Syntex :: Blackmagic Design Blackmagic Production Camera 4K - Kamery

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWBlackmagic Design Blackmagic Production Camera 4K (EF)

Blackmagic Production Camera 4K (EF)

Více obrázků (5)

Syntex_Blackmagic_Production_Camera_4K_MAIN_02Syntex_Blackmagic_Production_Camera_4K_MAIN_03Syntex_Blackmagic_Production_Camera_4K_MAIN_04

Profesionální digitální filmová kamera Blackmagic Production Camera 4K nabízí velice kompaktní rozměry, senzor velikosti Super 35, profesionální globální závěrku a záznam až 4K videa do formátů Apple ProRes 422 (HQ) a CinemaDNG RAW. Senzor využívá technologii globální závěrky a díky své velikosti a tedy i minimálnímu ořezovému faktoru dovoluje kameramanům natáčet širokoúhlé záběry s běžnými širokoúhlými objektivy (dodáváno bez objektivu). Přístroj je dováván ve verzích pro objektivy EF nebo s bajonetem PL.

Je nám líto, ale tento produkt se už nevyrábí.

Zkuste si vybrat z níže uvedených alternativ.

Blackmagic Production Camera 4K
z

Blackmagic Design Blackmagic Production Camera 4K

1079 900 Kč 79 900 Kč

Profesionální digitální filmová kamera Blackmagic Production Camera 4K nabízí ve

URSA Mini Pro
nz

Blackmagic Design URSA Mini Pro

143 774 Kč 129 950 Kč

Digitální filmová kamera URSA Mini Pro 4.6K kombinuje obrazovou kvalitu digitáln

Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (66)

Blackmagic Production Cinema Camera 4K

Natáčejte v rozlišení 4K!

Nejnovější špičkové televizory a projektory podporují rozlišení Ultra HD se čtyřnásobným rozlišením v porovnání s běžným HD videem. Kamera Blackmagic Production Camera 4K natáčí do kvalitních komprimovaných formátů CinemaDNG RAW a ProRes 422 (HQ) v rozlišení 4K pro maximální obrazovou kvalitu natáčených hudebních klipů, televizních seriálů, reklamních spotů, sportovních přenosů, dokumentárních snímků, zpráv nebo celovečerních filmů. Blackmagic Production Camera 4K také podporuje nový standard video konektivity 6G-SDI pro její bezproblémové nasazení v živém vysílání.


Blackmagic Production Cinema Camera 4KKompaktní a robustní provedení

Blackmagic Production Camera 4K byla konstruována tak, aby vyhověla požadavkům na maximální přenositelnost a odolnost. Kamera je vybavena standardními rozhraními, interním akumulátorem a robustním tělem z hliníkové slitiny pro její bezproblémové nasazení při natáčení v exteriérech. Zabudovaný LCD displej s vysokým rozlišením přehledně zobrazuje nastavení přístroje, například rychlost závěrky, barevnou teplotu, clonu nebo časový kód. Díky dotykovému ovládání lze navíc velmi rychle procházet menu kamery a snadno měnit záznamový formát, úhel otevření závěrky a další parametry. Dotykový displej rovněž umožňuje vkládat metadata kompatibilní s řadou populárních střihových aplikací včetně Final Cut Pro X.


Velký Super 35 senzor

Díky senzoru o velikosti Super 35 mohou filmaři používat své objektivy tak, jak jsou zvyklí. Senzor využívá technologii globální závěrky (tj. vyčátání dat ze senzoru najednou, nikoliv po řádcích)
a díky své velikosti a tedy i minimálnímu ořezovému faktoru dovoluje kameramanům natáčet širokoúhlé záběry s běžnými širokoúhlými objektivy. Při postprodukci v HD rozlišeních mohou uživatelé využít vysokého rozlišení obrazu ke změně kompozice nebo měřítka záběru beze ztráty obrazové kvality.

Blackmagic Production Cinema Camera 4K

Bajonety typu EF nebo PL
Vybírat lze ze dvou verzí přístroje: s montáží typu Canon EF nebo s klasickým filmovým bajonetem PL. S bajonetem typu EF mají uživatelé na výběr z široké škály objektivů, jejichž optické vlastnosti jsou díky minimálnímu ořezu senzoru o velikosti Super 35 maximálně využitelné. Filmaři mohou použít tu nejkvalitnější optiku od věhlasných výrobců, např. značek Canon, Zeiss a dalších, včetně elektronického ovládání funkcí objektivů. Díky EF bajonetu nejsou nuceni používat jediný objektiv a mohou tak využít profesionální filmovou optiku nebo příslušenství pro ostření. Model s PL bajonetem je ideální volbou pro filmaře se sbírkou kasických filmových skel a pro štáby, které používají další kamery s tímto standardem. Objektivy typu PL se používají desítky let, na trhu je proto nepřeberné množství optiky, kterou můžete s touto verzí kamery využít!

Blackmagic Production Cinema Camera 4KZáznam na SSD disky
Přístroj Blackmagic Production Camera 4K zaznamenává 4K video na SSD disky, do komprimovaných formátů CinemaDNG RAW a ProRes 422 (HQ). Po ukončení natáčení může být disk připojen k pracovní stanici pro střih nebo barevné korekce videa bez nutnosti kopírování dat. Kamera podporuje formátování HFS+ i ExFAT pro kompatibilitu s operačními systémy Mac OS a Windows. Vedle standardního formátu CinemaDNG RAW chystá výrobce také kontejner pro rozhraní QuickTime, který zpřístupní kodek CinemaDNG běžně používaným programům pro editaci videa. Široký dynamický rozsah senzoru je kvantizován do zaznamenaných souborů tak, aby byly zachovány detaily ve světlých i tmavých částech obrazu. Zvuk je ukládán bez komprese, navíc je možné zaznamenávat i běžné HD video soubory.


Podpora 6G-SDI!

Blackmagic Production Camera 4K je osazena standardními rozhraními, uživatelé nejsou nuceni používat speciální kabeláž. Kamera disponuje 6G-SDI výstupem, který podporuje down-konverzi do HD nebo Ultra HD video ve fantastické kvalitě. Navíc je vybavena portem Thunderbolt a programem UltraScope pro monitoring vlnových průběhů signálu v reálném čase. Mikrofonní/linkové audio vstupy jsou vyvedeny na 1/4“ TRS konektorech, nechybí také 3,5mm výstup pro sluchátka, konektor LANC pro dálkové ovládání a vstup pro připojení napájení kamery 12–30Vss.


ProRes 422, ProRes 422 LT a ProRes 422 Proxy
Uživatelé kamer značky Blackmagic Design (od verze software 1.8.2) mohou natáčet také do ProRes 422, ProRes 422 LT a ProRes 422 Proxy kodeků. Díky tomu mohou uživatelé vytvářet video soubory s podstatně menší velikostí pro záznam delších pořadů na stávající datové karty a s plnou, 10bitovou kvalitou při vzorkování 4:2:2. V režimu ProRes 422 Proxy je možné zaznamenat přibližně 230 minut 1080 HD videa na jedinou 64GB SD kartu. Volba cílového ProRes formátu je prováděna pomocí nabídky kamery, stejně tak přehrávání všech video souborů s kodeky ProRes. V postprodukční branži velice populární kodeky Apple ProRes 422 byly navrženy specificky pro snadnou nelineární editaci, minimální generační ztráty a rychlý export. Veškeré soubory typu ProRes zaznamenané kamerami Blackmagic Cinema Camera, Blackmagic Pocket Cinema Camera a Blackmagic Production Camera 4K mohou být importovány do aplikací DaVinci Resolve 11 nebo Apple Final Cut Pro X pro okamžitou realizaci barevných korekcí nebo střihu.Kamera [Blackmagic Production Camera 4K] byla nedocenitelná. V prvním dílu je záběr knížete Andreje Bolkonského zahaleného v mlžném oparu, pak následuje střih na detail. Takový záběr jsme mohli získat pouze díky akčnímu natáčení z ruky. [...] Je velice výhodné mít malou kameru vhodnou pro natáčení z ruky, která poskytuje stejnou obrazovou kvalitu, jako vaše hlavní kamera. Díky tomu můžeme reagovat na nenadálé situace.” – George Steel, kameraman seriálu BBC "War and Peace".Zobrazení úrovní zvuku, histogramu, zbývajícího času záznamu
Od verze firmware 1.9 zobrazuje kamera Blackmagic Production Camera 4K úrovně zvuku, histogram a zbývající čas záznamu. Zobrazení histogramu značně zjednoduší nastavení expozičních parametrů. Histogram indikuje rozložení jasové složky signálu a tedy i případnou redukci světlých nebo tmavých tónů obrazu. Záběry s ořezanou jasovou informací znesnadňují následnou postprodukci, zobrazení histogramu tedy značně zjednoduší práci kameramanů. Histogram je zobrazován v reálném čase pro maximálně interaktivní nastavení expozice a zaručuje zachování maximálního množství detailů v jasové složce obrazu. Zobrazení úrovní zvuku s funkcí indikace špiček slouží pro snadné nastavení korektního zisku integrovaného mikrofonu nebo externích zdrojů signálu připojených ke zvukovým vstupům kamery. Korektní zobrazení úrovně signálu zaručuje správné nastavení zisku, což zamezí zkreslenému nebo přebuzenému záznamu zvuku. Indikátor délky záznamu zobrazuje zbývající místo na záznamovém médiu. Indikátor je automaticky zkalibrován po každé změně snímkové frekvence nebo záznamového kodeku, nedostatek místa na disku je navíc signalizován červenou barvou.

Formátování disků v kameře
Od verze 1.9.5 jsou kamery BMPC 4K schopny formátovat SSD disky přímo v přístroji, k přípravě disků pro záznam tak již není zapotřebí použít počítač. Tato funkce je unikátní – na rozdíl od tradičních počítačů, které formátují disky pro běžné použití, připravuje Blackmagic Production Camera 4K disky k záznamu videa. Před formátování provádí detekci výrobce a dalších parametrů disku a následně na jejich základě provede formátování SSD pro maximálně rychlý záznam i přehrávání videa. V budoucnu se počítá s implementací nově uvedených disků pro maximální zužitkování jejich funkcí a výkonu při záznamu RAW 4K dat s vysokým datovým tokem. Uživatelé mají navíc možnost volby mezi dvěma formáty: ExFAT a HFS+. Standard ExFAT zaručuje nativní kompatibilitu se systémy Windows i Mac OS X a je ideální volbou ve studiích, která používají oba systémy. Pokud uživatelé preferují pouze systém Mac OS X, mohou zvolit formát HFS+, který je na této platformě podporován nativně a nabízí vyšší výkon i datovou bezpečnost, neboť podporuje žurnálování. Aktualizace Blackmagic Camera Update 1.9.5 dále usnadňuje práci s přístrojem implementací nového přehledného menu s velkými funkčními tlačítky. Díky tomu lze rychleji formátovat disky, aktivovat indikaci zaostření či další funkce kamery.

Vlastnosti kamery Blackmagic Production Camera 4K:

 • Rozměrný senzor o velikosti Super 35 a rozlišení 4K pro maximálně detailní záběry.

 • Profesionální globální závěrka pro bezchybné pohyblivé záběry.

 • Široký dynamický rozsah 12 clonových čísel dovoluje pořizovat video filmové kvality.

 • Kompatibilní s kvalitními objektivy standardu EF.

 • Integrovaný SSD rekordér pro přímý záznam dlouhých záběrů na SSD disky.

 • Využívá otevřené souborové formáty kompatibilní s běžnými programy pro zpracování videa, např. Apple ProRes a komprimované CinemaDNG 12bitové RAW soubory. Žádné proprietární formáty.

 • Kamera používá standardní připojení, např. TRS pro mikrofonní/linkový vstup, 6G-SDI výstup pro monitoring videa včetně grafického zobrazení stavových informací, výstup na sluchátka, rozhraní Thunderbolt a standardní konektor pro připojení externího napájení.

 • Integrovaný dotykový LCD displej pro ovládání kamery a vkládání metadat kompatibilních s populárním střihovým software, např. Final Cut Pro X.

 • Podporuje Ultra HD a 1080 HD rozlišení a snímkovací frekvence 23,98, 24, 25, 29,97 a 30 fps.

 • Součástí dodávky je také software UltraScope pro monitoring signálu v reálném čase prostřednictvím Thunderbolt rozhraní.

 • Výrobce s kamerou dodává i profesionální software DaVinci Resolve pro barevné úpravy videa.

 

Blackmagic Production Cinema Camera 4K

Blackmagic Camera 2.4 (červen 2015)
– Aktualizovaná verze Blackmagic Camera Utility
– Nové možnosti pro zobrazení vodítek
– Podržením tlačítka MENU lze přeskočit nabídku Dashboard
– Obecné zvýšení výkonu

Blackmagic Camera 3.4 (červenec 2016)
Aktualizace Blackmagic Camera 3.4 je k dispozici zdarma a obsahuje funkce převzaté z novějších modelů Blackmagic URSA a URSA Mini zajišťující vyšší kompatibilitu s externími monitory a rekordéry. Nový software přináší kompatibilitu s povely pro spuštění záznamu po SDI rozhraní, výstup časového kódu dle normy RP-188 a vyšší kompatibilitu u 6G-SDI výstupu. Verze 3.4 dovoluje spouštět/zastavovat záznam prostřednictvím povelů zasílaných po SDI rozhraní: díky tomu mohou externí videorekordéry, např. Blackmagic Video Assist nebo Blackmagic Video Assist 4K, automaticky zahájit nebo ukončit záznam videa. Novinkou je také výstup časového kódu po SDI (RP-188), který zaručí shodu časového kódu u souborů simultánně zaznamenávaných v kameře a pomocí externího rekordéru. Lze tak například zaznamenávat do RAW souborů přímo v kameře a současně používat rekordér Blackmagic Video Assist pro záznam do kodeků ProRes nebo DNxHD se stejným časovým kódem. Tento postup dovolí použít ProRes nebo DNxHD materiál pro sestřih pořadu a následně automaticky tato data nahradit RAW soubory pro maximálně kvalitní barevné korekce a další postprodukšní úkony.

Certifikované disky pro kamery Blackmagic Production Camera 4K (5/2017)
Certifikované disky pro kamery Blackmagic Production Camera 4K (listopad 2016). Pokud zde některý disk není uveden, neznamená to, že není pro záznam videa použitelný, pouze nebyl certifikován spol. Blackmagic Design.

Následující SSD disky jsou doporučeny pro záznam 4K RAW a ProRes videí:

 • Angelbird AV Pro 250 GB
 • Angelbird AV Pro 500 GB
 • Digistor 1 TB SSD 4K Professional Video Series (DIG-PVD1000, pre-formatted ExFat)
 • Kingston HyperX Savage 120 GB (SHSS37A/120G)
 • Kingston HyperX Savage 240 GB (SHSS37A/240G)
 • Kingston HyperX Savage 480 GB (SHSS37A/480G)
 • Kingston HyperX Savage 960 GB (SHSS37A/960G)
 • OWC 960 GB Mercury Extreme Pro 6G (OWCSSD7P6G960)
 • Samsung 256 GB 850 Pro (MZ-7KE256BW, spacer required)
 • Samsung 512 GB 850 Pro (MZ-7KE512BW, spacer required)
 • Samsung 1 TB 850 Pro (MZ-7KE1T0BW, spacer required)
 • Sandisk Extreme Pro 240 GB (SDSSDXPS-240G-G25)
 • Sandisk Extreme Pro 480 GB (SDSSDXPS-480G-G25)
 • Sandisk Extreme Pro 960 GB (SDSSDXPS-960G-G25)
 • Wise Cinema CMS-0240 240 GB


Následující SSD disky jsou doporučeny pro záznam 4K a 1080 videí do kodeku Apple ProRes (HQ) 422:

 • ADATA XPG SX900 256 GB (ASX900S3-256GM-C)
 • Angelbird 240 GB AV Pro
 • Angelbird 480 GB AV Pro
 • Digistor 240 GB SSD Professional Video Series (DIG-PVD240S, pre-formatted ExFat)
 • Digistor 480 GB SSD Professional Video Series (DIG-PVD480S, pre-formatted ExFat)
 • Intel 530 Series 180 GB SSD (SSDSC2BW180A401)
 • Intel 530 Series 240 GB SSD (SSDSC2BW240A401)
 • Kingston 240 GB HyperX 3K (SH103S3/240G)
 • Kingston 480 GB HyperX 3K (SH103S3/480G)
 • Kingston 240 GB SSDNow KC300 (SKC300S37A/240G)
 • Kingston 480 GB SSDNow KC300 (SKC300S37A/480G)
 • OWC 120 GB Mercury Extreme Pro 6G (OWCSSD7P6G120)
 • OWC 240 GB Mercury Extreme Pro 6G (OWCSSD7P6G240)
 • OWC 480 GB Mercury Extreme Pro 6G (OWCSSD7P6G480)
 • PNY CL4100 240 GB (SSD7SC240GCL4)
 • PNY CL4100 480 GB (SSD7SC480GCL4)
 • PNY Prevail 240 GB (SSD9SC240GCDA-PB)
 • PNY Prevail 480 GB (SSD9SC480GCDA-PB)
 • PNY XLR8 480 GB (SSD9SC480GMDA-RB)
 • Sandisk Extreme 240 GB (SDSSDX-240G-G25)
 • Sandisk Extreme 480 GB (SDSSDX-480G-G25)
 • Transcend 256 GB SSD370 (TS256GSSD370BM)
 • Transcend 512 GB SSD370 (TS512GSSD370BM)
 • Transcend 1 TB SSD370 (TS1TSSD370BM)


O rychlosti SSD disků
Některé modely nejsou schopny zaznamenávat video rychlostí, jakou udává výrobce. Tento nedostatek je způsoben skrytou datovou kompresí, díky které je disk schopen zaznamenávat data vyšší rychlostí. Tato komprese je ovšem efektivní pouze u některých typů souborů. Video obsahuje šum a podobné elementy, které jsou značně náhodné a nelze jej dále dobře komprimovat. Některé disky mohou mít až o 50% nižší záznamovou rychlost, něž jakou udává výrobce a nehodí se pro záznam videa v reálném čase. Ve většině případů se to týká záznamových formátů s vysokým rozlišením. Pro otestování SSD disků můžete použít utilitu Blackmagic Disk Speed Test. Tento software simuluje záznam videa a poskytuje proto výsledky blízké reálnému nasazení disků.

Blackmagic Camera 4.3.2 (duben 2017)
Nová aktualizace Blackmagic Camera 4.3.2 (stahujte zde) je určena pro modely Blackmagic Production Camera 4K, u nichž vylepšuje práci s dotykovým displejem a jeho spolehlivost.


Související produkty (66)

Audio (1)
Disková pole (1)
Kabely (1)
Kamery (5)
Kazety a média (1)
Monitory a projektory (6)
Objektivy a filtry (23)
Software (2)
Stativy a ramena (11)
Střihové karty (4)
Střižny a režie (2)
Tašky a kufry (1)
Univerzální příslušenství (4)
Videorekordéry (2)
Zpracování signálu (2)

Alternativní produkty

» všechny produkty AudioAudio (1)

SMX-30
az

Azden SMX-30

7 499 Kč 5 249 Kč

Přepínatelný stereo/mono mikrofon SMX-30 je externí mikrofon pro DSLR/DSLM apará

» všechny produkty Disková poleDisková pole (1)

MultiDock
n

Blackmagic Design MultiDock

13 955 Kč

Blackmagic MultiDock je nové zařízení určené k zabudování do přístrojových skřín

» všechny produkty KabelyKabely (1)

D-TAP na Blackmagic Camera (DC-55-25)
n

LanParte D-TAP na Blackmagic Camera (DC-55-25)

840 Kč

D-TAP kabel pro napájení Blackmagic Cinema nebo Production kamery z velké V-Moun

» všechny produkty KameryKamery (5)

Accessories for Blackmagic Cinema Camera

SHAPE Accessories for Blackmagic Cinema Camera

na telefon

Příslušenství SHAPE pro kameru Blackmagic Cinema Camera.

Blackmagic Cinema Camera

Blackmagic Design Blackmagic Cinema Camera

55 796 Kč

Digitální filmová kamera Blackmagic Cinema Camera je novým hitem na poli dostupn

Blackmagic Pocket Cinema Camera
az

Blackmagic Design Blackmagic Pocket Cinema Camera

25 995 Kč 20 796 Kč

Kapesní digitální filmová kamera s profesionálními funkcemi. Přístroj nabízí atr

REVOLT Push Buttom Magic Arm Series
n

SHAPE REVOLT Push Buttom Magic Arm Series

4 374 Kč

Univerzální kamerové příslušenství řady SHAPE REVOLT Push Button Magic Arm. „Kou

REVOLT Top Handle Series
n

SHAPE REVOLT Top Handle Series

2 916 Kč

Univerzální kamerové příslušenství řady SHAPE REVOLT Top Handle. Madlo Revolt To

» všechny produkty Kazety a médiaKazety a média (1)

G Series
n

SONY G Series

na telefon

Nová řada SSD disků „G Series” značky Sony obsahuje dva spolehlivé 2,5” modely s

» všechny produkty Monitory a projektoryMonitory a projektory (6)

500 Series

SmallHD 500 Series

23 355 Kč

Displej neslouží pouze jako náhled natáčeného videa, ale také jaké záruka (barev

700 Series

SmallHD 700 Series

18 500 Kč

Kamery se mění, ale monitory řady smallHD 700 jsou navrženy pro budoucnost. Disp

DP7-PRO

SmallHD DP7-PRO

37 995 Kč

Profesionální řada video monitorů s velmi kvalitním IPS nebo OLED panelem, funkc

Odyssey7Q+

Convergent Design Odyssey7Q+

37 380 Kč

Pravděpodobně nejdokonalejší kombinace náhledového monitoru a videorekordéru s p

Sidefinder

SmallHD Sidefinder

7 999 Kč

Kombinace 5” kamerového monitoru řady smallHD 500 a příslušenství Sidefinder pře

SmartView 4K
n

Blackmagic Design SmartView 4K

23 258 Kč

SmartView 4K je první profesionální Ultra HD monitor se vstupy 12G-SDI kompatibi

» všechny produkty Objektivy a filtryObjektivy a filtry (23)

Cine-Xenar III (Canon EF)

Schneider Optics Cine-Xenar III (Canon EF)

na telefon

Profesionální filmové objektivy Schneider-Kreuznach Cine-Xenar III s pevnou ohni

Cine-Xenar III (PL)

Schneider Optics Cine-Xenar III (PL)

na telefon

Profesionální filmové objektivy Schneider-Kreuznach Cine-Xenar III s pevnou ohni

Compact Prime CP.2 (PL-mount)

ZEISS Compact Prime CP.2 (PL-mount)

83 720 Kč

Jedným s najdôležitejších aspektov úspešnej produkcie sú schopnosti a rozmanitos

LEICA DG VARIO-ELMARIT F2.8-4.0 Series
n

Panasonic LEICA DG VARIO-ELMARIT F2.8-4.0 Series

na telefon

Nová řada MFT zoomů „LEICA DG VARIO-ELMARIT F2.8-4.0 Series”.

LUMIX G VARIO 100-300mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)
n

Panasonic LUMIX G VARIO 100-300mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)

14 867 Kč

Inovovaný model „A” oblíbeného teleobjektivu LUMIX G VARIO 100-300mm přináší kom

LUMIX G VARIO 45-200mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)
n

Panasonic LUMIX G VARIO 45-200mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)

9 900 Kč

Inovovaný model „A” oblíbeného teleobjektivu LUMIX G VARIO 45-200mm přináší komp

LUMIX G X VARIO 12-35mm F2.8 II ASPH. POWER O.I.S. (2017)
n

Panasonic LUMIX G X VARIO 12-35mm F2.8 II ASPH. POWER O.I.S. (2017)

22 304 Kč

Inovovaný model „A” oblíbeného objektivu LUMIX G X VARIO 12-35mm přináší kompati

LUMIX G X VARIO 35-100mm F2.8 II POWER O.I.S. (2017)

Panasonic LUMIX G X VARIO 35-100mm F2.8 II POWER O.I.S. (2017)

na telefon

Inovovaný model „A” oblíbeného teleobjektivu LUMIX G X VARIO 35-100mm přináší ko

MagNum
n

Chrosziel MagNum

na telefon

Časem prověřený systém pro dálkové ovládání objektivů! Modulární řada MagNum něm

MagNum (Kits)
n

Chrosziel MagNum (Kits)

na telefon

Časem prověřený systém pro dálkové ovládání objektivů! Modulární řada MagNum něm

MatteBox (Kits)
n

Chrosziel MatteBox (Kits)

33 102 Kč

Sady kompendií a sady kompendií s bočním ostřením značky Chrosziel pro kamery RE

Milvus
n

ZEISS Milvus

25 364 Kč

Rodina objektivů ZEISS Milvus s manuálním ostřením nabízí optimální rozpětí ohni

Optimo

Angenieux Optimo

na telefon

Profesionální transfokátory Angenieux Optimo nabízejí výjimečnou optickou kvalit

Optimo Anamorphic 2S Series
n

Angenieux Optimo Anamorphic 2S Series

na telefon

Tento unikátní transfokátor z řady Optimo Anamorphic 2S Series přináší legendárn

Optimo Style

Angenieux Optimo Style

389 000 Kč

Objektiv Optimo Style 16-40mm je s vahou 1,92 kg extrémně lehký profesionální tr

Optimo Style 16-40
n

Angenieux Optimo Style 16-40

393 592 Kč

Profesionální "cinema" zoom objektiv Angenieux Optimo DP 16-42.

Optimo Style 30-76

Angenieux Optimo Style 30-76

393 592 Kč

Profesionální "cinema" zoom objektiv Angenieux Optimo Style 30-76.

Xeen 24mm T1.5
n

Rokinon Xeen 24mm T1.5

45 446 Kč

 Profesionálne filmové sklo Rokinon Xeen 24mm T1.5 s voliteľným bajonetom.

Xeen 24mm, 50mm & 85mm T1.5 Kit
an

Rokinon Xeen 24mm, 50mm & 85mm T1.5 Kit

129 520 Kč

Cenovo zvýhodnený set 3 profesionálnych optík s voliteľným bajonetom: Xeen 24

Xeen 50mm T1.5
n

Rokinon Xeen 50mm T1.5

45 446 Kč

 Profesionálne filmové sklo Rokinon Xeen 50mm T1.5 s voliteľným bajonetom.

Xeen 85mm T1.5
n

Rokinon Xeen 85mm T1.5

45 446 Kč

 Profesionálne filmové sklo Rokinon Xeen 85mm T1.5 s voliteľným bajonetom.

Xenon FF-Prime (Canon EF)
n

Schneider Optics Xenon FF-Prime (Canon EF)

na telefon

Objektivy Xenon FF Prime s pevnou ohniskovou vzdáleností byly vytvořeny specific

» všechny produkty SoftwareSoftware (2)

DaVinci Resolve Studio

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio

7 150 Kč

DaVinci Resolve Studio společnosti Blackmagic Design je špičkovým řešením pro ba

Shooter Suite
n

Red Giant Shooter Suite

10 275 Kč

Vše potřebné pro zálohování, náhled, synchronizaci a konverzi natočeného materiá

» všechny produkty Stativy a ramenaStativy a ramena (11)

ALX S KIT
n

Libec ALX S KIT

22 650 Kč

Sada ALX S KIT je univerzální, cenově výhodná kombinace videostativu se střední

bateriový rig adaptér pro V-Mount VBP-02
n

LanParte bateriový rig adaptér pro V-Mount VBP-02

4 950 Kč

bateriový rig adaptér pro V-Mount 1. 5V,7.4V,12V,15V,D-tap output2. Smart charg

Blackmagic Cinema Camera Handles
n

Blackmagic Design Blackmagic Cinema Camera Handles

5 526 Kč

Originální držák k revoluční digitální filmové kameře Blackmagic Cinema Camera p

Blackmagic kit BMCC-02 BLACKMAGIC CINE CAMERA
n

LanParte Blackmagic kit BMCC-02 BLACKMAGIC CINE CAMERA

24 300 Kč

This is lanparte customized kit for Blackmagic cine camera. It's solid and compa

BMD series-1 NG
anz

Greycam BMD series-1 NG

1013 950 Kč 13 950 Kč

Základní sada kamerové klece a dalšího montážního příslušenství pro kamery Black

G-BMDCAGE
z

GENUS G-BMDCAGE

1005 790 Kč 5 790 Kč

Genus G-BMDCAGE je rig určený pre kamery Blackmagic Cinema Camera a Blackmagic P

Kľúč na statívový šrób

Libec Kľúč na statívový šrób

85 Kč

Kľúč na zaťahovanie/ odťahovanie šróbu rýchloupínancej doštičky statívu. Možnos

Mini Jib
n

GENUS Mini Jib

7 950 Kč

Genus Mini Jib je kompaktní a lehké kamerové rameno pro digitální zrcadlovky a m

Rig pro Blackmagic Cinema a Production 4K kamery BMCC-03
anz

LanParte Rig pro Blackmagic Cinema a Production 4K kamery BMCC-03

57 811 Kč 52 890 Kč

Kompletní sestava kamerové klece pro kamery Blackmagic Cinema Camera a Blackmagi

Sky Glide
an

Sky Video Sky Glide

69 990 Kč

Sky Glide Cinema je nejvyšší model z rodiny kamerových stabilizátorů Sky Glide.

Slider + Motion Controller Set
n

eemov Slider + Motion Controller Set

13 650 Kč

EEMOV Slider 500/1000/1500 + Motion Controller Set obsahuje 50cm/100cm/150cm dlh

» všechny produkty Střihové kartyStřihové karty (4)

DeckLink 4K Extreme
n

Blackmagic Design DeckLink 4K Extreme

25 437 Kč

Karty z řady DeckLink jsou nejvýkonnějším řešením pro zpracování HD videa i mate

DeckLink 4K Extreme 12G
n

Blackmagic Design DeckLink 4K Extreme 12G

20 286 Kč

DeckLink 4K Extreme 12G je high-end střihová karta s Dual-Link 12G-SDI rozhraním

DeckLink Mini Recorder 4K
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Recorder 4K

4 482 Kč

Nabírací PCIe karta DeckLink Mini Recorder 4K nabízí stejné funkce jako HD model

UltraStudio 4K 2
n

Blackmagic Design UltraStudio 4K 2

23 258 Kč

Skvěle vybavené rackové zařízení pro nabírání a přehrávání videa, s rychlým rozh

» všechny produkty Střižny a režieStřižny a režie (2)

ATEM 1 M/E Production Studio 4K
n

Blackmagic Design ATEM 1 M/E Production Studio 4K

56 610 Kč

Switcher ATEM 1 M/E Production Studio 4K přináší rozšířenou sadu funkcí, včetně

ATEM 2 M/E Production Studio 4K
n

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Production Studio 4K

93 696 Kč

Nová režie ATEM 2 M/E Production Studio 4K je vybavena 20 nezávislými SD, HD neb

» všechny produkty Tašky a kufryTašky a kufry (1)

Box 1600

PELI Box 1600

6 450 Kč

Transportný kufor PELI Box 1600 je ideálny na bezpečný transport a prenos stredn

» všechny produkty Univerzální příslušenstvíUniverzální příslušenství (4)

ColorChecker Classic
n

X-Rite ColorChecker Classic

2 139 Kč

Kalibrační terč ColorChecker Classic byl navržen tak, aby poskytoval realistické

ColorChecker Digital SG
n

X-Rite ColorChecker Digital SG

9 290 Kč

Získejte co nejširší barevný gamut! Nic neoptimalizuje sílu vašeho digitálního f

ColorChecker Grayscale
n

X-Rite ColorChecker Grayscale

1 649 Kč

ColorChecker Gray Scale je tabulka vyvinutá speciálně pro fotografy. Obsahuje tř

ColorChecker Passport
n

X-Rite ColorChecker Passport

2 590 Kč

Existuje mnoho způsobů, jak můžete využít X-Rite ColorChecker ve vašem RAW workf

» všechny produkty VideorekordéryVideorekordéry (2)

Apollo
n

Convergent Design Apollo

74 760 Kč

Apollo je kombinací čtyřkanálového rekordéru HD videa do formátu Apple ProRes a

HyperDeck Studio Pro 2
z

Blackmagic Design HyperDeck Studio Pro 2

54 054 Kč 49 530 Kč

HyperDeck Studio Pro 2 je špičkový SSD rekordér s řadou pokročilých funkcí, včet

» všechny produkty Zpracování signáluZpracování signálu (2)

Mini Converter SDI to Analog 4K
n

Blackmagic Design Mini Converter SDI to Analog 4K

7 044 Kč

Mini Converter SDI to Analog 4K slouží ke konverzi SDI signálu na analogové slož

Smart Videohub
n

Blackmagic Design Smart Videohub

35 445 Kč

Nové modely kompaktních routerů od Blackmagic Design nahrazují SD/HD produkty Mi

Alternativní produkty

Blackmagic Cinema Camera

Blackmagic Design Blackmagic Cinema Camera

55 796 Kč

Digitální filmová kamera Blackmagic Cinema Camera je novým hitem na poli dostupn

Blackmagic Pocket Cinema Camera
az

Blackmagic Design Blackmagic Pocket Cinema Camera

25 995 Kč 20 796 Kč

Kapesní digitální filmová kamera s profesionálními funkcemi. Přístroj nabízí atr

DMC-GH4
z

Panasonic DMC-GH4

29 742 Kč 26 400 Kč

Panasonic LUMIX GH4 je průkopnickým řešením na poli bezzrcadlových fotoaparátů.

EPIC-M DRAGON

RED EPIC-M DRAGON

na telefon

Kamera EPIC-M RED DRAGON je exkluzivní varianta kamery EPIC s 6K snímačem RED DR

EPIC-X DRAGON

RED EPIC-X DRAGON

na telefon

Kamera EPIC-M RED DRAGON je standardní, sériově vyráběná varianta kamery EPIC s

HXR-IFR5
nz

SONY HXR-IFR5

68 099 Kč 60 249 Kč

Přídavný modul pro záznam 4K RAW a 2K RAW videa z kamery NEX-FS700RH na paměťové

NEX-FS700
n

SONY NEX-FS700

na telefon

Profesionální digitální filmová kamera NEX-FS700 je vybavena špičkovým 4K Exmor

PMW-F55
nz

SONY PMW-F55

769 449 Kč 639 200 Kč

Kompaktní, profesionální digitální filmová kamera PMW-F55 z řady CineAlta je vyb

PXW-FS5

SONY PXW-FS5

13 749 Kč

PXW-FS5 je nový přírůstek v řadě kompaktních, ručních kamer pro profesionální po

PXW-Z100
z

SONY PXW-Z100

159 999 Kč 132 200 Kč

Nová dostupná kamera Sony PXW-Z100 z řady XDCAM podporuje záznam v HD, QFHD a 4K

SCARLET DRAGON

RED SCARLET DRAGON

394 050 Kč

Tělo kamery SCARLET se snímačem DRAGON kombinuje flexibilitu a malé rozměry kame

SCARLET MYSTERIUM-X

RED SCARLET MYSTERIUM-X

na telefon

Digitální filmová kamera SCARLET-X je osazena senzorem MYSTERIUM-X pro záznam vi

SCARLET-W
n

RED SCARLET-W

278 200 Kč

Nová generace kamer RED SCARLET! Výkonnější tělo je vybaveno 5K snímačem RED DRA

URSA
n

Blackmagic Design URSA

167 330 Kč

Blackmagic URSA EF je profesionální digitální filmová kamera se 4K senzorem, glo

URSA Mini
z

Blackmagic Design URSA Mini

71 685 Kč 68 100 Kč

Blackmagic URSA Mini je kompaktní digitální filmová kamera se senzorem velikosti

WEAPON 6K
n

RED WEAPON 6K

na telefon

Nový přírůstek v řadě digitálních filmových kamer RED, model WEAPON se senzorem