Syntex :: Blackmagic Design Blackmagic Cinema Camera - Kamery

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWBlackmagic Design Blackmagic Cinema Camera (EF)

Blackmagic Cinema Camera (EF)

Více obrázků (6)

Blackmagic Design Digital Cinema CameraBlackmagic Design Digital Cinema CameraBlackmagic Design Digital Cinema Camera

Digitální filmová kamera Blackmagic Cinema Camera je novým hitem na poli dostupné digitální filmové techniky. Nabízí 13 clonových čísel dynamického rozsahu, chlazený 2,5K senzor s malým šumem, záznam na SSD disky, podporu CinemaDNG RAW, ProRes a DNxHD formátů, dotykový LCD displej, symetrické audio vstupy a řadu dalších profesionálních funkcí. Kamera je nabízena ve variantách s EF bajonetem (pro objektivy EF a ZE včetně elektronického ovládání clony), s pasivním bajonetem MFT (Micro Four Thirds) nebo s klasickým bajonetem PL pro filmové objektivy.

Varianty produktu:


Dostupnost: obvykle skladem
Název: Blackmagic Cinema Camera
Varianta: Blackmagic Cinema Camera (EF)
Výrobce: Blackmagic Design

Naše cena:53 237 Kč
Cena s DPH:64 417 Kč

ks
Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (88)

Revoluční digitální filmová kamera Blackmagic Cinema Camera nabízí 13 clonových čísel dynamického rozsahu, velký 2,5K senzor, integrovaný SSD rekordér se sběrnicí schopnou pojmout datové toky formátů CinemaDNG RAW, ProRes a DNxHD, zabudovaný dotykový LCD displej s možností přímého zadávání metadat, symetrické audio vstupy realizované prostřednictvím 1/4“ TRS konektorů a přepínatelné mezi mikrofonní a linkovou úrovní, vysokorychlostní rozhraní Thunderbolt, 3Gb/s HD-SDI výstup a chlazený snímač pro minimální obrazový šum. Je nabízena ve variantách s EF bajonetem (pro objektivy EF a ZE včetně elektronického ovládání clony), s pasivním bajonetem MFT (Micro Four Thirds) nebo s klasickým bajonetem PL pro filmové objektivy.

Blackmagic Cinema Camera BCC

Blackmagic Cinema Camera byla navržena pro bezchybnou spolupráci se střihovým software, např. s aplikacemi Final Cut Pro X a Avid Media Composer. Na rozdíl od jiných kamer – které často používají specializované souborové formáty nekompatibilní s populárními střihovými programy, což značně komplikuje následnou postprodukci natočených záběrů – nepoužívá Blackmagic Cinema Camera proprietární kodek, pouze prověřené a otevřené standardy. RAW soubory jsou ukládány do formátu CinemaDNG, HD video pak do formátů ProRes a DNxHD, které jsou kompatibilní s programy Final Cut Pro X, Avid Media Composer a dalšími. Tělo kamery Blackmagic Cinema Camera je vyrobeno z hliníkové slitiny a je nejen velmi pevné, ale i atraktivně vypadající. Celý design kamery byl navíc podřízen požadavkům pro maximální přenositelnost a nízkou váhu. To vše navíc za neuvěřitelnou cenu cca 40.900 Kč bez DPH! Blackmagic Cinema Camera si svou obrovskou popularitu dozajista zaslouží.


Dopřejte si filmovou kvalitu
Blackmagic Cinema Camera
si se svými 13 clonovými čísly dynamického rozsahu skutečně zaslouží označení „digitální filmová kamera“. Běžné video kamery dynamický rozsah ořezávají, takže jejich obrazový výstup působí dosti lacině. Zkrátka jako video. Blackmagic Cinema Camera ovšem řeší tento problém záznamem velmi širokého dynamického rozsahu 13 clonových čísel do 12bitových DNG souborů – pro skutečně filmovou obrazovou kvalitu! Díky tomu je zachována kresba ve stínech i světlých částech obrazu (viz např. toto video srovnávající BCC a Canon 5D Mark III); můžete například natáčet interiérové scény a přitom zaznamenat detaily exteriéru zachycené okny. Veškerá data ze senzoru jsou ukládána v původní kvalitě, kreativní rozhodnutí ohledně kontrastu nebo barevnosti záběru tak můžete se vším pohodlím činit až při práci v high-end barevném korektoru DaVinci Resolve, který je součástí balení (samostatně přijde na cca 22.000 Kč bez DPH!).

Blackmagic Cinema Camera BCC

Blackmagic Cinema Camera BCCPřejděte na digitální technologie

Blackmagic Cinema Camera
je osazena senzorem s vysokým rozlišením a dynamickým rozsahem, je tedy ideálním nástrojem pro nezávislé filmaře i tvůrce reklam a televizních seriálů. Součástí balení je rovněž software DaVinci Resolve pro Mac OS a Windows pro snazší dosažení maximálně kvalitních záběrů. Blackmagic Cinema Camera je nejen dostupným, ale též komplexním řešením, protože obsahuje integrovaný SSD rekordér a monitorovací funkce, snadno tedy nahradí video kamery doposud používané pro záznam sportovních utkání, hudebních klipů a mnoha dalších produkcí!

Špičková kvalita

Vývoj a výroba jedné z nejlepších kamer na světě si vyžádaly nejvyšší možnou míru pečlivosti. Blackmagic Cinema Camera
je vyrobena z pevné hliníkové slitiny a je osazena špičkovou elektronikou optimalizovanou pro maximální možnou obrazovou kvalitu. Kamera navíc používá standardní profesionální rozhraní – 1/4“ TRS mikrofonní/linkové vstupy, 3Gb/s HD-SDI BNC konektory, sluchátkový výstup, Thunderbolt rozhraní, dálkové ovládání LANC a standardní konektor pro napájení 12-30VDC – je tedy velice snadné zařadit ji do libovolného produkčního řetězce.

Blackmagic Cinema Camera BCCModely s
EF, MFT a PL bajonetem

Blackmagic Cinema Camera
je nabízena ve třech verzích lišících se použitým bajonetem, takže máte široké možnosti volby optiky od nejlepších světových výrobců. Model s EF bajonetem vám dovolí použít např. objektivy Canon nebo Zeiss s plnou elektronickou kontrolou clony a dalších funkcí. Verze s pasivním Micro Four Thirds (MFT) bajonetem rozšiřuje kompatibilitu přístroje s řadou manuálně ovládaných objektivů nebo s jinými objektivy, které lze aplikovat prostřednictvím redukcí. Díky pevnému šasi je kamera ve verzi PL schopna hostit i velice těžké PL objektivy. PL bajonet dovoluje použít nejen moderní PL optiku, ale též nekonečné množství klasických filmových objektivů... S kamerou Blackmagic Cinema Camera nejste nuceni používat jeden konkrétní objektiv, můžete si vybrat optiku podle vašich kreativních potřeb!

Blackmagic Cinema Camera BCCZadávání metadat

Blackmagic Cinema Camera
je první kamerou s integrovanou funkcí pro zadávání metadat, takže vaše výstupní soubory obsahují informace kompatibilní s populárními střihovými programy. Tento fakt dramaticky zrychluje celý postprodukční proces. Vkládání metadat je snadné – jednoduše ťuknete na displej a v zobrazeném okně „klapky“ zadáte informace o čísle záběru, vyhledávací kritéria, číslo scény, časový kód a další...! Navíc můžete nastavit, aby se čísla záběrů a jiná numerická data automaticky zvyšovala.

Integrovaný rekordér
Kamera je osazena
SSD rekordérem pro záznam 12bitových CinemaDNG RAW souborů či komprimovaných videí s kodeky Apple ProRes nebo Avid DNxHD. Veškeré použité datové formáty jsou otevřenými standardy běžně používanými v postprodukčních programech. Blackmagic Cinema Camera je tak jedinou kamerou, která byla od základu vytvořena pro maximální kompatibilitu s libovolnými postprodukčními postupy. Po natáčení jen připojíte SSD k vaší pracovní stanici a střiháte nebo barvíte záběry přímo z disku!


Bohatá softwarová výbava
Součástí balení je navíc software UltraScope a špičkový barevný korektor DaVinci Resolve. Blackmagic UltraScope poskytuje přesné měření vlnových průběhů signálu v přehledném uživatelském rozhraní. Po připojení kamery prostřednictvím rozhraní Thunderbolt k libovolnému počítači můžete zobrazovat až šest v reálném čase aktualizovaných oscilografických zobrazení. Měřit můžete v režimech vlnového průběhu, vektorskopu, histogramu a dalších, zobrazeny jsou navíc také monitorovaný obraz, úrovně zvuku a fáze audio signálu. Software DaVinci Resolve pro barevné úpravy videa na platformách Mac OS či Windows vám poskytne výkonné nástroje pro maximální využití obrazové kvality kamery. Můžete tedy naplno rozvinout svou kreativitu a talent, protože budete používat stejné kamerové a softwarové vybavení, jako ti nejlepší filmoví tvůrci!

ProRes 422, ProRes 422 LT a ProRes 422 Proxy
Uživatelé kamer značky Blackmagic Design (od verze software 1.8.2) mohou natáčet také do ProRes 422, ProRes 422 LT a ProRes 422 Proxy kodeků. Díky tomu mohou uživatelé vytvářet video soubory s podstatně menší velikostí pro záznam delších pořadů na stávající datové karty a s plnou, 10bitovou kvalitou při vzorkování 4:2:2. V režimu ProRes 422 Proxy je možné zaznamenat přibližně 230 minut 1080 HD videa na jedinou 64GB SD kartu. Volba cílového ProRes formátu je prováděna pomocí nabídky kamery, stejně tak přehrávání všech video souborů s kodeky ProRes. V postprodukční branži velice populární kodeky Apple ProRes 422 byly navrženy specificky pro snadnou nelineární editaci, minimální generační ztráty a rychlý export. Veškeré soubory typu ProRes zaznamenané kamerami Blackmagic Cinema Camera, Blackmagic Pocket Cinema Camera a Blackmagic Production Camera 4K mohou být importovány do aplikací DaVinci Resolve 11 nebo Apple Final Cut Pro X pro okamžitou realizaci barevných korekcí nebo střihu.


Klíčové vlastnosti kamery Blackmagic Cinema Camera:

 • 2,5K snímač pro dokonalý obraz a snadnou postprodukci.
 • Dynamický rozsah 13 clonových čísel umožňuje pořizovat dokonalé záběry ve filmové kvalitě.
 • Integrovaný SSD port dovoluje zaznamenávat RAW sekvence s vysokým datovým tokem nebo dlouhé komprimované video záběry.
 • Otevřené souborové formáty kompatibilní s populárním střihovým software. Např. 12bitové RAW soubory CinemaDNG, Apple ProRes a Avid DNxHD. Žádné proprietární kodeky.
 • Žádná speciální rozhraní. Standardní 1/4“ TRS mikrofonní/linkové vstupy, 3Gb/s HD-SDI BNC konektory, sluchátkový výstup, Thunderbolt rozhraní, dálkové ovládání LANC a standardní konektor pro napájení 12-30VDC.
 • Kapacitní dotykový LCD displej pro nastavení parametrů kamery a zadávání metadat.
 • Tři verze. Model EF kompatibilní s EF nebo ZE objektivy, model MFT pro použití s objektivy typu Micro Four Thirds nebo s jinými prostřednictvím adaptérů a verze PL pro použití profesionálních filmových objektivů.
 • Podporuje 2,5K a 1080 HD rozlišení při snímkovacích frekvencích 24, 25, 29,97 a 30 fps.
 • Thunderbolt port umožňuje přímý záznam z kamery do pracovní stanice pomocí přiloženého programu Media Express a živé sledování vlnových průběhů signálu díky aplikaci Blackmagic UltraScope.
 • Balení obsahuje plnou verzi software DaVinci Resolve 9.x pro barevné korekce.

Firmware 1.2
Výrobce pravidelně doplňuje možnosti přístroje o nové funkce. Poslední uvedený firmware 1.2
obsahuje mnoho úžasných nových funkcí, včetně podpory časosběrného snímání, indikátoru clony u kompatibilních EF objektivů a možnost použití SSD disků se souborovým systémem ExFAT. Kamera Blackmagic Cinema Camera byla navíc nově certifikována společností Intel pro záznam a přehrávání médií prostřednictvím rozhraní Thunderbolt na platformě Windows. Softwarová aktualizace 1.2 pro kameru Blackmagic Cinema Camera je nabízena k bezplatnému stažení ze stránek společnosti Blackmagic Design.

 • Nová funkce pro časosběrné snímání dovolí kameramanům pořizovat fantastické časosběrné záběry ve formátech CinemaDNG RAW 2.5K, Apple™ ProRes nebo Avid™ DNxHD. Uživatelé mají na výběr z mnoha rychlostních nastavení, od jednoho snímku za sekundu až po jeden snímek za 10 minut.
 • Nový indikátor clony na stavovém pruhu LCD displeje kamery a SDI výstupu ulehčí kameramanům kontrolu zaclonění u všech kompatibilních EF objektivů!
 • S novou podporou rozhraní Thunderbolt na platformě Windows budou uživatelé moci využít certifikovaný Thunderbolt hardware, a také širokou nabídku aplikací pro Windows, včetně produktů UltraScope a Media Express od Blackmagic Design.
 • Podpora SSD disků se systémem ExFAT formátovaných na platformě Windows dává uživatelům možnost volby použít souborové systémy HFS+ nebo ExFAT. ExFAT je souborový formát platformy Windows podporující veškeré moderní technologie – včetně objemných disků a velkých souborů – a je vysoce kompatibilní i výkonný. Disky ExFAT jsou navíc podporovány i na platformě Mac OS X, takže SSD s tímto systémem mohou uživatelé použít na obou platformách, bez nutnosti instalace specializovaného software. Kamera rozpoznává souborový formát disků zcela automaticky, stačí jej jen vložit a začít nahrávat!

Firmware 1.3
Nový firmware 1.3 aktivuje podporu půlsnímků na SDI výstupech v režimech 1080p25 nebo 1080p29.97 při vypnuté funkce SDI Overlay (na SDI výstupech je tedy přítomen signál ve formátu 1080i50 resp. 1080i59.94).

Firmware 1.3.1
Firmware 1.3.1 zvyšuje stabilitu záznamu do formátu DNxHD.

Firmware 1.4.1

 • Přesnější práce s časovým kódem dle normy RP188.
 • Vylepšené podávání informací uživateli při časosběrném snímání.

Firmware 1.8

 • Vylepšené uživatelské rozhraní.
 • Přidává podporu automatického ostření u kompatibilních objektivů typu EF.
 • Zdokonalené debayering algoritmy při záznamu do formátů ProRes nebo DNxHD.
 • Vylepšená indikace ostření.
 • Vyšší citlivost při záznamu v režimu ISO 1600.
 • Dokonalejší zvukové funkce.
 • Zachovává se nastavení clony během přepínání mezi režimy záznamu a přehrávání.


Firmware 1.8.2
Implementace kodeků ProRes 422, ProRes 422 LT a ProRes 422 Proxy.

Firmware 1.9.3
Aktualizace 1.9.3 obsahuje funkce pro měření úrovní zvuku, obrazového histogramu a zbývajícího času pro záznam u modelů Blackmagic Cinema Camera a Pocket Cinema Camera.

Firmware 1.9.7
Verze 1.9.7 obsahuje vylepšené rozhraní a funkce pro formátování záznamových médií přímo v kameře. Nová formátovací funkce dovoluje formátovat SSD disky přímo v kameře, k přípravě disků pro záznam tak již není zapotřebí použít počítač. Na rozdíl od tradičních počítačů, které formátují disky pro běžné použití, připravuje kamera média k záznamu videa. Před formátování provádí detekci výrobce a dalších parametrů média a následně na jejich základě provede formátování pro maximálně rychlý záznam i přehrávání videa. Uživatelé mají možnost volby mezi dvěma formáty: ExFAT a HFS+. Standard ExFAT zaručuje nativní kompatibilitu se systémy Windows i Mac OS X a je ideální volbou ve studiích, která používají oba systémy. Pokud uživatelé preferují pouze systém Mac OS X, mohou zvolit formát HFS+, který je na této platformě podporován nativně a nabízí vyšší výkon i datovou bezpečnost, neboť podporuje žurnálování.

Firmware 2.1

 • Nový software Blackmagic Camera Setup.
 • Záznam do bezeztrátově komprimovaného RAW formátu pro podstatné zmenšení souborů.
 • Nové možnosti pro zobrazení vodítek na displeji kamery.
 • Podržením tlačítka Menu lze přeskočit nabídku Dashboard a přejít přímo do okna hlavního nastavení.
 • Kamera zachovává nastavení funkce Focus Peaking i při vypnutí přístroje.


Doporučené SSD disky pro kamery Blackmagic Cinema Camera (5/2017)

Certifikované disky pro kamery Blackmagic Cinema Camera
SSD disky certifikované pro záznam videa ve formátu 2,5K RAW CinemaDNG jsou vhodné i pro záznam do komprimovaných formátů. Naopak disky níže uvedené pro záznam komprimovaného videa nejsou použitelné pro natáčení do 2,5K RAW CinemaDNG.

Následující disky jsou vhodné pro záznam 2,5K RAW CinemaDNG dat nebo do komprimovaných formátů:

 • ADATA XPG SX900 256 GB (ASX900S3-256GM-C)
 • Angelbird 240 GB AV Pro mkll
 • Angelbird 500 GB AV Pro mkll
 • Digistor 240 GB SSD Professional Video Series (DIG-PVD240S, se systémem ExFat)
 • Digistor 480 GB SSD Professional Video Series (DIG-PVD480S, se systémem ExFat)
 • Digistor 1 TB SSD 4K Professional Video Series (DIG-PVD1000, se systémem ExFat)
 • Kingston HyperX Savage 120 GB (SHSS37A/120G)
 • Kingston HyperX Savage 240 GB (SHSS37A/240G)
 • Kingston HyperX Savage 480 GB (SHSS37A/480G)
 • Kingston HyperX Savage 960 GB (SHSS37A/960G)
 • OWC 120 GB Mercury Extreme Pro 6G (OWCSSD7P6G120)
 • OWC 240 GB Mercury Extreme Pro 6G (OWCSSD7P6G240)
 • OWC 480 GB Mercury Extreme Pro 6G (OWCSSD7P6G480)
 • OWC 960 GB Mercury Extreme Pro 6G (OWCSSD7P6G960)
 • Samsung 256 GB 850 Pro (MZ-7KE256BW, vyžaduje mechanický adaptér)
 • Samsung 512 GB 850 Pro (MZ-7KE512BW, vyžaduje mechanický adaptér)
 • Samsung 1 TB 850 Pro (MZ-1T0BW, vyžaduje mechanický adaptér)
 • Samsung 2 TB 850 Pro (MZ-7K32T0BW, vyžaduje mechanický adaptér)
 • Sandisk Extreme Pro 240 GB (SDSSDXPS-240G-G25)
 • Sandisk Extreme Pro 480 GB (SDSSDXPS-480G-G25)
 • Sandisk Extreme Pro 960 GB (SDSSDXPS-960G-G25)
 • Transcend 256 GB SSD370 (TS256GSSD370)
 • Transcend 512 GB SSD370 (TS512GSSD370)
 • Transcend 1 TB SSD370 (TS1TSSD370)
 • Wise Cinema CMS-0240 240 GB


Krom výše uvedených, také následující disky lze použít (pouze!) pro záznam komprimovaného videa:

 • Crucial 256 GB M4 (firmware 000F) (CT256M4SSD2)
 • OCZ Agility 3 240 GB (AGT3-25SAT3-240G)
 • Sandisk Extreme 120 GB (SDSSDX-120G-G25)


Následující disky již nejsou v prodeji nebo je vyžadována specifická verze firmware:

 • Crucial 256 GB C300 (CTFDDAC256MAG-1G1) - (již není v prodeji)
 • Digistor 128 GB SSD Professional Video Extreme (DIG-PVD128E, se systémem ExFat)
 • Intel 335 Series 240 GB SSD (SSDSC2CT240A4K5) - (již není v prodeji)
 • Intel 520 Series 240 GB SSD (SSDSC2CW240A310) - (již není v prodeji)
 • Intel 520 Series 480 GB SSD (SSDSC2CW480A310) - (již není v prodeji)
 • Intel 530 Series 180 GB SSD (SSDSC2BW180A401) - (již není v prodeji)
 • Intel 530 Series 240 GB SSD (SSDSC2BW240A401) - (již není v prodeji)
 • Kingston 64 GB SSD Now V+100 (SVP100S2/64G) - (již není v prodeji)
 • Kingston 128 GB SSD Now V+100 (SVP100S2/128G) - (již není v prodeji)
 • Kingston 512 GB SSD Now V+100 (SVP100S2/512G) - (již není v prodeji)
 • Kingston 120 GB SSD Now V+200 (SVP200S3/120G) - (již není v prodeji)
 • Kingston 240 GB SSD Now V+200 (SVP200S3/240G) - (již není v prodeji)
 • Kingston HyperX 240 GB (SH100S3/240G) - (již není v prodeji)
 • Kingston 240 GB HyperX 3K (SH103S3/240G) - (již není v prodeji)
 • Kingston 480 GB HyperX 3K (SH103S3/480G) - (již není v prodeji)
 • Kingston 240 GB SSD Now KC300 (SKC300S37A/240G) - (již není v prodeji)
 • Kingston 480 GB SSD Now KC300 (SKC300S37A/480G) - (již není v prodeji)
 • OCZ 240 GB Vertex 3 (VTX3-25SAT3-240G) - (již není v prodeji)
 • OCZ 480 GB Vertex 3 (VTX3-25SAT3-480G) - (již není v prodeji)
 • OCZ 240 GB Deneva 2 (firmware 2.22) (D2CSTK251M21-0240) - (již není v prodeji)
 • OWC Mercury Extreme Pro 6G SSD (firmware 5.0.2) (OWCSSDMX6G240T) - (již není v prodeji)
 • OWC 120 GB Mercury Extreme Pro 6G (Firmware Rev 5.0.7) (OWCSSDMX6G120T) - (již není v prodeji)
 • OWC 240 GB Mercury Extreme Pro 6G (Firmware Rev 5.0.6) (OWCSSDMX6G240T) - (již není v prodeji)
 • OWC 480 GB Mercury Extreme Pro 6G (Firmware Rev 5.0.6) (OWCSSDMX6G480) - (již není v prodeji)
 • PNY Prevail 240 GB (SSD9SC240GCDA-PB) - (již není v prodeji)
 • PNY Prevail 480 GB (SSD9SC480GCDA-PB) - (již není v prodeji)
 • PNY XLR8 480 GB (SSD9SC480GMDA-RB) - (již není v prodeji)
 • Sandisk Extreme 240 GB (SDSSDX-240G-G25) - (již není v prodeji)
 • Sandisk Extreme 480 GB (SDSSDX-480G-G25) - (již není v prodeji)
 • Transcend 256 GB SSD720 (TS256GSSD720) - (již není v prodeji)
 • Crucial 512 GB M4 (pouze firmware 009) (CT512M4SSD2)


O rychlosti SSD disků
Některé modely nejsou schopny zaznamenávat video rychlostí, jakou udává výrobce. Tento nedostatek je způsoben skrytou datovou kompresí, díky které je disk schopen zaznamenávat data vyšší rychlostí. Tato komprese je ovšem efektivní pouze u některých typů souborů. Video obsahuje šum a podobné elementy, které jsou značně náhodné a nelze jej dále dobře komprimovat. Některé disky mohou mít až o 50% nižší záznamovou rychlost, něž jakou udává výrobce a nehodí se pro záznam videa v reálném čase. Ve většině případů se to týká záznamových formátů s vysokým rozlišením. Pro otestování SSD disků můžete použít utilitu Blackmagic Disk Speed Test. Tento software simuluje záznam videa a poskytuje proto výsledky blízké reálnému nasazení disků.


Blackmagic Cinema Camera Awards


Související produkty (88)

Audio (1)
Disková pole (1)
Kabely (4)
Kamery (5)
Kazety a média (1)
Monitory a projektory (5)
Objektivy a filtry (31)
Software (2)
Stativy a ramena (17)
Střihové karty (2)
Střižny a režie (3)
Světla (7)
Tašky a kufry (2)
Univerzální příslušenství (5)
Videorekordéry (2)

Alternativní produkty

» všechny produkty AudioAudio (1)

SMX-30
az

Azden SMX-30

7 499 Kč 5 249 Kč

Přepínatelný stereo/mono mikrofon SMX-30 je externí mikrofon pro DSLR/DSLM apará

» všechny produkty Disková poleDisková pole (1)

MultiDock

Blackmagic Design MultiDock

13 955 Kč

Blackmagic MultiDock je zařízení určené k zabudování do přístrojových skříní a s

» všechny produkty KabelyKabely (4)

BMD kabel XLR na jack 6.3mm

Syntex BMD kabel XLR na jack 6.3mm

355 Kč

Prepojovací kábel 6.3mm jack - XLR vhodný pre kameru Blackmagic Design Blackmagi

D-TAP na Blackmagic Camera (DC-55-25)

LanParte D-TAP na Blackmagic Camera (DC-55-25)

840 Kč

D-TAP kabel pro napájení Blackmagic Cinema nebo Production kamery z velké V-Moun

Thunderbolt kabel 0,5m

Apple Thunderbolt kabel 0,5m

750 Kč

Thunderbolt kabel 2m

Thunderbolt kabel 2m

Apple Thunderbolt kabel 2m

990 Kč

Thunderbolt kabel 2m

» všechny produkty KameryKamery (5)

Accessories for Blackmagic Cinema Camera

SHAPE Accessories for Blackmagic Cinema Camera

na telefon

Příslušenství SHAPE pro kameru Blackmagic Cinema Camera.

Blackmagic Pocket Cinema Camera
az

Blackmagic Design Blackmagic Pocket Cinema Camera

25 995 Kč 20 796 Kč

Kapesní digitální filmová kamera s profesionálními funkcemi. Přístroj nabízí atr

Blackmagic Production Camera 4K
z

Blackmagic Design Blackmagic Production Camera 4K

1079 900 Kč 79 900 Kč

Profesionální digitální filmová kamera Blackmagic Production Camera 4K nabízí ve

REVOLT Push Buttom Magic Arm Series
n

SHAPE REVOLT Push Buttom Magic Arm Series

4 374 Kč

Univerzální kamerové příslušenství řady SHAPE REVOLT Push Button Magic Arm. „Kou

REVOLT Top Handle Series
n

SHAPE REVOLT Top Handle Series

2 916 Kč

Univerzální kamerové příslušenství řady SHAPE REVOLT Top Handle. Madlo Revolt To

» všechny produkty Kazety a médiaKazety a média (1)

G Series
n

SONY G Series

na telefon

Nová řada SSD disků „G Series” značky Sony obsahuje dva spolehlivé 2,5” modely s

» všechny produkty Monitory a projektoryMonitory a projektory (5)

500 Series

SmallHD 500 Series

23 355 Kč

Displej neslouží pouze jako náhled natáčeného videa, ale také jaké záruka (barev

700 Series

SmallHD 700 Series

18 500 Kč

Kamery se mění, ale monitory řady smallHD 700 jsou navrženy pro budoucnost. Disp

DP7-PRO

SmallHD DP7-PRO

37 995 Kč

Profesionální řada video monitorů s velmi kvalitním IPS nebo OLED panelem, funkc

EVF-035W-3G

Alphatron EVF-035W-3G

27 164 Kč

Vynikající externí  hledáček s SDI a HDMI, ideální například pro DSLR, RED, Blac

Sidefinder

SmallHD Sidefinder

7 999 Kč

Kombinace 5” kamerového monitoru řady smallHD 500 a příslušenství Sidefinder pře

» všechny produkty Objektivy a filtryObjektivy a filtry (31)

Canon EF Lens to Micro Four Thirds T Speed Booster ULTRA 0.71x
z

Metabones Canon EF Lens to Micro Four Thirds T Speed Booster ULTRA 0.71x

18 770 Kč 15 890 Kč

Adaptér pro montáž objektivů Canon EF na kamery s aktivním i pasivním MFT bajone

Cine-Xenar III (PL)

Schneider Optics Cine-Xenar III (PL)

na telefon

Profesionální filmové objektivy Schneider-Kreuznach Cine-Xenar III s pevnou ohni

Classic

ZEISS Classic

na telefon

Řada objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností Zeiss Classic nabízí fantastické

G-BFFMK3 Bravo Follow Focus

GENUS G-BFFMK3 Bravo Follow Focus

14 700 Kč

Genus G-BFFMK3 Bravo Follow Focus System, navržený pro kamery a zrcadlovky, je d

GMKBAS Basic Matte Box Kit

GENUS GMKBAS Basic Matte Box Kit

12 950 Kč

Genus Basic Matte Box kit obsahuje GWMC wide angle matte box a GFFW french flag.

LEICA DG SUMMILUX 12mm F1.4 ASPH

Panasonic LEICA DG SUMMILUX 12mm F1.4 ASPH

29 744 Kč

Nový objektiv LEICA DG SUMMILUX 12mm/F1.4 ASPH (24 mm, 35mm ekv.) značky Panason

LEICA DG VARIO-ELMAR 100-400mm F4.0-6.3 ASPH
n

Panasonic LEICA DG VARIO-ELMAR 100-400mm F4.0-6.3 ASPH

36 190 Kč

Nový telefoto zoom objektiv s optickou stabilizací Power Optical Image Stabilisa

LEICA DG VARIO-ELMARIT F2.8-4.0 Series

Panasonic LEICA DG VARIO-ELMARIT F2.8-4.0 Series

na telefon

Nová řada MFT zoomů „LEICA DG VARIO-ELMARIT F2.8-4.0 Series”.

Lumix G 42.5mm/F1.7 ASPH./POWER O.I.S.

Panasonic Lumix G 42.5mm/F1.7 ASPH./POWER O.I.S.

na telefon

Nový objektiv v řadě Lumix G pro fotoaparáty a kamery s bajonetem MFT, LUMIX G 4

Lumix G Macro 30mm/F2.8 ASPH./MEGA O.I.S.

Panasonic Lumix G Macro 30mm/F2.8 ASPH./MEGA O.I.S.

7 800 Kč

Nový přírůstek do řady výměnných objektivů LUMIX G pro bajonet Micro Four Thirds

LUMIX G VARIO 100-300mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)

Panasonic LUMIX G VARIO 100-300mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)

14 867 Kč

Inovovaný model „A” oblíbeného teleobjektivu LUMIX G VARIO 100-300mm přináší kom

LUMIX G VARIO 12-60mm/F3.5-5.6 POWER O.I.S.

Panasonic LUMIX G VARIO 12-60mm/F3.5-5.6 POWER O.I.S.

10 000 Kč

Panasonic LUMIX G VARIO 12-60mm (24-120 mm 35mm ekv.) je univerzální objektiv s

LUMIX G VARIO 45-200mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)

Panasonic LUMIX G VARIO 45-200mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)

9 900 Kč

Inovovaný model „A” oblíbeného teleobjektivu LUMIX G VARIO 45-200mm přináší komp

LUMIX G X VARIO 12-35mm F2.8 II ASPH. POWER O.I.S. (2017)

Panasonic LUMIX G X VARIO 12-35mm F2.8 II ASPH. POWER O.I.S. (2017)

22 304 Kč

Inovovaný model „A” oblíbeného objektivu LUMIX G X VARIO 12-35mm přináší kompati

LUMIX G X VARIO 35-100mm F2.8 II POWER O.I.S. (2017)

Panasonic LUMIX G X VARIO 35-100mm F2.8 II POWER O.I.S. (2017)

23 132 Kč

Inovovaný model „A” oblíbeného teleobjektivu LUMIX G X VARIO 35-100mm přináší ko

MagNum
n

Chrosziel MagNum

na telefon

Časem prověřený systém pro dálkové ovládání objektivů! Modulární řada MagNum něm

MagNum (Kits)
n

Chrosziel MagNum (Kits)

na telefon

Časem prověřený systém pro dálkové ovládání objektivů! Modulární řada MagNum něm

MatteBox (Kits)
n

Chrosziel MatteBox (Kits)

33 102 Kč

Sady kompendií a sady kompendií s bočním ostřením značky Chrosziel pro kamery RE

Milvus
n

ZEISS Milvus

25 364 Kč

Rodina objektivů ZEISS Milvus s manuálním ostřením nabízí optimální rozpětí ohni

Nikon G to BMCC Speed Booster
n

Metabones Nikon G to BMCC Speed Booster

12 290 Kč

Adaptér pro montáž objektivů Nikon F/G na MFT verzi kamery Blackmagic Design Cin

Nikon G to Micro 4/3 Adaptor

MTF Nikon G to Micro 4/3 Adaptor

10 290 Kč

Adaptér MTF Nikon G to Micro 4/3 (MFT) umožňuje upevniť akékoľvek objektívy Niko

Nokton F0.95/17.5mm MFT

Voigtländer Nokton F0.95/17.5mm MFT

18 954 Kč

Tento objektív so svojou ohniskovou vzdialenosťou 17.5mm a uhlom záberu 64,6° aj

Nokton F0.95/25mm MFT

Voigtländer Nokton F0.95/25mm MFT

15 574 Kč

Kvalitný a veľmi svetelný objektív určený pre zariadenia s micro 4/3 bajonetom

Nokton F0.95/42,5mm MFT
z

Voigtländer Nokton F0.95/42,5mm MFT

1016 354 Kč 16 354 Kč

Kvalitný a veľmi svetelný objektív určený pre zariadenia s micro 4/3 bajonetom

Optimo Style 16-40
n

Angenieux Optimo Style 16-40

393 592 Kč

Profesionální "cinema" zoom objektiv Angenieux Optimo DP 16-42.

Optimo Style 30-76

Angenieux Optimo Style 30-76

393 592 Kč

Profesionální "cinema" zoom objektiv Angenieux Optimo Style 30-76.

Xeen 24mm T1.5

Rokinon Xeen 24mm T1.5

45 446 Kč

 Profesionálne filmové sklo Rokinon Xeen 24mm T1.5 s voliteľným bajonetom.

Xeen 24mm, 50mm & 85mm T1.5 Kit
a

Rokinon Xeen 24mm, 50mm & 85mm T1.5 Kit

129 520 Kč

Cenovo zvýhodnený set 3 profesionálnych optík s voliteľným bajonetom: Xeen 24

Xeen 50mm T1.5

Rokinon Xeen 50mm T1.5

45 446 Kč

 Profesionálne filmové sklo Rokinon Xeen 50mm T1.5 s voliteľným bajonetom.

Xeen 85mm T1.5

Rokinon Xeen 85mm T1.5

45 446 Kč

 Profesionálne filmové sklo Rokinon Xeen 85mm T1.5 s voliteľným bajonetom.

Xenon FF-Prime (Canon EF)
n

Schneider Optics Xenon FF-Prime (Canon EF)

na telefon

Objektivy Xenon FF Prime s pevnou ohniskovou vzdáleností byly vytvořeny specific

» všechny produkty SoftwareSoftware (2)

DaVinci Resolve Studio

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio

7 150 Kč

DaVinci Resolve Studio společnosti Blackmagic Design je špičkovým řešením pro ba

Shooter Suite
n

Red Giant Shooter Suite

10 275 Kč

Vše potřebné pro zálohování, náhled, synchronizaci a konverzi natočeného materiá

» všechny produkty Stativy a ramenaStativy a ramena (17)

ALX S KIT
n

Libec ALX S KIT

22 650 Kč

Sada ALX S KIT je univerzální, cenově výhodná kombinace videostativu se střední

bateriový rig adaptér pro V-Mount VBP-02

LanParte bateriový rig adaptér pro V-Mount VBP-02

4 950 Kč

bateriový rig adaptér pro V-Mount 1. 5V,7.4V,12V,15V,D-tap output2. Smart charg

Blackmagic Cinema Camera Handles
n

Blackmagic Design Blackmagic Cinema Camera Handles

5 526 Kč

Originální držák k revoluční digitální filmové kameře Blackmagic Cinema Camera p

Blackmagic kit BMCC-02 BLACKMAGIC CINE CAMERA

LanParte Blackmagic kit BMCC-02 BLACKMAGIC CINE CAMERA

24 300 Kč

This is lanparte customized kit for Blackmagic cine camera. It's solid and compa

BMD series-1 NG
anz

Greycam BMD series-1 NG

1013 950 Kč 13 950 Kč

Základní sada kamerové klece a dalšího montážního příslušenství pro kamery Black

G-BMDCAGE
z

GENUS G-BMDCAGE

1005 790 Kč 5 790 Kč

Genus G-BMDCAGE je rig určený pre kamery Blackmagic Cinema Camera a Blackmagic P

G-CSMK Shoulder Rig

GENUS G-CSMK Shoulder Rig

23 715 Kč

GENUS G-CSMK Genus Shoulder Rig je modulárna a nastaviteľná ramenná opierka pre

G-VCSMK Video Shoulder Mount

GENUS G-VCSMK Video Shoulder Mount

18 550 Kč

 GENUS G-VCSMK Video Shoulder Mount je kvalitní modulární a nastavitelná ramenní

Kľúč na statívový šrób

Libec Kľúč na statívový šrób

85 Kč

Kľúč na zaťahovanie/ odťahovanie šróbu rýchloupínancej doštičky statívu. Možnos

Mini Jib
n

GENUS Mini Jib

7 950 Kč

Genus Mini Jib je kompaktní a lehké kamerové rameno pro digitální zrcadlovky a m

Rig pro Blackmagic Cinema a Production 4K kamery BMCC-03
az

LanParte Rig pro Blackmagic Cinema a Production 4K kamery BMCC-03

57 811 Kč 52 890 Kč

Kompletní sestava kamerové klece pro kamery Blackmagic Cinema Camera a Blackmagi

RS-350R

Libec RS-350R

na telefon

Séria statívov Libec RS-350 je vhodná pre všetky handycam videokamery, ktoré bud

RS-450D

Libec RS-450D

45 895 Kč

Profesionální videostativ Libec RS-450 s nosností 12kg, nastavitelnou tuhostí hl

Sky Glide
an

Sky Video Sky Glide

69 990 Kč

Sky Glide Cinema je nejvyšší model z rodiny kamerových stabilizátorů Sky Glide.

Slider + Motion Controller Set
n

eemov Slider + Motion Controller Set

13 650 Kč

EEMOV Slider 500/1000/1500 + Motion Controller Set obsahuje 50cm/100cm/150cm dlh

» všechny produkty Střihové kartyStřihové karty (2)

DeckLink 4K Extreme
n

Blackmagic Design DeckLink 4K Extreme

25 437 Kč

Karty z řady DeckLink jsou nejvýkonnějším řešením pro zpracování HD videa i mate

DeckLink SDI 4K
n

Blackmagic Design DeckLink SDI 4K

6 603 Kč

DeckLink SDI 4K je ideální střihovou kartou, pokud požadujete SDI konektivitu a

» všechny produkty Střižny a režieStřižny a režie (3)

TriCaster 410

NewTek TriCaster 410

na telefon

TriCaster 410 je kompaktní režie se 4 M/E kanály, HD-SDI konektivitou a nástroji

TriCaster 460

NewTek TriCaster 460

na telefon

TriCaster 460 je integrované řešení pro odbavování živých pořadů a web streaming

Tricaster 8000

NewTek Tricaster 8000

964 820 Kč

TriCaster 8000 je nejvyšší model z rodiny profesionálních videoprodukčních režií

» všechny produkty SvětlaSvětla (7)

EK-312T
n

CONST EK-312T

6 650 Kč

Plynule regulovatelné kamerové LED světlo obsahující až 312 velmi výkonných LED

On-Camera LED Lights

Latour On-Camera LED Lights

2 690 Kč

Kamerové LED světlomety značky Latour využívají moderní, efektivní LED elementy

Pro 352
a

CONST Pro 352

6 696 Kč

Kulaté LED světlo s nastavitelným výkonem a s integrovaným uchycením na kamerový

SL-DTR800 3-kit

CONST SL-DTR800 3-kit

10 900 Kč

CONST SL-DTR800 3-kit je set tří kusů světel, stativů, klapek a pevné transportn

SL-L30 Series

CONST SL-L30 Series

10 496 Kč

Studiové LED světlo SL-L30 Series - 30W, 5 250Lux / 60cm, regulovatelný výkon, m

SL-L60 Series

CONST SL-L60 Series

14 490 Kč

SL-L60 series (60W, 10130Lux/60cm, stmívatelný)

SL-L80DAT

CONST SL-L80DAT

16 199 Kč

SL-L80DAT 72W ,Bi color,LED světlo s regulovatelnou intezitou a barevnou teploto

» všechny produkty Tašky a kufryTašky a kufry (2)

Box 1600

PELI Box 1600

6 450 Kč

Transportný kufor PELI Box 1600 je ideálny na bezpečný transport a prenos stredn

wetSuit Blackmagic
n

camRade wetSuit Blackmagic

4 134 Kč

The black Blackmagic Cinema Design Camera wetSuit from camRade is a soft flexibl

» všechny produkty Univerzální příslušenstvíUniverzální příslušenství (5)

Filmová klapka velká - dřevěná

AVX Filmová klapka velká - dřevěná

499 Kč

Filmová klapka velká - dřevěná

Follow Focus s gumovým ozubením

AVX Follow Focus s gumovým ozubením

3 800 Kč

Follow Focus s gumovým ozubením

Kloubové pomocné rameno 28cm

AVX Kloubové pomocné rameno 28cm

1 350 Kč

Univerzální a nastavitelné kloubové rameno na stativ nebo kameru, které slouží p

» všechny produkty VideorekordéryVideorekordéry (2)

Apollo
n

Convergent Design Apollo

74 760 Kč

Apollo je kombinací čtyřkanálového rekordéru HD videa do formátu Apple ProRes a

HyperDeck Studio Pro 2
z

Blackmagic Design HyperDeck Studio Pro 2

54 054 Kč 49 530 Kč

HyperDeck Studio Pro 2 je špičkový SSD rekordér s řadou pokročilých funkcí, včet

Alternativní produkty

AG-AF101A

Panasonic AG-AF101A

88 960 Kč

První profesionální HD kamera s výměnnými objektivy standardu micro 4/3. Lze při

AJ-PX270

Panasonic AJ-PX270

166 440 Kč

Přístroj AJ-PX270 je prvním P2 HD handheldem od Panasonicu s integrovaným záznam

Blackmagic Pocket Cinema Camera
az

Blackmagic Design Blackmagic Pocket Cinema Camera

25 995 Kč 20 796 Kč

Kapesní digitální filmová kamera s profesionálními funkcemi. Přístroj nabízí atr

Blackmagic Production Camera 4K
z

Blackmagic Design Blackmagic Production Camera 4K

1079 900 Kč 79 900 Kč

Profesionální digitální filmová kamera Blackmagic Production Camera 4K nabízí ve

NEX-FS700
n

SONY NEX-FS700

na telefon

Profesionální digitální filmová kamera NEX-FS700 je vybavena špičkovým 4K Exmor

SCARLET-W
n

RED SCARLET-W

278 200 Kč

Nová generace kamer RED SCARLET! Výkonnější tělo je vybaveno 5K snímačem RED DRA

URSA Mini
z

Blackmagic Design URSA Mini

71 685 Kč 68 100 Kč

Blackmagic URSA Mini je kompaktní digitální filmová kamera se senzorem velikosti

Máte otázku? Zeptejte se nás!