Syntex :: Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio - Software

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWBlackmagic Design DaVinci Resolve Studio

DaVinci Resolve Studio

Více obrázků (5)

Syntex_Blackmagic_Design_DaVinci_Resolve_12_MAIN_02Syntex_Blackmagic_Design_DaVinci_Resolve_12_MAIN_03Syntex_Blackmagic_Design_DaVinci_Resolve_12_MAIN_04

DaVinci Resolve Studio společnosti Blackmagic Design je špičkovým řešením pro barevné korekce a střih videa/audia na platformách Mac OS X, Windows a Linux. Software DaVinci Resolve Studio podporuje více funkcí pro barevné korekce v reálném čase, než jakýkoliv jiný systém, protože není limitován výkonem počítače na kterém je spuštěn. Tuto výkonnostní bariéru překonává pomocí akcelerace výpočtů prostřednictvím GPU pro výpočty v reálném čase, a to i u velmi komplexních projektů. DaVinci Resolve Studio nabízí fantastický výkon při nízkých nákladech, výkon je navíc škálovatelný přidáním dalších GPU jednotek pro práci se 4K rozlišením, stereoskopickým videem, či real-time práci s RAW soubory kamer Blackmagic Cinema Camera, ARRI, RED a Sony F65, F55 či F5. DaVinci Resolve je kompatibilní se systémy Mac OS, Windows a Linux.

Verze 16 je v prodeji od 9. 9. 2019!

Varianty produktu:
Dostupnost: obvykle skladem
Název: DaVinci Resolve Studio
Varianta: DaVinci Resolve Studio
Výrobce: Blackmagic Design

Naše cena:6 994 Kč
Cena s DPH:8 463 Kč

ks
Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (81)

Blackmagic DaVinci Resolve Studio 12

Systémy značky DaVinci jsou standardem na poli barevných korekcí již od roku 1984. Tisíce koloristů po celém světě využívají jeho výkonu, kvality a časem prověřených funkcí. DaVinci je jménem spjatým s více filmy, televizními znělkami, dokumentárními pořady, seriály a hudebními klipy, než jakýkoliv jiný systém pro barevný grading. Jedině řešení DaVinci vám poskytne dostatečnou kvalitu, vysoký výkon pro práci v reálném čase a bezbřehou kreativitu, abyste byli schopni rychle reagovat na měnící se požadavky vašich klientů.

DaaVinci Resolve 12Špičkové technologie DaVinci jsou navíc dostupnější než kdykoliv v minulosti. Po převzetí značky sympatickou společností Blackmagic Design (tvůrci revoluční kamery Blackmagic Cinema Camera a dnes již legendárních střihových karet řady DeckLink) došlo k razantnímu snížení cen, namísto původních 8 – 20 milionů korun za celý systém můžete začít experimentovat s DaVinci Resolve Studio již za cenu cca 7.000 Kč bez DPH, tolik totiž stojí samotný software pro Windows, Mac OS X nebo Linux. Ten lze používat např. s kartami DeckLink 4K Extreme a ovládacími konzolemi jiných výrobců, např. Tangent Devices Wave. Pro nejnáročnější zákazníky z řad postprodukčních studií nabízíme kompletní DaVinci Resolve Advanced Control Surface systém, vč. ovládací konzole, kde cena přesahuje částku 580.000 Kč, tedy jen zlomek ceny, za kterou byl podobný systém nabízen v minulosti!

Od verze nabízí program zcela přepracované jádro pro přehrávání videa, které je v porovnání s předchozími verzemi až 10x rychlejší. Krom masivních CPU a GPU optimalizací byl implementován lepší multithreading, rychlejší vykreslování uživatelského rozhraní, podpora technologie Apple Metal atd. Přehrávání a pohyb v časové ose jsou plynulé, nechybí ani akcelerace přehrávání formátu H.264 pro editaci 4K videí i na méně výkonných konfiguracích, např. laptopech.

DaVinci Resolve 16: Nová sekce Cut
Leitmotivem nové sekce Cut je rychlost – je navržena pro tvůrce zpravodajských pořadů, televizních reklam apod., kteří vyžadují maximální efektivitu práce. Jde o alternativu k sekci Edit se zjednodušeným rozhraním a efektivními nástroji pro rychlý sestřih materiálu. Sekce Cut dovoluje importovat, editovat, trimovat, přidávat prolínací efekty a titulky, automaticky slaďovat barevnost jednotlivých stop, míchat audio atd. Ať už je cílovou destinací projektu televizní obrazovka nebo platforma YouTube, sekce Cut obsahuje vše potřebné pro maximálně efektivní střih! Tradiční sekce Edit je i nadále k dispozici a dostupná na jediné kliknutí. To dovoluje rychle kombinovat diametrálně odlišné pracovní styly v rámci stejného projektu.

Sekce Cut se inspirovala v minulosti a přenáší klasické koncepty editace videa do uspěchané přítomnosti vč. režimu Source Tape a trimovacího nástroje A/B. Sekce Cut není o zjednodušování, ale o optimalizaci: odstraňuje nástroje, které uživatelé k základní práci nepotřebují a implementuje ty, které vedou k zrychlení práce. Jako inspirace sloužily některé zavedené postupy z dob páskové editace. Lineární procházení záznamu na pásce je stejně těžkopádné jako přehledné – k vybrání vhodného záběru postačilo rychlé prohlížení záznamu vpřed či vzad. Nalezení vhodného záběru v binech moderních videoeditačních programů znamená podstatně zdlouhavější procházení stovek souborů. S funkcí Source Tape není nutné soubory „lovit“ v binech, po jejím aktivování jsou klipy seřazeny v prohlížeči jako jedna dlouhá „páska“, kterou lze snadno a rychle procházet. Díky tomu je možné rychle nejen nacházet potřebné záběry, ale stejně snadno je i vkládat do časové osy.

Sekce Cut také odstraňuje nutnost zvětšovat či zmenšovat zobrazení projektu díky funkci duální časové osy. Horní časová osa zobrazuje celý projekt, zatímco spodní znázorňuje aktuální okolí kurzoru. Obě časové osy jsou plně funkční a dovolují přesouvat i trimovat záběry. Např. pokud vznikne potřeba přesunout aktuální klip na konec časové osy, lze jej jednoduše přetáhnout ze spodní časové osy a přesunout na konec horní...DaVinci Resolve 16: DaVinci Neural Engine
Další novinkou verze 16 je technologie DaVinci Neural Engine využívající metod umělé inteligence pro inovativní zpracování barevných korekcí, rozpoznávání obličejů, zvětšování obrazu nebo tvorbu zpomalených záběrů. Technologie DaVinci Neural Engine je dostupná na všech podporovaných operačních systémech a využívá GPU akceleraci pro vysoký výkon i obrazovou kvalitu. DaVinci Neural Engine poskytuje jednoduše použitelné nástroje pro realizaci složitých, repetitivních a časově náročných úkonů. Dovoluje např. rozpoznávat obličeje v záběrech a následně je automaticky třídit do binů.

DaVinci Resolve 16 přináší také řadu dalších, uživateli vyžádaných novinek vč. nových Adjustment klipů pro snadnou aplikaci barevných korekcí a dalších efektů na níže položené klipy, funkce pro rychlý export na platformy YouTube a Vimeo z libovolné sekce programu či GPU akcelerace u funkcí pro měření signálu.

DaVinci Resolve 16: Novinky Fairlight
Aktualizována byla rovněž sekce Fairlight nově disponující funkcí Elastic Wave pro změnu délky zvukových klipů např. při nahrazování dialogových stop, dále funkcemi pro 3D zvuk, novými sběrnicemi Bus, náhledem automatizačních změn, nástroji pro úpravu dialogů a dalšími efekty FairlightFX.

DaVinci Resolve 16: Nové plug-iny ResolveFX
DaVinci Resolve Studio 16 značně rozšiřuje možnosti stávajících plug-inů ResolveFX (Scanline, Beauty, Face Refinement, Blanking Fill, Warper, Dead Pixel Fixer a Colorspace Transformation) a přidává i řadu nových, např. pro aplikaci stínů, odstraňování objektů ze záběrů, simulaci šumu, poškození filmového materiálu nebo chromatické aberace optiky, napodobení obrazových artefaktů páskového videozáznamu apod. Nově mohou uživatelé také editovat klíčové snímky v panelu Timeline Curve Editor v sekci Edit či v okně Keyframe Panel v sekci Color.

DaVinci Resolve 15: Fusion!
DaVinci Resolve 15 přináší zcela novou sekci Fusion pro vizuální efekty a animaci na nejvyšší úrovni. Původně byl Fusion v prodeji výhradně jako samostatná aplikace pro zpracování filmové a televizní grafiky, nyní je k dispozici i jako součást programu DaVinci Resolve 15! Nová sekce Fusion implementuje 3D kompoziční prostředí s více než 250 nástroji pro kompozici, vektorovou malbu, částicové efekty, klíčování, rotoscoping, animované titulky, stabilizaci a sledování pohybu. Samostatná verze programu Fusion bude nabízena i nadále.

Krom implementace nástrojů programu Fusion nabízí DaVinci Resolve 15 také podporu rozhraní Apple Metal a možnost použít několik GPU jednotek pro hardwarovou akceleraci výpočtů efektů realizovaných v sekci Fusion. Vytvoření efektů nebo animací předchází pouze zvolení cílového videa v panelu Edit a následné kliknutí na záhlaví sekce Fusion. Uživatelům je poté k dipozici nodální rozhraní programu Fusion, které je rovněž schopné importovat projekty vytvořené v externí, samostatné edici programu.

DaVinci Resolve 15: Novinky na poli zpracování zvukových stop
DaVinci Resolve 15 obsahuje rovněž značně vylepšené funkce pro zpracování zvuku. Sekce Fairlight nyní nabízí kompletní sadu funkcí pro zpracování dialogů, nástroje pro změnu délky materiálu včetně korekce přeladění, normalizaci stop, směrování zvuku v 3D prostoru, sdílené zvukové knihovny, podporu pro import projektů ze starších produktů Fairlight, a také integrované plug-iny pro všechny podporované platformy vč. dozvukového plug-inu a efektů pro odstranění brumu, zpracování vokálních partů a redukci sykavek. S novou verzí DaVinci Resolve 15 si již uživatelé nemusí dělat starosti při používání několika platforem: plug-iny FairlightFX jsou nativně spustitelné v systémech macOS, Windows i Linux.

DaVinci Resolve 15: Barevné korekce
Specialisty na barevné korekce potěší zcela nový prohlížeč LUT presetů, sdílené uzly pro automatické dědění jejich nastavení, výrazné rychlostní optimalizace u stabilizace obrazu, zdokonalené algoritmy pro redukci šumu nebo funkce Super Scale HD pro zvětšování obrazu až do rozlišení 8K. Nechybí ani novinky na poli zpracování HDR materiálu, včetně GPU akcelerace u analýzy metadat standardu Dolby Vision či nativní podpory nového standardu HDR10+. Nové nástroje ResolveFX slouží k automatickým retuším chybějících nebo nechtěných partií obrazu, k odstranění nečistot a škrábanců, napodobení čočkových defektů apod.

DaVinci Resolve 15: Editace videa
V oblasti editace videa přináší DaVinci Resolve 15 vylepšené funkce pro střih a správu větších projektů. Markantní je podstatně vyšší rychlost načítání velkých projektů se stovkami časových os a tisícovkami médií. Nové technologie pro vnořené časové osy a jejich porovnávání dovolují snadno kopírovat a vkládat scény mezi jednotlivými osami. Nové jsou také značky s poznámkami, rozšířené možnosti zpracování titulků, funkce pro automatické ukládání verzí projektů, vylepšená editace klávesových zkratek, šablony 2D a 3D titulků využívající možnosti sekce Fusion, technologie pro stabilizaci obrazu v sekci Edit, plovoucí okno se zobrazením časového kódu, novinky na poli správy projektů a metadat, preset exportu projektů pro Netflix založený na formátu IMF a další!

Fairlight Audio
Od verze 14 implementuje DaVinci Resolve audio technologie legendární značky Fairlight. Pulty Fairlight jsou využívány pro postprodukci zvukové složky filmů i televizních pořadů a jsou vyhlášené svou vynikající zvukovou kvalitou a rychlostí. Díky audio technologiím Fairlight získávají uživatelé programu DaVinci Resolve obrovskou sadu nástrojů pro záznam, editaci, míchání a mastering zvukových nahrávek, včetně 3D audio formátů 5.1, 7.1, Dolby a dokonce i 22.2. Špičkový audio engine je optimalizován pro rozlišení 24 bitů / 48 kHz a je zárukou extrémně nízké latence, a to i v případě velkého množství stop. S volitelnou kartou Fairlight Audio Accelerator je systém schopen zpracovat až 1.000 stop v reálném čase včetně ekvalizérů, dynamických procesorů a dalších plug-inů pro každou stopu. Lze rovněž zaznamenávat až 96 kanálů při simultánním přehrávání až 150 audio stop, v reálném čase! Takové možnosti zpracování audio nahrávek nenabízí žádný konkurenční program!

Nové audio jádro Fairlight nabízí vícestopé zpracování zvuku včetně sběrnic Main/Sub/Aux pro mastering a export do několika formátu najednou. Každý kanál virtuálního mixážního pultu nabízí šestipásmový parametrický ekvalizér, expendér/šumovou bránu a kompresor/limitér v reálném čase. Nechybí také funkce pro změnu délky stopy bez přeladění nebo automatizační nástroje. Automatizovat lze každý parametr, včetně VST plug-inů.

Blackmagic DaVinci Resolve 12

Krom editačních a mixážních funkcí nabízí DaVinci Resolve také sofistikované nástroje pro vícekanálový záznam zvuku, které jsou v porovnání s konkurenčními programy nepoměrně dokonalejší. Uživatelé mohou nahrávat dialogové stopy nebo kompletní symfonický orchestr při současném náhledu video i audio stop v reálném čase. Poslechové funkce zvládají pracovat se sběrnicemi šířky až 24 kanálů a monitorovat prostřednictvím až 16 různých sad poslechových monitorů. Díky tomu lze poslech realizovat i v profesionálních kinosálech.

DaVinci Resolve podporuje také volitelnou audio akcelerační kartu Fairlight Audio Accelerator. Ta odemyká podporu pro zpracování až 1.000 stop s nulovou latencí a zpracování EQ, dynamiky a až 6 VST plug-inů v reálném čase pro každý kanál. I bez akcelerační karty bude většina moderních konfigurací schopna zpracovat více než 60 kanálů v reálném čase. Program je také schopen spolupracovat se zvukovými pulty značky Fairlight pro postprodukci nejnáročnějších projektů! Pokročilá architektura audio sběrnic dále usnadní zpracování různých jazykových mutací pořadů v reálném čase a simultánní export do různých formátů.

Simultánní síťové zpracování projektů
Bohatá paleta funkcí pro editaci a barevné úpravy videa i postprodukci audio nahrávek vytváří nutnost dělby práce: několik uživatelů pracujících simultánně na stejném projektu. A zde přicházejí ke slovu nové funkce pro spolupráci několika uživatelů v reálném čase – podporují simultánní editaci videa, barevné korekce a zpracování zvukové složky projektu. Uživatelé na pozici asistentů střihu mohou připravovat materiál, zatímco editor již realizuje střih, kolorista pracuje na barevných úpravách a mistr zvuku míchá dialogové stopy a hudební doprovod. Vše v rámci jednoho projektu, v reálném čase.

Nové funkce pro uzamykání binů, klipů a časové osy dovolují jednotlivým uživatelům bezpečně pracovat na specifických částech projektu, aniž by si navzájem přepisovali úpravy. Nechybí také integrovaný klient pro komunikaci mezi uživateli DaVinci Resolve bez nutnosti externího internetového připojení. Zabezpečená komunikační aplikace je zvláště důležitá pro pracoviště, která nejsou – v rámci ochrany před neoprávněným přístupem k datům – připojena k internetu. Nový nástroj pro porovnávání časových os usnadňuje vyhledávání a konsolidaci rozdílů v úpravách mezi různými verzemi projektů. Software DaVinci Resolve navíc nevyžaduje zakoupení dalších serverů nebo specializovaných systémů pro správu obsahu.

Blackmagic DaVinci Resolve 12

Nové funkce pro simultánní spolupráci více uživatelů eliminují nutnost importovat, exportovat nebo konvertovat projekty před zahájením úprav. Uživatelé již také nemusejí čekat, až bude zcela dokončen střih a mohou ihned zahájit úpravy barevnosti videa nebo zvukových stop. Přepnutí mezi rozhraními pro editaci, barevné úpravy a zvukovou postprodukci je realizováno jediným kliknutím! Možnost paralelního zpracování projektů uspíší rutinní úkony a zvýší kreativitu uživatelů.

Práce v reálném čase
Čistě softwarová řešení jsou často limitována výkonem jediného počítače či jediné grafické karty. DaVinci Resolve Studio překonává tyto limity možností použití dalších GPU akcelerátorů či dokonce několika dalších počítačů pro maximální výkon. Možnost práce v reálném čase i na sebesložitějších projektech máte tak vždy na dosah! Aplikujte desítky primárních i sekundárních korekcí, vícebodových trackerů pro sledování pohybu, efektů rozostření a dalších efektů. Projekty se i tak budou přehrávat v reálném čase!

Blackmagic DaVinci Resolve 12

Kreativní funkce
DaVinci Resolve Studio kombinuje výkonné nástroje s prací v reálném čase, vaše kreativita tedy není ničím omezena! DaVinci Resolve nabízí mnoho prověřených nástrojů. vč. klasických primárních a sekundárních korekcí, 3D sledování pohybu, stabilizace obrazu, tonálních křivek, míchání barevných kanálů apod. Pracujte v dynamické časové ose, spravujte metadata, exportujte 3D LUT tabulky, používejte funkce Copy/Paste pro přenášení nastavení korekcí, vytvářejte presety atd.

Špičková kvalita
Algoritmy produktů DaVinci byly oceněny Emmy™, televizní obdobou Oscarů! Veškeré zpracování obrazu je prováděno v maximálním rozlišení 32 bitů s plovoucí desetinnou čárkou. A díky práci v barevném prostoru YRGB můžete pracovat nezávisle s jasovou složkou, aniž byste pozměnili nastavení primárních barev. Díky použitým algoritmům mají barvy a tonalita obrazu vždy přirozený charakter, jako byste pracovali s filmovým materiálem optickou cestou. Tedy žádné nepřirozené barvy nebo přepálené části obrazu.

Rozšiřitelnost
Funkce DaVinci Resolve Studio si můžete vyzkoušet díky odlehčené verzi DaVinci Resolve, kterou výrobce nabízí na svých stránkách zdarma (pouze pro Windows a Mac OS X). Plná verze software přidává navíc několik nezbytných funkcí, např. podporu více GPU, funkce pro redukci šumu, vyšší rozlišení, podporu Linuxu nebo 3D nástroje. Profesionálové z filmové a televizní branže, kteří požadují nejvyšší možnou kvalitu a výkon, pak mohou sáhnout po plném systému vč. ovládací konzole.

Blackmagic DaVinci Resolve 12

Podpora kamer
DaVinci Resolve Studio podporuje nativní soubory moderních digitálních filmových kamer přímo, můžete tedy pracovat se zdrojovými soubory, pro maximální obrazovou kvalitu! Software podporuje RAW (.ari) soubory kamer ARRI Alexa™ včetně podpory firmware V3, R3D soubory přístrojů RED včetně RED™ color3 a REDgamma3 a také R3D soubory kamer RED EPIC včetně 5K rozlišení a podpory HDRx. Jsou podporovány také modely Blackmagic, kamery Phantom™, GoPro™, Canon C300 a 5D, Sony™ F65/F55/F5 a další!

DaVinci Resolve Micro a Mini Panel
DaVinci Resolve Micro Panel a DaVinci Resolve Mini Panel jsou vysoce kvalitní, profesionální pulty vybavené trojicí trackballů s vysokým rozlišením, precizními otočnými ovladači, podsvětlenými tlačítky a dalšími funkcemi. Hardwarové pulty jsou zvláště pro barevné korekce absolutní nezbytností, protože koloristé potřebují „držet obraz ve svých rukou” během nastavování několika parametrů najednou – ať už provádějí drobné opravy nebo komplexní barevné změny.

Během vývoje těchto nových pultů museli mít designéři na paměti všechny možnosti jejich využití a také maximální kvalitu zpracování. Pulty jsou určeny pro tři základní modely použití: barevné úpravy videa na profesionální úrovni, alternující použití pro střih a následné barevné korekce, a konečně pro editaci a barevné úpravy videa zároveň. Druhou částí designérské rovnice byla kvalita: žádný uživatel nechce pracovat s „laciným” pultem, protože jej bude využívat několik hodin denně. Cílem tedy bylo vytvořit extrémně kvalitní produkty, které by ale svou kompaktností vyhovovaly moderním způsobům práce. Malé ovládací pulty jsou snadno přenosné a jsou proto ideální pro samostatně pracující operátory, kteří často pracují v různých studiích. Kvalita zpracování a vysoká odolnost byly tedy nejdůležitějšími požadavky během vývoje těchto nových pultů pro DaVinci Resolve.

Miniaturní model DaVinci Resolve Micro Panel je jen o málo větší než počítačová klávesnice a je napájen z USB sběrnice. Lze jej pohodlně provozovat vedle klávesnice pracovní stanice a uživatel může snadno alternovat mezi panelem i klávesnicí během práce, což dovoluje simultánně editovat video a provádět barevné korekce. Větší DaVinci Resolve Mini Panel přidává navíc LCD displeje pro zpřístupnění většiny funkcí aplikace DaVinci Resolve. To jej činí ideálním nástrojem pro pracoviště, která realizují nejen barevné korekce a střih, ale i profesionální barevné úpravy materiálu. Jeho malá velikost jej dovoluje snadno transportovat např. v rámci studií, ale zároveň nabízí dostatečné množství funkcí, aby jej mohli koloristé používat pro zpracování i velice náročných projektů.

Blackmagic Design DaVinci Resolve Mini Panel

Panely DaVinci Resolve Micro Panel a DaVinci Resolve Mini Panel poskytují fluidní, ergonomické spojení s programem DaVinci Resolve a dovolují nastavovat několik parametrů najednou pro komplexní, kreativní barevné úpravy videa s nesrovnatelně větším pohodlím, než jaké poskytují standardní klávesnice a myš. Řada klientů a kameramanů si také stěžovala na obtíže při konverzi dat z digitálních filmových kamer do „filmové podoby” -- zjednodušením přístupu k funkcím pro barevné korekce se zvyšují kreativní možnosti uživatelů. Během návrhu nových pultů se proto snazší přístup k funkcím primárních barevných korekcí stal jednou z hlavních priorit.

Oba pulty jsou vybaveny řadou 12 otočných ovladačů, které poskytují přístup k nejdůležitějším parametrům primárního barevného korektoru pro snadné experimentování s barevností materiálu. Primární kontroléry dovolují nastavit parametry Lift, Gamma nebo Gain u jasové složky signálu, kontrast, saturaci nebo barevný tón obrazu, úroveň detailů ve středním jasovém pásmu apod. Pulty jsou navíc vybaveny dalšími ovládacími tlačítky na pravé straně, která zpřístupňují často používané (např. transportní) funkce. Díky tomu mohou uživatelé pracovat rychleji, aniž by se museli zdržovat procházením nabídek aplikace DaVinci Resolve.

Všechny hardwarové pulty pro DaVinci Resolve mají konzistentní rozložení ovládacích prvků, což usnadňuje použití všech nových pultů i klasického modelu DaVinci Resolve Advanced Panel. Velká část ovládacích prvků se nachází na stejném místě, trackbally jsou velké a mají podobnou odezvu: dlouholetí uživatelé systému DaVinci Resolve si proto na nové modely snadno zvyknou. Panely mají elegantní a odolné, z hliníku vysoustružené tělo a profesionální trackbally s vysokým rozlišením. Trackbally lze využít pro RGB korekce, resp. funkce Lift, Gamma a Gain vč. nastavení hlavních úrovní pomocí vnějšího otočného prstence. Otočné ovladače jsou proprietární, precizní prvky se soustruženými knoflíky pro precizní nastavení přiřazených parametrů. Navíc je lze využít i k resetování hodnot jejich stisknutím. Díky podsvícení tlačítek lze panely používat i v šeru studií. Větší model DaVinci Resolve Mini Panel přidává navíc dva displeje s vysokým rozlišením – pro zobrazení a nastavování parametrů aktuálně zvoleného nástroje – a další tlačítka pro nastavení pokročilých funkcí programu DaVinci Resolve.DaVinci Resolve Editor Keyboard
Klávesnice DaVinci Resolve Editor Keyboard byla navržena pro maximálně efektivní střih díky možnosti rychle procházet a vyhledávat materiál pomocí integrovaného vyhledávacího kolečka, bez nutnosti používat myš. Celokovové tělo klávesnice zaručuje vysokou provozní spolehlivost i při mnohahodinovém denním provozu, profilované klávesy pak usnadňují orientaci. Kvalitní spínače, stejného typu jako ve špičkových eSport klávesnicích, zaručují rovněž maximální spolehlivost. Stejně tak i vyhledávací kolečko bylo vysoustruženo z kovové slitiny s cílem poskytnout co nejspolehlivější nástroj pro trimování a procházení materiálu. Navíc jsou klávesy, spínače i područka dostupné jako náhradní díly a klávesnici lze tedy opravovat nebo periodicky obnovovat při vysokém stupni opotřebení.

Na rozdíl od běžného způsobu práce kombinujícího klávesnici a myš, lze DaVinci Resolve Editor Keyboard používat obouruč: pravou rukou se nastavuje časová pozice v klipu, zatímco levou lze simultánně vytvářet počáteční a koncové body a provádět střih. Uživatelé tak mohou procházet média, nastavovat počáteční a koncové body, přesouvat segmenty na časovou osu a tyto úkony snadno a rychle opakovat. Jde o velice rychlý způsob práce, který využívá koordinaci obou rukou.

Kovové vyhledávací kolečko je umístěno zcela vpravo a opatřeno gumovým povrchem pro velice pohodlné a spolehlivé uchopení. Díky kvalitním kuličkovým ložiskům a elektronicky ovládané brzdě je jeho pohyb přirozený v režimech Shuttle i Jog. Vytváření počátečních a koncových bodů střihu je jednou z nejvíce opakovaných činností ve videostřihových programech, proto je klávesnice vybavena také velkými tlačítky pro vytváření In a Out bodů v levém segmentu klávesnice.Tlačítka editačních funkcí jsou umístěna nad klávesami In a Out, pro snadnou dostupnost prsty levé ruky. Většinu střihových funkcí lze provádět přímo u zdrojových klipů bez nutnosti umísťovat editační body na časové ose programu, což eliminuje nutnost přepínat mezi zobrazením zdrojového média a časové osy. Většina funkcí je také schopna vyhledat nejbližší střih (např. Smart Insert) nebo se přizpůsobit časovému kódu. Stejně snadné je i trimování počátečních a koncových bodů střihu díky možnosti podržet některé z tlačítek Roll při současné rotaci vyhledávacího kolečka. Stiskem klávesy Cut dojde k eliminaci prolínacího efektu v místě střihu, klávesa Dissolve naopak vytvoří prolnutí v délce jedné sekundy; délku prolnutí lze snadno změnit pomocí tlačítka Roll Duration.

Rozložení standardní části klávesnice, založené na standardu QWERTY, bylo doplněno na základě připomínek profesionálních střihačů. Obsahuje např. klávesu F/TC numerického segmentu pro přepínaní mezi režimy snímků a časového kódu, či klávesu 00 pro rychlejší vkládání časového kódu...Aktualizace 14.0.1 (10/2017)
První aktualizace pro DaVinci Resolve Studio 14 obsahuje podporu pro dekódování HEVC materiálu a hardwarovou akceleraci dekódování v nejnovější verzi operačního systému macOS (High Sierra), podpora audio stop typu 7.1 v časové ose, vylepšené měření hlasitosti, indikátory masky u náhledových ikon v Media Poolu a podporu dynamiky u audio šavlí v panelu Fairlight Audio Mixer. Navíc obsahuje aktualizace 14.0.1 i desítky drobných oprav a vylepšení (kompletní seznam zde).

Aktualizace 14.1 (11/2017)
Verze 14.1 obsahuje velké množství nových funkcí i oprav (kompletní seznam v AJ je zde). Novinkami jsou mj. měřící funkce v sekci Edit, presety uživatelských nastavení, zdokonalené vykreslování písma, možnost přetahovat soubory projektů (*.drp) přámo do správce projektů, či schopnost vytvářet a vyhledávat optimalizované proxy soubory v kolaborativních projektech. V sekci Color byla také rozšířena podpora pro spolupráci v rámci týmů, vylepšena byla rovněž funkce stromového zobrazení projektu. Sekce Fairlight Audio nyní dovoluje sdružovat zvukové stopy do skupin a lépe dekóduje formát AC-3 v systémech macOS a Windows. Aktualizace dále implementuje podporu formátů RED IPP2 a GoPro CineForm, novou aplikaci Project Server, a také zdokonaluje práci s vyrovnávací pamětí programu. Stahujte z blackmagicdesign.com/uk/support. Před instalací aktualizace je nutné zálohovat data projektů (dojde k aktualizace databáze), je rovněž nutné nainstalovat ovladače 10.9.7 u produktů DeckLink (září 2017). pokud je používáte.

Aktualizace 14.2 (12/2017)
Aktualizace 14.2 implementuje podporu pro hardware DeckLink 8K Pro a možnost importu AAF souborů obsahujících pouze audio stopy, dále dovoluje pojmenovávat statické snímky v okně Gallery pomocí uživatelsky definovaných tagů, zlepšuje práci s klíčovými snímky v sekci Fairlight i přehrávání zvuku během dynamického trimování. Kompletní seznam nových funkcí v AJ je zde.

Aktualizace 14.3 (2/2018)
Aktualizace 14.3 přináší podporu nové kamery Blackmagic URSA Broadcast, a také podporu pro RAW soubory z kamer Sony Venice/CineAltaV a RED (SDK 7.0.6). Nová verze dále zvyšuje kvalitu náhledů v Media Poolu na displejích Retina, přináší podporu metadat u souborů kamer Panasonic VariCam, exportuje barevná metadata (Sony) do kontejneru MXF a řeší problémy s exportem zvuku nebo spolehlivostí při ukládání souborů. Kompletní seznam nových funkcí v AJ je zde.

Aktualizace 15.00 (8/2018)
Během veřejného testování programu implementovali vývojáři společnosti Blackmagic Design také řadu nových funkcí, které nebyly dostupné ve verzi původně představené na veletrhu NAB 2018. Mezi tyto novinky patří:

 • Rychlejší rendering do kodeku H.264
 • Do obrazu lze přidávat jména médií
 • Podpora pro formátování titulků dle standardu HTML
 • Podpora pro 2D a 3D šablony titulků
 • Rozsah Subclipů lze určovat přímo na časové ose sekce Edit
 • Přidána ikona Dynamic Trim s indikátory „slip and slide“
 • Automatizační data pro editaci zvuku mohou být nyní editována přímo v sekci Fairlight
 • Efekty FairlightFX nyní obsahují presety a možnost vytváření uživatelských presetů
 • Pomocí funkcí pro tvorbu diskových databází lze nyní vytvářet i zvukové knihovny
 • Implementována základní podpora ResolveFX a OpenFX plug-inů v sekci Fusion
 • Nová tlačítka pro globální deaktivaci efektů Color a Fusion
 • Kompozice sekce Fusion lze nyní kopírovat jako celek a aplikovat je na jiné klipy
 • Uzly MediaIn nyní dovolují modifikovat počáteční/koncové body a vlastnosti médií
 • Nový uzel Saver v sekci Fusion
 • Uzlům v sekci Color lze nyní přiřadit barvy
 • Vylepšena kompozice obrazových dat s průhledností
 • Značně vylepšená rychlost algoritmů optického toku
 • Rozšířená podpora DCTL vč. podpory ResolveFX
 • Rychlejší uživatelské rozhraní efektů OpenFX a ResolveFX
 • Podpora pro kódování titulků CEA-708 u médií MXF OP1a
 • Podpora pro EXR média vč. alfa kanálů
 • Import úrovní zvuku v AAF soupiskách
 • Vylepšené zobrazení kodeků/formátů v sekci Deliver
 • Simultánní SDR a HDR náhled DolbyVisionTM a HDR10+ materiálu
 • Možnost importovat AAF soupisky obsahující pouze zvuk
 • Podpora pro Final Cut Pro X XML 1.8


Aktualizace 15.0.1 (9/2018)
První aktualizace pro DaVinci Resolve Studio 15 přináší certifikaci Dolby Vision, vylepšené dynamické přepínání projektů, rychlejší ukládání, zdokonalené mapování gamutu RED IPP2, vylepšenou podporu HDR10+, možnost renderovat na disky, které nejsou namapovány v systému (Windows), opravené přehrávání klipů sekce Fusion s premultiplikovaným alfa kanálem a další.

Aktualizace 15.1 (9/2018)
...přináší podporu nového formátu Blackmagic RAW, novou kompresní funkci pro automatické ztišení zvuku, možnost používat externí kompozice Fusion pomocí uzlů Fusion Loader, klíčová slova pro značky časové osy, možnost přenášet audio stopy do externích aplikací ze sekce Fairlight, možnost vytvářet doplňkové IMF soubory a IMF soubory s certifikací Netflix, schopnost pracovat se stereoskopickými soubory 3D EXR a přistupovat k metadatům jednotlivých snímků a další novinky. DaVinci Resolve 15.1 Studio obsahuje rovněž nové funkce pro spolupráci uživatelů, např. indikátory na časové ose označující nově provedené barevné korekce nebo obnovování kompozic Fusion při síťové práci více uživatelů.

Aktualizace 15.1.1 (9/10 2018)
Verze 15.1.1 přináší vylepšenou podporu scriptů (např. novou možnost nastavit jména souborů pro rendering) nebo rychlejší přehrávání, a také řadu oprav mj. i opravené vyvážení bílé u médií Blackmagic RAW, opravy u stereoskopických funkcí nebo u klíčování ResolveFX efektů a další.

Aktualizace 15.1.2 (10/2018)
Aktualizace 15.1.2 obsahuje řadu oprav: zvyšuje stabilitu u systémů s CUDA akcelerací a spolehlivost u síťové realizace barevných korekcí, opravuje premultiplikaci RGBA obrazových dat u OpenFX plug-inů, zlepšuje implementaci formátu Blackmagic RAW, zvyšuje stabilitu efektů ResolveFX v sekci Color, řeší chyby nástroje pro kreslení v sekci Fusion a desítky dalších.

Aktualizace 15.2 (11/2018)
Aktualizace 15.2 obsahuje přes 30 nových funkcí a optimalizací vyžádaných uživateli vč. rychlejšího vykreslování uživatelského rozhraní, vizuální indikace použitých nebo duplicitních klipů na časové ose, automatického odstranění nepoužitých médií z časové osy či zjednodušeného vkládání časového kódu v rámci celé aplikace. DaVinci Resolve 15.2 rovněž zjednodušuje simultánní práci s několika časovými osami: časové osy a složené klipy lze nově importovat do prohlížeče zdrojového materiálu a editovat v aktuální časové ose v rozloženém stavu. Prohlížeč metadat a panel Inspector v sekci Edit nyní automaticky ukazují relevantní informace o klipu v závislosti na pozici indikátoru pozice přehrávání. Ve verzi 15.2 byla zcela přepracována práce s klávesovými zkratkami. Nové vizuální rozhraní usnadňuje přiřazování nových klávesových zkratek a volbu šablon napodobujících ovládání konkurenčních programů. Nově lze také nastavení klávesových zkratek sdílet nebo přiřazovat zkratky v závislosti na aktuální sekci programu DaVinci Resolve. Nová je i vizuální indikace aktivní části uživatelského rozhraní. Součástí aktualizace DaVinci Resolve 15.2 je také několik nových ResolveFX plug-inů. Nový plug-in Blanking Fill slouží k automatickému vyplnění nevyužitých částí obrazu rozostřeným videem, např. u vertikálních videí nebo fotografií, zatímco efekt Beauty slouží k vyhlazení textury a odstranění nedokonalostí u pleti interpretů. Především koloristům jsou pak určeny nové plug-iny pro barevné transformace a limitaci gamutu dle normy ACES. Zvuková sekce Fairlight doznala desítek změn vč. nových plug-inů FairlightFX pro snazší opravy a mastering audia. Nový plug-in Stereo Fix obsahuje presety všech běžných operací pro mapování kanálů a slouží např. k rychlým opravám stereofonních dialogových stop do monofonní podoby apod. Nový je i vícepásmový kompresor dynamiky se spektrální analýzou signálu v reálném čase a nezávislou prací ve čtyřech frekvenčních pásmech. Další novinkou je možnost tvorby VCA skupin, např. pro simultánní úpravy zisku u několika stop.Aktualizace 15.2.1 (11/2018)
Verze 15.2.1 obsahuje desítky oprav a rychlostních optimalizací souvisejících s renderingem médií MXF OP1A, klávesovými zkratkami, importem Canon RAW, přepínáním databází při spolupráci více uživatelů, exportem QuickTime souborů (Windows/Linux), přehráváním 10bitových médií DPX, zpracováním obrazu metodou optického toku, směrováním zvukových kanálů, transformačními nástroji sekce Fusion, exportem dlouhých vícekanálových WAVů a řadou dalších činností.

Aktualizace 15.2.2 (12/2018)
Aktualizace 15.2.2 přináší rychlostní optimalizace a opravy u náhledu prostřednictvím GPU značky Intel (na platformách macOS a Windows), vylepšenou práci s časovým kódem u multikamerových projektů, korektní rendering médií s alfa kanálem a ořezem, vylepšenou automatizaci v sekci Fairlight, vyšší stabilitu sekce Fusion, opravy importu některých médií (FLAC, PNG, Panasonic VariCam) a mnoho dalších!

Aktualizace 15.2.3 (1/2019)

Aktualizace 15.2.3 se věnuje sekci Fairlight pro práci se zvukem; ta je nyní rychlejší, ať už jde o odezvu GUI, přehrávání nebo střih zvukových stop! Bez povšimnutí nezůstaly ani funkce pro střih videa, i zde se jedná především o rychlostní optimalizace: rychlejší je přehrávání multicam sekvencí a sdružených klipů, přehrávání videí na platformě macOS (akcelerace pomocí rozhraní Metal) nebo ukládání projektů. Mezi další novinky patří spolehlivější import projektů z předchozích verzí, lepší podpora hardwarové akcelerace u H.264 a H.265 médií v systému Windows, vylepšené klávesové zkratky či přesnější stabilizace obrazu.

Aktualizace 15.2.4 (2/2019)
Aktualizace 15.2.4 zvyšuje výkon přehrávání videa v sekci Edit (vč. multicam materiálu), zrychluje enkódování H.264 a H.265 videí na platformě macOS, podporuje nejnovější verzi Intel OpenCL ovladačů v systému Windows, optimalizuje ukládání a načítání projektů a zlepšuje práci s 5.1 a 7.1 IMF klipy. Navíc rozšiřuje podporu formátů Canon XF-AVC a Sony Venice:

Novinky ve verzi 15.2.4

 • Rychlejší přehrávání videa v sekci Edit
 • Rychlejší rendering H.264 a H.265 videí v macOS
 • Vyšší stabilita při použití nejnovějších Intel OpenCL ovladačů ve Windows
 • Rychlejší ukládání změn na časové ose projektu
 • Rychlejší načítání projektů s velkým množstvím audio stop
 • Vylepšená podpora 5.1 a 7.1 audia u IMF klipů
 • Rozšířená podpora formátu Canon XF-AVC
 • Lepší práce s fonty v prostředí Windows vč. podpory fontů z nestandardních lokací
 • Podpora pro nový firmware Sony Venice 3.0


Aktualizace 15.3 (3/2019)
Verze 15.3 obsahuje podporu pro novou kameru Blackmagic URSA Mini Pro 4.6K G2 a Blackmagic RAW SDK 1.3. Mezi další novinky patří lepší podpora audio metadat při exportu AAF souborů, lepší práce s AAC zvukem nebo s tablety Wacom na platformě Windows etc.:

Nové funkce DaVinci Resolve 15.3

 • Podpora pro novou kameru Blackmagic Design URSA Mini Pro G2
 • Podpora nejnovějších knihoven Blackmagic RAW SDK 1.3
 • Širší podpora audio metadat při exportu do kontejneru AAF vč. automatizace hlasitosti a směrování
 • Lepší odezva při výběru klipů časové osy sekce Edit
 • Lepší odezva při práci s tablety Wacom v systému Windows
 • Rychlejší přehrávání v sekci Edit
 • Rozšířená podpora časového kódu u EXR souborů s vysokou snímkovou frekvencí
 • Zdokonalená podpora AAC zvuku na platformě Windows

 

Související produkty (81)

Disková pole (6)
Kamery (21)
Kazety a média (1)
Klávesnice a konzole (6)
Monitory a projektory (3)
Objektivy a filtry (1)
Software (21)
Střihové karty (11)
Studiová technika (1)
Univerzální příslušenství (5)
Videorekordéry (3)
Zpracování signálu (2)

Alternativní produkty

» všechny produkty Disková poleDisková pole (6)

DECK SA2
n

Stardom DECK SA2

na telefon

Stardom DECK SA2TB3 je desktopové RAID řešení pro osm SATA/SAS disků využívající

MultiDock 10G
n

Blackmagic Design MultiDock 10G

13 650 Kč

Profesionální dockovací stanici USB disků s rozhraním USB-C. Elegantní zařízení

SOHORAID SR4
n

Stardom SOHORAID SR4

na telefon

Stardom SOHORAID SR4 je externé bezpečné diskové pole s RAID 5! Storage riešenia

SOHORAID ST2
n

Stardom SOHORAID ST2

na telefon

Stardom SOHORAID ST2 je kompaktní desktopové RAID řešení pro dva disky využívají

SOHORAID ST4
n

Stardom SOHORAID ST4

na telefon

Stardom SOHORAID ST4-TB3 je nové desktopové RAID řešení využívající extrémně ryc

SOHOTANK ST8

Stardom SOHOTANK ST8

17 990 Kč

Stardom SOHORAID ST8 je lokální diskové pole schopné pojmout až osm disků s maxi

» všechny produkty KameryKamery (21)

AG-AC160 A
az

Panasonic AG-AC160 A

89 900 Kč 74 599 Kč

AVCCAM HD kamera AG-AC160A nabízí citlivý 1/3“ Full HD 2,2MP 3-MOS senzor, nativ

AU-EVA1
z

Panasonic AU-EVA1

189 865 Kč 145 112 Kč

Super 35mm 5,7K MOS snímač (5720 x 3016 px.) Dynamický rozsah 14 clonových čí

Blackmagic Cinema Camera

Blackmagic Design Blackmagic Cinema Camera

55 796 Kč

Digitální filmová kamera Blackmagic Cinema Camera je novým hitem na poli dostupn

Blackmagic Pocket Cinema Camera
az

Blackmagic Design Blackmagic Pocket Cinema Camera

25 995 Kč 20 796 Kč

Kapesní digitální filmová kamera s profesionálními funkcemi. Přístroj nabízí atr

Blackmagic Production Camera 4K
z

Blackmagic Design Blackmagic Production Camera 4K

1079 900 Kč 79 900 Kč

Profesionální digitální filmová kamera Blackmagic Production Camera 4K nabízí ve

DSMC2 BRAIN

RED DSMC2 BRAIN

477 000 Kč

Kamera WEAPON 8K VV vybavená novým snímačem MONSTRO nabízí záznam 8K FF materiál

EPIC-M DRAGON

RED EPIC-M DRAGON

na telefon

Kamera EPIC-M RED DRAGON je exkluzivní varianta kamery EPIC s 6K snímačem RED DR

EPIC-M MYSTERIUM-X

RED EPIC-M MYSTERIUM-X

611 500 Kč

Tělo EPIC-M je exkluzivní verze se soustruženými částmi ručně sestavená speciali

EPIC-W
n

RED EPIC-W

648 700 Kč

Digitální filmová kamera RED EPIC-W 8K S35 navazuje na legendární modely EPIC, n

EPIC-X DRAGON

RED EPIC-X DRAGON

na telefon

Kamera EPIC-M RED DRAGON je standardní, sériově vyráběná varianta kamery EPIC s

EPIC-X MYSTERIUM-X

RED EPIC-X MYSTERIUM-X

475 700 Kč

Model EPIC-X se snímačem MYSTERIUM-X je výkonná digitální filmová kamera pro nat

NEX-EA50M
az

SONY NEX-EA50M

73 199 Kč 60 820 Kč

NEX-EA50M je novým modelem v řadě dostupných, profesionálních videokamer NXCAM.

Pocket Cinema Camera 4K
nz

Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K

30 550 Kč 27 800 Kč

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K je nová kompaktní kamera osazená 4K snímačem

Pocket Cinema Camera 6K
nz

Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K

60 885 Kč 53 500 Kč

Nová 6K varianta oblíbené kamery Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K je osazena v

PXW-FS7 M2
n

SONY PXW-FS7 M2

198 000 Kč

Nová digitální filmová 4K kamera Sony FS7 II nabízí řadu nových funkcí, včetně e

RAVEN

RED RAVEN

243 200 Kč

S váhou pouhých 1,6 kg je RED RAVEN nejmenší a nejlehčí kamerou značky RED a je

SCARLET DRAGON

RED SCARLET DRAGON

394 050 Kč

Tělo kamery SCARLET se snímačem DRAGON kombinuje flexibilitu a malé rozměry kame

SCARLET MYSTERIUM-X

RED SCARLET MYSTERIUM-X

na telefon

Digitální filmová kamera SCARLET-X je osazena senzorem MYSTERIUM-X pro záznam vi

VariCam LT
z

Panasonic VariCam LT

486 000 Kč 437 400 Kč

Nová 4K Super 35 kamera VariCam LT je kompaktní model vybavený stejným snímačem

WEAPON 6K
n

RED WEAPON 6K

na telefon

Nový přírůstek v řadě digitálních filmových kamer RED, model WEAPON se senzorem

WEAPON HELIUM 8K S35
n

RED WEAPON HELIUM 8K S35

na telefon

Digitální filmová kamera RED WEAPON 8K S35 je osazena novým CMOS snímačem HELIUM

» všechny produkty Kazety a médiaKazety a média (1)

iTank PD01-TB3
n

Stardom iTank PD01-TB3

14 872 Kč

Rozhraní Thunderbolt 3 Včetně Thunderbolt 3 kabelu 1TB 3D TLC NAND flash SSD

» všechny produkty Klávesnice a konzoleKlávesnice a konzole (6)

Element
nz

Tangent Devices Element

78 375 Kč 70 900 Kč

With today’s multi-purposing work stations, where desk space is at a premium, ha

Ripple
n

Tangent Devices Ripple

8 996 Kč

Getting in touch with your software has never been more affordable. Ripple is ou

ShuttlePro V2

Contour Design ShuttlePro V2

1 990 Kč

Možnost ovládat vaši video nebo audio aplikaci přirozeným způsobem je konečně zd

ShuttleXpress

Contour Design ShuttleXpress

1 350 Kč

Contour Design ShuttleXpress je postavený na stejném základě jako populární Shut

Wave

Tangent Devices Wave

32 725 Kč

 Tangent Devices Wave je profesionální externí ovládací konzole pro barevné kore

» všechny produkty Monitory a projektoryMonitory a projektory (3)

MT20
n

PortKeys MT20

28 999 Kč

Displej: 19,5“ Rozlišení: 1920x1080 Kontrast: 3000:1 Pozorovací úhly: 178°

MT20 Hard Case
n

PortKeys MT20 Hard Case

31 259 Kč

Varianta MT20 s přepravním kufrem Displej: 19,5“ Rozlišení: 1920x1080 Kontr

PVM-X300
nz

SONY PVM-X300

545 290 Kč 519 190 Kč

Sony PVM-X300 je 30" 4k LCD monitor s rozlíšením 4096x2160 bodov. Profesionálny

» všechny produkty Objektivy a filtryObjektivy a filtry (1)

Compact Prime CP.3 XD (PL/EF/E/F/MFT)
n

ZEISS Compact Prime CP.3 XD (PL/EF/E/F/MFT)

na telefon

Filmové objektivy řady Zeiss CP.3 jsou i přes vysokou optickou kvalitu a sofisti

» všechny produkty SoftwareSoftware (21)

After Effects CC
n

Adobe After Effects CC

na telefon

Vytvářejte nemožné, s novou verzí kompoziční aplikace After Effects CC. Nová ver

Automatic Duck Media Copy
n

Red Giant Automatic Duck Media Copy

2 575 Kč

Automatic Duck Media Copy usnadňuje zálohování médií projektů vytvořených ve vid

Automatic Duck Ximport AE
n

Red Giant Automatic Duck Ximport AE

5 110 Kč

Přenášejte projekty z NLE aplikace Final Cut Pro X do After Effects, snadno a ry

Continuum
n

Boris Continuum

17 600 Kč

Nová verze největší sady plug-inů na planetě! Kolekce Boris Continuum 2019 přiná

Continuum Units

Boris Continuum Units

4 628 Kč

Plug-iny Boris Continuum lze zakoupit jako kompletní kolekci (zde) nebo jako men

DaVinci Revival

Blackmagic Design DaVinci Revival

32 918 Kč

DaVinci Revival je špičkový software pro digitální restaurování filmového materi

DeVerberate

Acon Digital DeVerberate

2 750 Kč

Audio plug-in Acon Digital DeVerberate je unikátní efekt pro redukci dozvuku ve

EDIUS
n

Grass Valley EDIUS

13 990 Kč

Devátá verze oblíbené videostřihové aplikace pro Windows přináší komplexní podpo

Elephant

Voxengo Elephant

3 295 Kč

Voxengo Elephant je masteringový audio plug-in (rozhraní AAX, AU a VST) pro finá

ERAZR
n

ProDAD ERAZR

10 894 Kč

Odstraňte nechtěné objekty z vašich (až 8K) videí! Samostatný software pro Windo

Fusion

Fusion

49 900 Kč

Fusion je profesionální software pro tvorbu vizuálních efektů a kompoziční práce

Fusion Studio

Blackmagic Design Fusion Studio

7 150 Kč

Fusion Studio je profesionální software pro tvorbu vizuálních efektů a kompozičn

HitFilm Ignite
n

FXHome HitFilm Ignite

5 090 Kč

Sada HitFilm Ignite obsahuje přes 140 plug-inů pro vizuální efekty kompatibilní

Restoration Suite

Acon Digital Restoration Suite

2 750 Kč

Sada Acon Digital Restoration Suite obsahuje čtyři plug-iny (DeNoise, DeHum, DeC

Sapphire
nz

Boris Sapphire

40 430 Kč 39 800 Kč

Legendární plug-iny Sapphire jsou standardem na poli profesionálních vizuálních

Shooter Suite
n

Red Giant Shooter Suite

10 275 Kč

Vše potřebné pro zálohování, náhled, synchronizaci a konverzi natočeného materiá

Titler Pro
n

NewBlueFX Titler Pro

7 899 Kč

Nový standard na poli titulkovacích nástrojů! Nová, šestá verze oblíbeného titul

TVPaint Animation
n

TVPAINT TVPaint Animation

13 700 Kč

TVPaint Animation Standard Edition je specializovaný software pro 2D kresbu a an

V-Ray for NUKE
n

Chaos Group V-Ray for NUKE

na telefon

Renderovací modul V-Ray for NUKE nabízí bezkonkurenční simulaci osvětlení a rend

V-Ray for Revit
n

Chaos Group V-Ray for Revit

13 850 Kč

V-Ray 3 for Revit je renderovací plug-in navržený specificky pro architekty a vi

Voxformer

Voxengo Voxformer

1 920 Kč

Voxengo Voxformer je specializovaný vokální audio plug-in (rozhraní AAX, AU a VS

» všechny produkty Střihové kartyStřihové karty (11)

DeckLink 4K Extreme
n

Blackmagic Design DeckLink 4K Extreme

25 437 Kč

Karty z řady DeckLink jsou nejvýkonnějším řešením pro zpracování HD videa i mate

DeckLink 4K Extreme 12G
n

Blackmagic Design DeckLink 4K Extreme 12G

20 286 Kč

DeckLink 4K Extreme 12G je high-end střihová karta s Dual-Link 12G-SDI rozhraním

DeckLink 8K Pro
n

Blackmagic Design DeckLink 8K Pro

14 717 Kč

DeckLink 8K Pro je nová výkonná karta pro náhled a nabírání videa s rozhraním Qu

DeckLink Micro
n

Blackmagic Design DeckLink Micro

2 834 Kč

Řada miniaturních karet DeckLink Micro obsahuje kompaktní modely pro zpracování

DeckLink Mini Monitor
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Monitor

3 315 Kč

DeckLink Mini Monitor je extrémně kompaktní PCIe karta pro instalaci do běžných

DeckLink Mini Monitor 4K
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Monitor 4K

4 650 Kč

Náhledová PCIe karta DeckLink Mini Monitor 4K nabízí stejné funkce jako HD model

DeckLink Mini Recorder
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Recorder

3 315 Kč

DeckLink Mini Recorder je extrémně kompaktní PCIe karta pro instalaci do běžných

DeckLink Mini Recorder 4K
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Recorder 4K

4 482 Kč

Nabírací PCIe karta DeckLink Mini Recorder 4K nabízí stejné funkce jako HD model

UltraStudio 4K 2
n

Blackmagic Design UltraStudio 4K 2

23 258 Kč

Skvěle vybavené rackové zařízení pro nabírání a přehrávání videa, s rychlým rozh

UltraStudio 4K Mini
n

Blackmagic Design UltraStudio 4K Mini

22 750 Kč

UltraStudio 4K Mini je snadno přenosné řešení pro záznam a přehrávání videa s ro

UltraStudio HD Mini
n

Blackmagic Design UltraStudio HD Mini

11 270 Kč

UltraStudio HD Mini je první přenosné zařízení pro záznam a přehrávání videa s r

» všechny produkty Studiová technikaStudiová technika (1)

Colr

Teradek Colr

31 200 Kč

Převodník COLR značky Teradek je bezdrátový systém pro ovládání kamer a LUT kore

» všechny produkty Univerzální příslušenstvíUniverzální příslušenství (5)

ColorChecker Classic
n

X-Rite ColorChecker Classic

2 139 Kč

Kalibrační terč ColorChecker Classic byl navržen tak, aby poskytoval realistické

ColorChecker Digital SG
n

X-Rite ColorChecker Digital SG

9 290 Kč

Získejte co nejširší barevný gamut! Nic neoptimalizuje sílu vašeho digitálního f

ColorChecker Passport
n

X-Rite ColorChecker Passport

2 590 Kč

Existuje mnoho způsobů, jak můžete využít X-Rite ColorChecker ve vašem RAW workf

ColorMunki Display
n

X-Rite ColorMunki Display

4 350 Kč

Technologicky vyspělý kolorimetr ColorMunki Display vám zajistí rychlou a jednod

i1Display Pro
n

X-Rite i1Display Pro

6 030 Kč

Kolorimetr i1Display Pro je tou správnou volbu pro všechny fotografy, grafiky, d

» všechny produkty VideorekordéryVideorekordéry (3)

HyperDeck Extreme 8K HDR
n

Blackmagic Design HyperDeck Extreme 8K HDR

124 254 Kč

Videorekordér HyperDeck Extreme 8K HDR kombinuje spolehlivost řady HyperDeck s n

HyperDeck Studio Mini
z

Blackmagic Design HyperDeck Studio Mini

18 063 Kč 17 172 Kč

HyperDeck Studio Mini je nový profesionální videorekordér, který zaznamenává a p

HyperDeck Studio Pro 2
z

Blackmagic Design HyperDeck Studio Pro 2

54 054 Kč 49 530 Kč

HyperDeck Studio Pro 2 je špičkový SSD rekordér s řadou pokročilých funkcí, včet

» všechny produkty Zpracování signáluZpracování signálu (2)

Cintel Film Scanner
n

Blackmagic Design Cintel Film Scanner

585 090 Kč

Druhá generace revolučního zařízení pro skenování filmového materiálu v reálném

Mini Converter 6G-SDI
n

Blackmagic Design Mini Converter 6G-SDI

3 429 Kč

Nové miniaturní převodníky videa s rozhraním 6G‑SDI pro konverzi SDI standardu n

Alternativní produkty

Fusion Studio

Blackmagic Design Fusion Studio

7 150 Kč

Fusion Studio je profesionální software pro tvorbu vizuálních efektů a kompozičn

Magic Bullet Looks 4

Red Giant Magic Bullet Looks 4

10 275 Kč

Zásuvný modul na profesionálne farebné korekcie pre množstvo postprodukčných apl

Magic Bullet Suite
n

Red Giant Magic Bullet Suite

na telefon

Sada Magic Bullet Suite 13 obsahuje nové verze plug-inů Magic Bullet Looks, Colo

PDPlayer

Chaos Group PDPlayer

6 890 Kč

Pdplayer je profesionální software pro přehrávání obrazových sekvencí určený tvů

SpeedEDIT

NewTek SpeedEDIT

25 172 Kč

SpeedEDIT je na rozlišení nezávislý editor videa navržený pro maximální efektivi

Máte otázku? Zeptejte se nás!