je navíc vyvedena ve stylové rudé barvě.

Objektiv Leica Dicomar
Kamera nabízí řadu vyspělých funkcí, včetně nově vyvinutého transfokátoru Leica Dicomar F2.8-F4 (4K/24p: 29,5 mm - 384,9 mm, HD: 28 mm - 365,3mm, 35mm ekv.), vstupu/výstupu časového kódu, 3G HD-SDI a HDMI 2.0 výstupů, ergonomického ovládání ostření a zoomu nebo programovatelných ovládacích tlačítek. Prstence pro manuální ovládání zoomu, zaostření a clony poskytují komfortní ovládání podobné tomu u kamer s výměnnými objektivy, ovšem bez negativ spojených s fyzickou výměnou objektivů. Hladký běh prstenců zaručí přesné, pomalé zoomování, funkce pro skokové nastavení ohniskové vzdálenosti pak zaručí rychlou odezvu. Ovladač zoomu na držadle kamery dovoluje měnit ohniskovou vzdálenost s proměnnou rychlostí.

Panasonic AG-DVX200

4K transfokátor Leica Dicomar se světelností f/2,8 je ideální objektiv pro natáčení UHD videa a poskytuje elegantní obraz s pěknou kresbou i mimo hloubku ostrosti. Přísné výrobní standardy společnosti Leica zaručují minimální množství optických artefaktů. Díky použití integrovaného objektivu není nutné korigovat vzdálenost ostřící roviny k ploše senzoru apod., jako je běžné při výměně objektivů. Objektiv používá filtry průměru 72 mm a byl navržen tak, aby nenarušil dokonalé vyvážení celé kamery. Díky tomu je kamera vhodná i pro použití se stabilizátory a dalšími rigy.

Panasonic AG-DVX200

4K záznam
Model DVX200 zaznamenává 4K video (4096 x 2160) při snímkové frekvenci 24p, a také UHD (3840 x 2160) nebo HD (1920 x 1080) video s frekvencemi 60p, 50p, 30p, 25p a 24p. Záznam je realizován do formátů MP4 nebo MOV a díky dvěma slotům pro SD karty lze záznam okamžitě zálohovat, případně nahrávat nepřetržitě. Mezinárodní kompatibilita se všemi standardními normami je zajištěna schopností kamery přepínat mezi základními snímkovacími režimy 59,94 Hz (23,98 Hz) a 50,00Hz (24,00 Hz). Ve výbavě kamery nechybí ani pětiosý stabilizátor obrazu Hybrid Image Stabilizer, tichý ostřící motor a další korekce pro záznam maximálně ostrého obrazu, bez pohybového rozostření. ND filtry (1/4, 1/16, 1/64) jsou součástí standardní výbavy rovněž.

Panasonic AG-DVX200

Aplikace „Remote Operation Panel” pro iPad
Aplikaci lze zdarma stáhnout na Apple App Store a s její pomocí pak bezdrátově ovládat nastavení obrazové kvality, zoom, zaostření nebo spouštění/zastavení záznamu. Aplikace si klade za cíl umožnit snazší provoz kamery umístěné ve stabilizátorech, na jeřábech apod. a je kompatibilní s běžnými iPady (nikoliv ovšem s telefony iPhone) s operačními systémy iOS 7.1, 8.1 nebo 9.x. Vyžaduje upgrade firmwaru kamery na nejnovější verzi (min. 1.40) a také instalaci bezdrátového adaptéru. Aktuálně jsou podporovány Wi-Fi moduly Panasonic AJ-WM30 nebo ASUS USB-N53. Rozhraní aplikace AG ROP zobrazuje velké číslice a tlačítka pro snadnou orientaci i ovládání. Krom množství funkcí pro nastavení elektroniky přístroje – umožňuje např. pohyb v menu, změnu nastavení obrazové kvality nebo spuštění záznamu – dovoluje aplikace také ovládat integrovaný transfokátor, včetně zoomu, zaostření a funkce i.ZOOM. Zobrazuje též náhled obrazu během záznamu a miniaturní náhled videí natočených v 8Mbps režimu „Dual Codec” na paměťovou kartu kamery.

Ovládací funkce: i.ZOOM/ZOOM/FOCUS, KNEE (ON/OFF), TCG (zobrazení a nastavení TC/UB), REC CHK, REC S/S, SHUTTER (OFF/FIX/SS), GAIN, WB (PRST/A/B/AWB/ABB), M.PED, IRIS (AUTO/MANUAL), PAINTING GAIN (R/B), zobrazení a nastavení položek v menu, tlačítko USER, přepínání CAM/BAR výstupu, a nastavení výstupu Character ON/OFF.

Další funkce: CAM.INFO (zobrazí informace o kameře), THUMB (přehrávání zaznamenaných videí), stav nabití akumulátoru a zbývajícího datového prostoru na záznamovém médiu, LOCK (deaktivuje dálkové ovládání pomocí aplikace AG ROP), indikátor WARNING. • Nově vyvinutý transfokátor Leica Dicomar s f/2,8, 13x přiblížením a širokým úhlem záběru (28 mm, 35mm ekv.)
 • Záznam 4K videa (4096 x 2160) s frekvencí 24p nebo UHD až do rychlosti snímání 60 fps.
 • Podpora Full HD rozlišení.
 • Mělká hloubka ostrosti díky velkému 4/3” snímači.
 • Ostrý obraz i ve 4K rozlišení a za nepříznivých podmínek díky rychlému autofokusu a hledáčku s vysokým rozlišením.
 • „Ruční kamera”, kterou lze ihned používat ve stylu ENG natáčení.
 • 12 clonových čísel dynamického rozsahu a gamma křivka V-Log L.
 • Variabilní záznamová rychlost až do 120 fps (v rozlišení FHD).
 • Záznam infračerveného spektra (IČ reflektor není součástí dodávky).
 • Pětiosý hybridní stabilizátor obrazu.
 • Inteligentní autofokus.
 • Pokročilé funkce pro asistenci ostření.
 • ND filtry (1/4, 1/16, 1/64).
 • Mechanické prstence pro nezávislé nastavení zoomu, zaostření a clony.
 • 4,3” dotykový LCD displej.
 • kvalitní 0,39” OLED hledáček (cca 1,77 mil. pixelů).
 • Kryt akumulátoru pro pohodlné natáčení z ruky.
 • Podpora dálkového ovládání.
 • Záznam 4K, FHD a SD videa na SD karty.
 • Dva sloty pro záznamové karty umožňují kontinuální nebo duální záznam.
 • 3G-SDI/HDMI/kompozitní výstupy.

 PODROBNÝ POPIS AKTUALIZACE FIRMWARE NALEZNETE ZDE.

Firmware 1.25 (listopad 2015)

 • Režim Fast Scan u záznamových formátů 4K 24p, UHD 29,97p, UHD 23,98p a UHD 25p pro minimalizaci potenciálních obrazových distorzí způsobených vyčítáním senzoru.
 • Lepší barevná reprodukce při vyšších úrovních jasu zaručující jemnější pleťové tóny.
 • Minimalizace potenciálních obrazových artefaktů typu „black dot” v režimu 4K/UHD.
 • Korektní zobrazení poměru stran (16:9) během přehrávání videí v režimu 480i/576i SQUEEZE.
 • Korekce zobrazení zisku v režimu zvýšené citlivosti (oprava menu).


Příručka pro kameru Panasonic AG-DVX200 z pera Barryho Greena ke stažení! (prosinec 2015)

Panasonic uvolnil ke stažení knihu „A Guide to the Panasonic AG-DVX200 Camera” od Barryho Greena, která se podrobně věnuje nové kameře DVX200 s velkým 4/3” 4K snímačem. Knihu v anglickém jazyce si můžete stáhnout zdarma na adrese info.panasonic.com/dvx200-ebook.html. Jde o interaktivní digitální knihu, která podrobně popisuje funkce, nastavení a funkční režimy kamery DVX200, obsahuje též návody a základní pracovní postupy. Dozvíte se, kdy a jak použít konkrétní nastavení přístroje pro optimální výsledky. Rozměrná sekce návodů probírá základní i pokročilé pracovní postupy, od popisu 4K formátu, přes práci s variabilní snímkovou frekvencí, až po záznamový režim V-Log L a použití vektorskopu a monitoru vlnového průběhu signálu. Barevná publikace nabízí přes 260 stránek informací doplněných o fotografie, screenshoty a videa demonstrující strukturu funkční nabídky kamery. Barry Green je producent a autor televizních reklam, který má na svém kontě cenu Emmy a čtyři další nominace. Zkušenosti technického rázu čerpal například během 13 let práce na pozici programátora a producenta v legendární herní společnosti Westwood Studios. Green se podílí na scénářích a produkci korporátních videí, reklamních spotů nebo filmů pro společnost Fiercely Independent Films Inc. Věnuje se také pedagogické činnosti a moderuje populární komunitní fóra www.DVXUser.com určená filmařům a producentům multimediálního obsahu.

Panasonic DVX200
Firmware 1.40 (leden 2016)
Verze 1.40 obsahuje několik vylepšení, včetně možnosti dálkového ovládání přístroje pomocí programu AG ROP App pro iPad („Remote Operation Panel”) a Wi-Fi adaptérů Panasonic AJ-WM30 nebo ASUS USB-N53. Aktualizace dále zvyšuje přesnost operace Zoom Tracking (ovládání zaostření během zoomu), zlepšuje funkci V-Log L View Assist (aktivuje/deaktivuje se pouhým přepnutím tlačítka USER, není nutné jej podržet),  a také funkci MODE CHK, která nově indikuje i stav funkce „AWB Ach and Bch” („OK” nebo „NG”). Ke stažení zde. Nová verze manuálu je zde.

Firmware 1.51 (březen/duben 2016)
Firmware 1.51 obsahuje dvě změny týkající se obrazové kvality. První z nich je položka „NATURAL” v novém menu pro nastavení tonality OTHER FUNCTION -> COLOR TONE. Jde o novou technologii pro barevnou reprodukci přinášející přirozenější podání zejména pleťových tónů i v méně příznivých světelných podmínkách. Původní barevné nastavení přístroje zvolíte položkou „Ver.1.4” v tomtéž menu. Druhou modifikací je méně výrazné vykreslení šumu v černých partiích obrazu při záznamu v režimu FHD. Nový firmware je ke stažení zde.

Firmware 1.65 (duben/květen 2016)
Firmware 1.65 pro 4K kamery Panasonic DVX200 přináší lepší vykreslení obrazu v režimu V-Log L a v málo exponovaných částech záběru; věrnější barevnou reprodukci u statických snímků; zachování nastavené hodnoty zisku (Gain) i po restartování kamery; možnost nastavit negativní zisk (v rozsahu -6dB a -1dB nebo ISO250 a ISO400, v novém menu EXTENDED SENSITIVITY); možnost přiřadit více funkcí tlačítkům USER SW (PUSH AUTO, SLOT SEL a AWB) a další novinky.

Firmware 1.81 (září 2016)
Firmware 1.81 (stahujte zde) pro 4K kamery Panasonic DVX200 obsahuje několik vylepšení i oprav, konkrétně:

 • Možnost nastavit citlivost ostřícího prstence. V menu „Focus Ring Drive” lze volit mezi SPEED / COARSE / FINE / FINE (WIDE).
 • Možnost nastavit redukci šumu v menu přístroje v doporučeném rozsahu 0 (základní nastavení) – -2.
 • Počítadlo kamery nyní indikuje počet stisknutí tlačítka jog.
 • Číslo kamery může být nyní až 17 (pův. hodnota 10).
 • S aktivním menu „Image Quality Adjustment” je zakryta velká část obrazu. Tento problém je nyní částečně odstraněn.
 • Pokud je zaznamenané video v režimu  24p/23,98p delší než 99 minut a 26 vteřin, nelze jej přehrát pomocí QuickTime pro Windows. Tento problém byl částečně odstraněn.

 
Firmware 1.83 (červenec 2017)

 • Opravena chyba způsobující zamrzání kamery při zoomování a aktivní funkci Focus Transition.
 • Chybně indikovaný zbývající prostor na záznamové kartě při záznamu v režimu VFR. Při natáčení zpomaleného videa (záznamová frekvence je větší, než snímková frekvence přehrávání) bylo indikováno více paměťového prostoru, než bylo k dispozici. Tato chyba je nyní opravena.
 • Implementováno několik oprav souvisejících s SDI výstupem (v režimech 3G-SDI, HD-SDI i SD-SDI): byly opraveny drobné problémy např. chyba „The status of Audio CH2 not indicated”. Byla rovněž opravena chyba způsobující drobný rozdíl ve fázi mezi kanály 1 a 2 po přepnutí režimů „Recording Mode” a „Playback Mode”.


 Firmware 1.84 (duben 2018)

 • Ve vzácných případech mohlo být tlačítko pro spuštění záznamu (nebo dálkové ovládání) nefunkční. Tento problém byl opraven.
 • Pokud byla vyjmuta karta z hlavního slotu během simultánního nahrávání, došlo ve druhém slotu k zastavení záznamu po 10 hodinách od jeho spuštění. Tento stav nebyl korektně indikován a došlo rovněž k zablokování tlačítka pro spuštění záznamu. Chyba byla odstraněna.
 • V některých případech nedošlo po restartu kamery k aktivaci LCD displeje. Chyba byla opravena.
 • Opravena chyba způsobující vadu zápisu u velmi malého množství SD karet.
 • V některých případech nebylo možné připojit kameru k iPadu, např. pokud došlo k změně síťové adresy při nastavení [DIRECT] u položky WIRELESS SETUP a [SERVER] u DHCP. Chyba byla odstraněna.
 • Při ovládání tlačítka SET v aplikaci AG-ROP došlo k inkrementování čítače „Jog Dial” v sekci Hour Meter. Opraveno.
 • Při down-konverzi výstupu do rozlišení 480i (výstup MOV/MP4/AVCHD dat po SDI/AVOUT, vstupní rozlišení 1920x1080i/1440x1080i/720x480i, výstupní 720x480i) mohlo v některých případech dojít k poklesu obrazové kvality. Tato chyba – týkající se pouze výstupu a nikoliv kvality záznamu – byla eliminována.

 

Související produkty (47)

Alternativní produkty

» všechny produkty AudioAudio (2)

SGM-3500
n

Azden SGM-3500

na telefon

Nová řada puškových mikrofonů Azden 3500 představuje kvalitativní špičku v produ

SR-NV5
n

Saramonic SR-NV5

1 990 Kč

Profesionální puškový mikrofon s kvalitním zvukem a lehkým provedením Provede

» všechny produkty Baterie a nabíječkyBaterie a nabíječky (2)

SL-VBD64
z

IDX SL-VBD64

4 060 Kč 3 780 Kč

SL-VBD64 baterie pro AG-DVX200, baterie pro HC-X1000 a AJ-PX sérii. - 6400mAh

VW-VBD58

Panasonic VW-VBD58

5 180 Kč

Panasonic VW-VBD58E-K originál 5800mAh baterie pro AG-DVX200, HC-X1000E, AG-AC8,

» všechny produkty KameryKamery (3)

AJ-WM50E
n

Panasonic AJ-WM50E

3 975 Kč

Bezdrátový, dvoupásmový modul AJ-WM50 pro kamery řady P2HD a pro 4K modely AG-DV

Video Assist
z

Blackmagic Design Video Assist

11 310 Kč 10 880 Kč

Blackmagic Video Assist je přenosný profesionální monitor a rekordér videa, kter

Video Assist 4K
z

Blackmagic Design Video Assist 4K

20 670 Kč 19 900 Kč

Blackmagic Video Assist 4K je přenosný profesionální monitor a videorekordér pro

» všechny produkty Kazety a médiaKazety a média (1)

SDXC UHS-II Memory Card
n

Wise SDXC UHS-II Memory Card

2 938 Kč

Profesionální SD karty pro záznam videa. Doporučeno výrobcem Blackmagic Design (

» všechny produkty Monitory a projektoryMonitory a projektory (12)

4K101HSD-256
n

Feelworld 4K101HSD-256

13 900 Kč

Profesionální 4K monitor s HDMI 2.0/3G-SDI vstupy a 3G-SDI výstupem, 10,1“ IPS p

500 Series

SmallHD 500 Series

23 355 Kč

Displej neslouží pouze jako náhled natáčeného videa, ale také jaké záruka (barev

700 Series

SmallHD 700 Series

18 500 Kč

Kamery se mění, ale monitory řady smallHD 700 jsou navrženy pro budoucnost. Disp

AC7

SmallHD AC7

15 995 Kč

Profesionální řada video monitorů s velmi kvalitním IPS nebo OLED panelem.

DP7-PRO

SmallHD DP7-PRO

37 995 Kč

Profesionální řada video monitorů s velmi kvalitním IPS nebo OLED panelem, funkc

F7S
z

Feelworld F7S

10 010 Kč 8 248 Kč

7” 4K kamerový monitor osazený IPS panelem s rozlišením 1920x1200, pevným tělem

FW279
n

Feelworld FW279

5 760 Kč

Velice lehký a tenký 7” 4K kamerový monitor s HDMI I/O resp. 3G-SDI/HDMI I/O (va

HS7T
n

PortKeys HS7T

7 399 Kč

Displej: 7“ IPS Rozlišení: 1920x1200 Jas: 1200 cd/m2 Vstupy: 3G/SD-SDI, 4K

TLM-700K
n

Datavideo TLM-700K

5 174 Kč

7” kamerový 4K monitor s nepřekonatelným poměrem cena/výkon!

X7
n

Feelworld X7

7 900 Kč

Velice lehký a tenký 7” 4K kamerový monitor s HDMI I/O a IPS panelem s vysokou s

XFM070 Ultra Thin 7” Full HD Monitor

AVtec XFM070 Ultra Thin 7” Full HD Monitor

7 774 Kč

Full HD kamerový monitor s 7” IPS LCD panelem (1920x1080, 400 cd/m2, 1.200:1), H

XFS070SDI 7” Full HD SDI Assistant Monitor
n

AVtec XFS070SDI 7” Full HD SDI Assistant Monitor

10 374 Kč

Profesionální kamerový monitor se 7” IPS LCD panelem a HD-SDI i HDMI rozhraními.

» všechny produkty Objektivy a filtryObjektivy a filtry (8)

0.45x Fisheye HD, 72mm
n

Schneider Optics 0.45x Fisheye HD, 72mm

10 875 Kč

Century's Fisheye Adapter produces an extraordinary degree of barrel distortion

0.6X Wide Angle Adapter, 72mm
n

Schneider Optics 0.6X Wide Angle Adapter, 72mm

8 875 Kč

Ideální pro situace, kdy není potřeba použít zoom a je požadavek na co nejširší

Circular Polarizer Filter, 72mm
n

Schneider Optics Circular Polarizer Filter, 72mm

3 375 Kč

Highly efficient standard circular polarizing filter for all cameras with beam s

Clear UV Haze Filter, 72mm
n

Schneider Optics Clear UV Haze Filter, 72mm

1 600 Kč

This UV Filter blocks the invisible UV component of light from the sky, which ca

WCX-100
n

Zunow WCX-100

18 694 Kč

Širokoúhlá předsádka japonské značky Zunow. Zvětšení 0,8x, kompatibilita s kamer

WCX-80
n

Zunow WCX-80

11 310 Kč

Širokoúhlá předsádka japonské značky Zunow. Zvětšení 0,8x, kompatibilita s kamer

WZX-07

Zunow WZX-07

18 129 Kč

Širokoúhlá předsádka

Zunow WFK-95 4K

Zunow Zunow WFK-95 4K

27 535 Kč

4K širokoúhlá předsádka určena pro objektivy s předním závitem 72mm jako je Pana

» všechny produkty Stativy a ramenaStativy a ramena (4)

Kľúč na statívový šrób

Libec Kľúč na statívový šrób

85 Kč

Kľúč na zaťahovanie/ odťahovanie šróbu rýchloupínancej doštičky statívu. Možnos

QD
n

Libec QD

na telefon

Stativové komplety pro menší a střední studiové kamery.

TH-Z
n

Libec TH-Z

7 700 Kč

Nový model lehkého stativu TH-Z, který je nástupcem řady Libec Allex a navazuje

ZFC Remote Control
n

Libec ZFC Remote Control

3 213 Kč

Nové dálkové ovladače Libec ZFC-L a ZFC-LP pro kamery s rozhraním LANC (Sony, Ca

» všechny produkty Střihové kartyStřihové karty (1)

DeckLink Mini Recorder 4K
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Recorder 4K

4 482 Kč

Nabírací PCIe karta DeckLink Mini Recorder 4K nabízí stejné funkce jako HD model

» všechny produkty Studiová technikaStudiová technika (4)

Cube HEVC 700/800 Series
n

Teradek Cube HEVC 700/800 Series

72 540 Kč

Řada produktů Cube HEVC pro bezdrátový přenos videa s nízkou latencí a šifrování

Link Pro Wi-Fi Access Point
n

Teradek Link Pro Wi-Fi Access Point

61 750 Kč

Nová řada (Q2/2018) profesionálních Wi-Fi routerů Teradek Link Pro nabízí nejen

VidiU
n

Teradek VidiU

18 200 Kč

Produkty VidiU Pro a VidiU Go maximálně usnadňují streaming videa v profesionáln

Wireless Transmission System
n

BON Wireless Transmission System

na telefon

Sada vysílače a přijímače pro bezdrátový přenos audio/video signálu. Oba moduly

» všechny produkty SvětlaSvětla (5)

EK-312T
n

CONST EK-312T

6 650 Kč

Plynule regulovatelné kamerové LED světlo obsahující až 312 velmi výkonných LED

Ledpro XL
n

LedPro Ledpro XL

5 750 Kč

Unikátní ovladatelné LED světlo na 6 tužkových baterií, které lze napájet z tužk

Luxmen X7

LedPro Luxmen X7

5 725 Kč

LedPro Luxmen X7 je kompaktní kamerové LED světlo s teplotou světla 5600K a s mo

Pro 308T
n

CONST Pro 308T

5 573 Kč

Nové bicolor LED světlo - 308 diod.

ST-LBPS1800

CONST ST-LBPS1800

8 505 Kč

CONST ST-LBPS1800 je větší a výkonnější kamerové LED světlo než ST-LBPS900. Umož

» všechny produkty Tašky a kufryTašky a kufry (1)

wetSuit AG-DVX200

camRade wetSuit AG-DVX200

4 645 Kč

Pláštěnka speciálně ušita pro kameru Panasonic AG-DVX200.

» všechny produkty Univerzální příslušenstvíUniverzální příslušenství (2)

» všechny produkty VideorekordéryVideorekordéry (1)

Apollo
nz

Convergent Design Apollo

79 890 Kč 76 380 Kč

Apollo je kombinací čtyřkanálového rekordéru HD videa do formátu Apple ProRes a

» všechny produkty Zpracování signáluZpracování signálu (1)

KMU-100
n

Datavideo KMU-100

122 055 Kč

Nové zařízení KMU–100 přemění výstup 4K/UHD kamery ve čtyři diskrétní 16x9 HD st

Alternativní produkty

AG-UX180
z

Panasonic AG-UX180

95 460 Kč 68 190 Kč

Prémiový model řady Panasonic UX, AG-UX180, nabízí širokoúhlý (24 mm v režimu 4K

AG-UX90
z

Panasonic AG-UX90

63 502 Kč 41 400 Kč

Základní model nové řady Panasonic UX, AG-UX90, je vybaven širokoúhlým transfoká

AU-EVA1
z

Panasonic AU-EVA1

189 865 Kč 145 112 Kč

Super 35mm 5,7K MOS snímač (5720 x 3016 px.) Dynamický rozsah 14 clonových čí

HXR-NX200
n

SONY HXR-NX200

55 310 Kč

Na IBC 2018 představená novinka v řadě ručních kamkordérů Sony NXCAM, model HXR-

PXW-FS5

SONY PXW-FS5

13 749 Kč

PXW-FS5 je nový přírůstek v řadě kompaktních, ručních kamer pro profesionální po

PXW-FS7 M2
n

SONY PXW-FS7 M2

198 000 Kč

Nová digitální filmová 4K kamera Sony FS7 II nabízí řadu nových funkcí, včetně e

PXW-Z150
nz

SONY PXW-Z150

96 299 Kč 79 800 Kč

Kompaktní, profesionální 4K kamera PXW-Z150 disponuje řadou moderních funkcí, vč

Máte otázku? Zeptejte se nás!