Syntex :: Panasonic BT-LH1760E - Monitory a projektory

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWPanasonic BT-LH1760E

BT-LH1760E

Více obrázků (1)

Profesionální 120Hz monitor se všemi potřebnými vstupy. Panasonic uvedl nový špičkový 17 palcový 120Hz monitor. Jeho rysem je především vynikající zpracování dynamických scén s pohybem a nízká latence dosud dostupná pouze u CRT monotorů. Nabízí také široké zobrazovací úhly s řadou profesionálních funkcí jako je vekotoroskop a waveform monitor.

Dostupnost: 3-5 dnů
Název: BT-LH1760E
Výrobce: Panasonic

Naše cena:na telefon

Monitor používá nejlepší novou dostupnou technologii zobrazovacího panelu In-Plane Switching (IPS). Širokoúhlý monitor s HD rozlišením LH1760 dává věrnou barevnou reprodukci s dvojnásobnou rychlostí zobrazování oprosti běžným, dnes dostupným preofesionálním monitorům. LH1760 je 120-Hz monitor, to je dvojnásobek klaisckých 60-Hz monitorů - to umožňuje nejvyšší kvalitu obrazu při rychlých a dynamických scénách bez jakéhokoliv rozmazání

 Tento monitor navíc disponuje zabudovaným waveform monitorem a vektorskopem, který zobrazuje všechny řádky pro monitorování signálu. Z dalších funkcí je důležitá pixel-to-pixel matching, která umožňuje zobrazit vstupní signál po jednotlivýh bodech bez změny rozlišení a split screen/freeze frame zobrazující živý vstup oproti zastaveném obrazu.

Vstupy a výstupy  Pro podporu všech možností připojení je k dsipozici celá řada vstupů a výstupů jako je DVI-D vstup kompatibilní s HDMI, dva automaticky přepínané HD-SDI/SDI vstupy, component video (Y/Pb/Pr), RGB, PC RGB, external sync, speaker, a výstup na sluchátka. Mezi další standardní funkce patří embedded audio, time code, closed caption a osmikanálový měřák zvukových úrovní (přes SDI).

Konstrukce  Monitor je velmi tenký, lehký a tudíž snadno přenosný, samozřejmě je také zabudovatelný do racku, vyrobený z hliníkového šasi.

 Mezi další přednosti patří konstrukce bez větráku, tudíž je monitor tichý a nízká spotřeba.

Alternativní produkty

AC7

SmallHD AC7

15 995 Kč

Profesionální řada video monitorů s velmi kvalitním IPS nebo OLED panelem.

DP7-PRO

SmallHD DP7-PRO

37 995 Kč

Profesionální řada video monitorů s velmi kvalitním IPS nebo OLED panelem, funkc

MARA JR7 HDMI MONITOR

Vibesta MARA JR7 HDMI MONITOR

5 199 Kč

Mara JR7 je ľahký 7" monitor na kameru s funkciami ako peaking pre presnejšie za

MeticaFM 7
n

F&V MeticaFM 7

na telefon
SmartView 4K 2
n

Blackmagic Design SmartView 4K 2

22 750 Kč

SmartView 4K je první profesionální Ultra HD monitor se vstupy 12G-SDI kompatibi

Máte otázku? Zeptejte se nás!