Syntex :: Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio - Software

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWBlackmagic Design DaVinci Resolve Studio

DaVinci Resolve Studio

Více obrázků (5)

Syntex_Blackmagic_Design_DaVinci_Resolve_12_MAIN_02Syntex_Blackmagic_Design_DaVinci_Resolve_12_MAIN_03Syntex_Blackmagic_Design_DaVinci_Resolve_12_MAIN_04

DaVinci Resolve Studio společnosti Blackmagic Design je špičkovým řešením pro barevné korekce a střih videa/audia na platformách Mac OS X, Windows a Linux. Software DaVinci Resolve Studio podporuje více funkcí pro barevné korekce v reálném čase, než jakýkoliv jiný systém, protože není limitován výkonem počítače na kterém je spuštěn. Tuto výkonnostní bariéru překonává pomocí akcelerace výpočtů prostřednictvím GPU pro výpočty v reálném čase, a to i u velmi komplexních projektů. DaVinci Resolve Studio nabízí fantastický výkon při nízkých nákladech, výkon je navíc škálovatelný přidáním dalších GPU jednotek pro práci se 4K rozlišením, stereoskopickým videem, či real-time práci s RAW soubory kamer Blackmagic, ARRI, RED a Sony F65, F55 či F5. DaVinci Resolve je kompatibilní se systémy Mac OS, Windows a Linux.

Verze 15 přináší zcela novou sekci Fusion s více než 250 nástroji pro obrazovou kompozici, animaci, částicové efekty, či animované titulky. Navíc byla značně rozšířena sekce Fairlight pro zvukovou postprodukci, nyní s více než stovkou nových funkcí a modernizací.

Varianty produktu:Dostupnost: obvykle skladem
Název: DaVinci Resolve Studio
Varianta: DaVinci Resolve Studio
Výrobce: Blackmagic Design

Naše cena:6 900 Kč
Cena s DPH:8 349 Kč

ks
Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (73)

Blackmagic DaVinci Resolve Studio 12

Systémy značky DaVinci jsou standardem na poli barevných korekcí již od roku 1984. Tisíce koloristů po celém světě využívají jeho výkonu, kvality a časem prověřených funkcí. DaVinci je jménem spjatým s více filmy, televizními znělkami, dokumentárními pořady, seriály a hudebními klipy, než jakýkoliv jiný systém pro barevný grading. Jedině řešení DaVinci vám poskytne dostatečnou kvalitu, vysoký výkon pro práci v reálném čase a bezbřehou kreativitu, abyste byli schopni rychle reagovat na měnící se požadavky vašich klientů.

DaaVinci Resolve 12Špičkové technologie DaVinci jsou navíc dostupnější než kdykoliv v minulosti. Po převzetí značky sympatickou společností Blackmagic Design (tvůrci revoluční kamery Blackmagic Cinema Camera a dnes již legendárních střihových karet řady DeckLink) došlo k razantnímu snížení cen, namísto původních 8 – 20 milionů korun za celý systém můžete začít experimentovat s DaVinci Resolve Studio již za cenu cca 7.000 Kč bez DPH, tolik totiž stojí samotný software pro Windows, Mac OS X nebo Linux. Ten lze používat např. s kartami DeckLink 4K Extreme a ovládacími konzolemi jiných výrobců, např. Tangent Devices Wave. Pro nejnáročnější zákazníky z řad postprodukčních studií nabízíme kompletní DaVinci Resolve Advanced Control Surface systém, vč. ovládací konzole, kde cena přesahuje částku 580.000 Kč, tedy jen zlomek ceny, za kterou byl podobný systém nabízen v minulosti!

Od verze  nabízí program zcela přepracované jádro pro přehrávání videa, které je v porovnání s předchozími verzemi až 10x rychlejší. Krom masivních CPU a GPU optimalizací byl implementován lepší multithreading, rychlejší vykreslování uživatelského rozhraní, podpora technologie Apple Metal atd. Přehrávání a pohyb v časové ose jsou plynulé, nechybí ani akcelerace přehrávání formátu H.264 pro editaci 4K videí i na méně výkonných konfiguracích, např. laptopech.

DaVinci Resolve 15: Fusion!
DaVinci Resolve 15 přináší zcela novou sekci Fusion pro vizuální efekty a animaci na nejvyšší úrovni. Původně byl Fusion v prodeji výhradně jako samostatná aplikace pro zpracování filmové a televizní grafiky, nyní je k dispozici i jako součást programu DaVinci Resolve 15! Nová sekce Fusion implementuje 3D kompoziční prostředí s více než 250 nástroji pro kompozici, vektorovou malbu, částicové efekty, klíčování, rotoscoping, animované titulky, stabilizaci a sledování pohybu. Samostatná verze programu Fusion bude nabízena i nadále.

Krom implementace nástrojů programu Fusion nabízí DaVinci Resolve 15 také podporu rozhraní Apple Metal a možnost použít několik GPU jednotek pro hardwarovou akceleraci výpočtů efektů realizovaných v sekci Fusion. Vytvoření efektů nebo animací předchází pouze zvolení cílového videa v panelu Edit a následné kliknutí na záhlaví sekce Fusion. Uživatelům je poté k dipozici nodální rozhraní programu Fusion, které je rovněž schopné importovat projekty vytvořené v externí, samostatné edici programu.

DaVinci Resolve 15: Novinky na poli zpracování zvukových stop
DaVinci Resolve 15 obsahuje rovněž značně vylepšené funkce pro zpracování zvuku. Sekce Fairlight nyní nabízí kompletní sadu funkcí pro zpracování dialogů, nástroje pro změnu délky materiálu včetně korekce přeladění, normalizaci stop, směrování zvuku v 3D prostoru, sdílené zvukové knihovny, podporu pro import projektů ze starších produktů Fairlight, a také integrované plug-iny pro všechny podporované platformy vč. dozvukového plug-inu a efektů pro odstranění brumu, zpracování vokálních partů a redukci sykavek. S novou verzí DaVinci Resolve 15 si již uživatelé nemusí dělat starosti při používání několika platforem: plug-iny FairlightFX jsou nativně spustitelné v systémech macOS, Windows i Linux.

DaVinci Resolve 15: Barevné korekce
Specialisty na barevné korekce potěší zcela nový prohlížeč LUT presetů, sdílené uzly pro automatické dědění jejich nastavení, výrazné rychlostní optimalizace u stabilizace obrazu, zdokonalené algoritmy pro redukci šumu nebo funkce Super Scale HD pro zvětšování obrazu až do rozlišení 8K. Nechybí ani novinky na poli zpracování HDR materiálu, včetně GPU akcelerace u analýzy metadat standardu Dolby Vision či nativní podpory nového standardu HDR10+. Nové nástroje ResolveFX slouží k automatickým retuším chybějících nebo nechtěných partií obrazu, k odstranění nečistot a škrábanců, napodobení čočkových defektů apod.

DaVinci Resolve 15: Editace videa
V oblasti editace videa přináší DaVinci Resolve 15 vylepšené funkce pro střih a správu větších projektů. Markantní je podstatně vyšší rychlost načítání velkých projektů se stovkami časových os a tisícovkami médií. Nové technologie pro vnořené časové osy a jejich porovnávání dovolují snadno kopírovat a vkládat scény mezi jednotlivými osami. Nové jsou také značky s poznámkami, rozšířené možnosti zpracování titulků, funkce pro automatické ukládání verzí projektů, vylepšená editace klávesových zkratek, šablony 2D a 3D titulků využívající možnosti sekce Fusion, technologie pro stabilizaci obrazu v sekci Edit, plovoucí okno se zobrazením časového kódu, novinky na poli správy projektů a metadat, preset exportu projektů pro Netflix založený na formátu IMF a další!Fairlight Audio
Od verze 14 implementuje DaVinci Resolve audio technologie legendární značky Fairlight. Pulty Fairlight jsou využívány pro postprodukci zvukové složky filmů i televizních pořadů a jsou vyhlášené svou vynikající zvukovou kvalitou a rychlostí. Díky audio technologiím Fairlight získávají uživatelé programu DaVinci Resolve obrovskou sadu nástrojů pro záznam, editaci, míchání a mastering zvukových nahrávek, včetně 3D audio formátů 5.1, 7.1, Dolby a dokonce i 22.2. Špičkový audio engine je optimalizován pro rozlišení 24 bitů / 48 kHz a je zárukou extrémně nízké latence, a to i v případě velkého množství stop. S volitelnou kartou Fairlight Audio Accelerator je systém schopen zpracovat až 1.000 stop v reálném čase včetně ekvalizérů, dynamických procesorů a dalších plug-inů pro každou stopu. Lze rovněž zaznamenávat až 96 kanálů při simultánním přehrávání až 150 audio stop, v reálném čase! Takové možnosti zpracování audio nahrávek nenabízí žádný konkurenční program!

Nové audio jádro Fairlight nabízí vícestopé zpracování zvuku včetně sběrnic Main/Sub/Aux pro mastering a export do několika formátu najednou. Každý kanál virtuálního mixážního pultu nabízí šestipásmový parametrický ekvalizér, expendér/šumovou bránu a kompresor/limitér v reálném čase. Nechybí také funkce pro změnu délky stopy bez přeladění nebo automatizační nástroje. Automatizovat lze každý parametr, včetně VST plug-inů.

Blackmagic DaVinci Resolve 12

Krom editačních a mixážních funkcí nabízí DaVinci Resolve také sofistikované nástroje pro vícekanálový záznam zvuku, které jsou v porovnání s konkurenčními programy nepoměrně dokonalejší. Uživatelé mohou nahrávat dialogové stopy nebo kompletní symfonický orchestr při současném náhledu video i audio stop v reálném čase. Poslechové funkce zvládají pracovat se sběrnicemi šířky až 24 kanálů a monitorovat prostřednictvím až 16 různých sad poslechových monitorů. Díky tomu lze poslech realizovat i v profesionálních kinosálech.

DaVinci Resolve podporuje také volitelnou audio akcelerační kartu Fairlight Audio Accelerator. Ta odemyká podporu pro zpracování až 1.000 stop s nulovou latencí a zpracování EQ, dynamiky a až 6 VST plug-inů v reálném čase pro každý kanál. I bez akcelerační karty bude většina moderních konfigurací schopna zpracovat více než 60 kanálů v reálném čase. Program je také schopen spolupracovat se zvukovými pulty značky Fairlight pro postprodukci nejnáročnějších projektů! Pokročilá architektura audio sběrnic dále usnadní zpracování různých jazykových mutací pořadů v reálném čase a simultánní export do různých formátů.

Simultánní síťové zpracování projektů
Bohatá paleta funkcí pro editaci a barevné úpravy videa i postprodukci audio nahrávek vytváří nutnost dělby práce: několik uživatelů pracujících simultánně na stejném projektu. A zde přicházejí ke slovu nové funkce pro spolupráci několika uživatelů v reálném čase – podporují simultánní editaci videa, barevné korekce a zpracování zvukové složky projektu. Uživatelé na pozici asistentů střihu mohou připravovat materiál, zatímco editor již realizuje střih, kolorista pracuje na barevných úpravách a mistr zvuku míchá dialogové stopy a hudební doprovod. Vše v rámci jednoho projektu, v reálném čase.

Nové funkce pro uzamykání binů, klipů a časové osy dovolují jednotlivým uživatelům bezpečně pracovat na specifických částech projektu, aniž by si navzájem přepisovali úpravy. Nechybí také integrovaný klient pro komunikaci mezi uživateli DaVinci Resolve bez nutnosti externího internetového připojení. Zabezpečená komunikační aplikace je zvláště důležitá pro pracoviště, která nejsou – v rámci ochrany před neoprávněným přístupem k datům – připojena k internetu. Nový nástroj pro porovnávání časových os usnadňuje vyhledávání a konsolidaci rozdílů v úpravách mezi různými verzemi projektů. Software DaVinci Resolve navíc nevyžaduje zakoupení dalších serverů nebo specializovaných systémů pro správu obsahu.

Blackmagic DaVinci Resolve 12

Nové funkce pro simultánní spolupráci více uživatelů eliminují nutnost importovat, exportovat nebo konvertovat projekty před zahájením úprav. Uživatelé již také nemusejí čekat, až bude zcela dokončen střih a mohou ihned zahájit úpravy barevnosti videa nebo zvukových stop. Přepnutí mezi rozhraními pro editaci, barevné úpravy a zvukovou postprodukci je realizováno jediným kliknutím! Možnost paralelního zpracování projektů uspíší rutinní úkony a zvýší kreativitu uživatelů.

Práce v reálném čase
Čistě softwarová řešení jsou často limitována výkonem jediného počítače či jediné grafické karty. DaVinci Resolve Studio překonává tyto limity možností použití dalších GPU akcelerátorů či dokonce několika dalších počítačů pro maximální výkon. Možnost práce v reálném čase i na sebesložitějších projektech máte tak vždy na dosah! Aplikujte desítky primárních i sekundárních korekcí, vícebodových trackerů pro sledování pohybu, efektů rozostření a dalších efektů. Projekty se i tak budou přehrávat v reálném čase!

Blackmagic DaVinci Resolve 12

Kreativní funkce
DaVinci Resolve Studio kombinuje výkonné nástroje s prací v reálném čase, vaše kreativita tedy není ničím omezena! DaVinci Resolve nabízí mnoho prověřených nástrojů. vč. klasických primárních a sekundárních korekcí, 3D sledování pohybu, stabilizace obrazu, tonálních křivek, míchání barevných kanálů apod. Pracujte v dynamické časové ose, spravujte metadata, exportujte 3D LUT tabulky, používejte funkce Copy/Paste pro přenášení nastavení korekcí, vytvářejte presety atd.

Špičková kvalita
Algoritmy produktů DaVinci byly oceněny Emmy™, televizní obdobou Oscarů! Veškeré zpracování obrazu je prováděno v maximálním rozlišení 32 bitů s plovoucí desetinnou čárkou. A díky práci v barevném prostoru YRGB můžete pracovat nezávisle s jasovou složkou, aniž byste pozměnili nastavení primárních barev. Díky použitým algoritmům mají barvy a tonalita obrazu vždy přirozený charakter, jako byste pracovali s filmovým materiálem optickou cestou. Tedy žádné nepřirozené barvy nebo přepálené části obrazu.

Rozšiřitelnost
Funkce DaVinci Resolve Studio si můžete vyzkoušet díky odlehčené verzi DaVinci Resolve, kterou výrobce nabízí na svých stránkách zdarma (pouze pro Windows a Mac OS X). Plná verze software přidává navíc několik nezbytných funkcí, např. podporu více GPU, funkce pro redukci šumu, vyšší rozlišení, podporu Linuxu nebo 3D nástroje. Profesionálové z filmové a televizní branže, kteří požadují nejvyšší možnou kvalitu a výkon, pak mohou sáhnout po plném systému vč. ovládací konzole.

Blackmagic DaVinci Resolve 12

Podpora kamer
DaVinci Resolve Studio podporuje nativní soubory moderních digitálních filmových kamer přímo, můžete tedy pracovat se zdrojovými soubory, pro maximální obrazovou kvalitu! Software podporuje RAW (.ari) soubory kamer ARRI Alexa™ včetně podpory firmware V3, R3D soubory přístrojů RED včetně RED™ color3 a REDgamma3 a také R3D soubory kamer RED EPIC včetně 5K rozlišení a podpory HDRx. Jsou podporovány také modely Blackmagic, kamery Phantom™, GoPro™, Canon C300 a 5D, Sony™ F65/F55/F5 a další!

DaVinci Resolve Micro a Mini Panel
DaVinci Resolve Micro Panel a DaVinci Resolve Mini Panel jsou vysoce kvalitní, profesionální pulty vybavené trojicí trackballů s vysokým rozlišením, precizními otočnými ovladači, podsvětlenými tlačítky a dalšími funkcemi. Hardwarové pulty jsou zvláště pro barevné korekce absolutní nezbytností, protože koloristé potřebují „držet obraz ve svých rukou” během nastavování několika parametrů najednou – ať už provádějí drobné opravy nebo komplexní barevné změny.

Během vývoje těchto nových pultů museli mít designéři na paměti všechny možnosti jejich využití a také maximální kvalitu zpracování. Pulty jsou určeny pro tři základní modely použití: barevné úpravy videa na profesionální úrovni, alternující použití pro střih a následné barevné korekce, a konečně pro editaci a barevné úpravy videa zároveň. Druhou částí designérské rovnice byla kvalita: žádný uživatel nechce pracovat s „laciným” pultem, protože jej bude využívat několik hodin denně. Cílem tedy bylo vytvořit extrémně kvalitní produkty, které by ale svou kompaktností vyhovovaly moderním způsobům práce. Malé ovládací pulty jsou snadno přenosné a jsou proto ideální pro samostatně pracující operátory, kteří často pracují v různých studiích. Kvalita zpracování a vysoká odolnost byly tedy nejdůležitějšími požadavky během vývoje těchto nových pultů pro DaVinci Resolve.

Miniaturní model DaVinci Resolve Micro Panel je jen o málo větší než počítačová klávesnice a je napájen z USB sběrnice. Lze jej pohodlně provozovat vedle klávesnice pracovní stanice a uživatel může snadno alternovat mezi panelem i klávesnicí během práce, což dovoluje simultánně editovat video a provádět barevné korekce. Větší DaVinci Resolve Mini Panel přidává navíc LCD displeje pro zpřístupnění většiny funkcí aplikace DaVinci Resolve. To jej činí ideálním nástrojem pro pracoviště, která realizují nejen barevné korekce a střih, ale i profesionální barevné úpravy materiálu. Jeho malá velikost jej dovoluje snadno transportovat např. v rámci studií, ale zároveň nabízí dostatečné množství funkcí, aby jej mohli koloristé používat pro zpracování i velice náročných projektů.

Blackmagic Design DaVinci Resolve Mini Panel

Panely DaVinci Resolve Micro Panel a DaVinci Resolve Mini Panel poskytují fluidní, ergonomické spojení s programem DaVinci Resolve a dovolují nastavovat několik parametrů najednou pro komplexní, kreativní barevné úpravy videa s nesrovnatelně větším pohodlím, než jaké poskytují standardní klávesnice a myš. Řada klientů a kameramanů si také stěžovala na obtíže při konverzi dat z digitálních filmových kamer do „filmové podoby” -- zjednodušením přístupu k funkcím pro barevné korekce se zvyšují kreativní možnosti uživatelů. Během návrhu nových pultů se proto snazší přístup k funkcím primárních barevných korekcí stal jednou z hlavních priorit.

Oba pulty jsou vybaveny řadou 12 otočných ovladačů, které poskytují přístup k nejdůležitějším parametrům primárního barevného korektoru pro snadné experimentování s barevností materiálu. Primární kontroléry dovolují nastavit parametry Lift, Gamma nebo Gain u jasové složky signálu, kontrast, saturaci nebo barevný tón obrazu, úroveň detailů ve středním jasovém pásmu apod. Pulty jsou navíc vybaveny dalšími ovládacími tlačítky na pravé straně, která zpřístupňují často používané (např. transportní) funkce. Díky tomu mohou uživatelé pracovat rychleji, aniž by se museli zdržovat procházením nabídek aplikace DaVinci Resolve.

Všechny hardwarové pulty pro DaVinci Resolve mají konzistentní rozložení ovládacích prvků, což usnadňuje použití všech nových pultů i klasického modelu DaVinci Resolve Advanced Panel. Velká část ovládacích prvků se nachází na stejném místě, trackbally jsou velké a mají podobnou odezvu: dlouholetí uživatelé systému DaVinci Resolve si proto na nové modely snadno zvyknou. Panely mají elegantní a odolné, z hliníku vysoustružené tělo a profesionální trackbally s vysokým rozlišením. Trackbally lze využít pro RGB korekce, resp. funkce Lift, Gamma a Gain vč. nastavení hlavních úrovní pomocí vnějšího otočného prstence. Otočné ovladače jsou proprietární, precizní prvky se soustruženými knoflíky pro precizní nastavení přiřazených parametrů. Navíc je lze využít i k resetování hodnot jejich stisknutím. Díky podsvícení tlačítek lze panely používat i v šeru studií. Větší model DaVinci Resolve Mini Panel přidává navíc dva displeje s vysokým rozlišením – pro zobrazení a nastavování parametrů aktuálně zvoleného nástroje – a další tlačítka pro nastavení pokročilých funkcí programu DaVinci Resolve.Novinky předchozí verze DaVinci Resolve 12
DaVinci Resolve Studio 12 se pyšní novým, moderním uživatelským rozhraním ve světlejších odstínech a s novými písmy, což snižuje únavu očí a usnadňuje dlouhodobou práci. Nové rozhraní vyhovuje také požadavkům monitorů s vysokou hustotou bodů. Nové rozhraní je jednoduše použitelné a nabízí řadu možností přizpůsobení potřebám uživatelů.

Nový systém pro multikamerový střih dovoluje realizovat střih z více zdrojů v reálném čase. DaVinci Resolve 12 dokáže synchronizovat záběry podle časového kódu, zvukové stopy nebo in/out bodů. Monitor zobrazuje všechna zdrojová videa najednou, synchronně, a dovoluje tedy snadno střihat obrazovou i zvukovou stopu pořadu natočeného několika kamerami.

Krom vícekamerového střihu nabízí DaVinci Resolve 12 také vylepšené základní střihové nástroje. Všechny trimovací režimy (multi-slip, slide, ripple a roll) dovolují nyní pracovat s více body pro dynamické a asymetrické trimování materiálu. Časové osy mohou být vnořené pro podstatně snazší střih komplexních projektů. Nové parametrizační křivky u prolínaček dovolují modifikovat parametry prolínacích efektů, stejně snadno mohou uživatelé editovat i animační křivky, přímo v časové ose programu.

Software DaVinci Resolve 12 implementuje zbrusu nový audio engine s podporou vyšších vzorkovacích frekvencí a s vyšším výkonem během přehrávání v reálném čase, při sestřihu videa i při zpomaleném přehrávání během pohybu kurzoru v časové ose. Zvukový subsystém programu podporuje také plug-iny typu VST a AU, včetně těch s proprietárním uživatelským rozhraním. Plug-iny lze aplikovat na jednotlivá videa nebo na celé stopy, navíc je podporována i automatizace jejich parametrů. Vůbec poprvé lze v této verzi exportovat projekty do aplikace Pro Tools pomocí standardu AAF.

Správa médií ve verzi DaVinci Resolve 12 byla také přizpůsobena zvyklostem z oboru střihu videa. Uživatelé mohou nově spravovat projekty pomocí funkcí pro kopírování, přesun, transkódování, linkování a konsolodaci dat. Celé projekty – včetně médií – mohou být nyní snadno archivovány. Resolve 12 dále zjednodušuje vyhledávání médií díky inteligentním binům, které zobrazují videa na základě metadat. Média lze nyní importovat jednoduše přetažením z oken operačního systému nebo pomocí funkce „Favorites” zpřístupňující nejčastěji používané adresáře.

Koloristům je určena podpora technologie ACES 1.0 pro konzistentní barevné korekce v rámci studií. Základní funkce pro barevné úpravy videa byly rozšířeny o nové funkce pro automatickou analýzu a korekce dvou a více klipů, vysoce přesný nástroj pro 3D sledování pohybu, a také o nový 3D klíčovací modul s novými parametry pro úpravy masek. Koloristé mohou nově definovat uživatelské inteligentní filtry, a také snáze pracovat s efektovou strukturou projektů. DaVinci Resolve 12 podporuje vzdálený rendering u náročných projektů pro distribuci výpočtů v rámci velkých studií. Vzdálený rendering lze spouštět u libovolných pracovišť DaVinci Resolve se sdílenou databází a s přístupem ke stejnému mediálnímu serveru.

Díky podstatným vylepšením v oblasti střihu videa je nyní snazší používat DaVinci Resolve 12 s jinými NLE aplikacemi. Celé projekty lze přenášet do jiných programů při zachování většího množství nastavení, plug-inů a střihů. Například při importu XML soupisky z aplikace Final Cut Pro X může DaVinci Resolve 12 nově importovat i vícekamerové projekty. Vylepšení je patrné i u importu zvukové části časových stop. Tato vylepšení usnadňují práci ve studiích a dovolují uživatelům používat jejich oblíbené softwarové nástroje.

Aktualizace DaVinci Resolve 12.1
Aktualizace DaVinci Resolve 12.1 dovoluje editorům selektovat videa s aktivním nástrojem Blade, používat fadery na generátory i titulky, zadávat negativní posunutí časového kódu, lépe spravovat média, vytvářet sofistikované filtry pro Smart Biny apod. Vylepšena byla také podpora vnořených klipů u XML soupisek z aplikace Final Cut Pro 7 nebo výpočet audio prolínaček. Koloristům nabídne verze 12.1 možnost aplikovat korekce na časovou osu obsahující vnořené klipy, manuálně zadávat animační klíče u efektů Power Window, schopnost přenášet značky při kopírování nastavení pomocí funkce ColorTrace a další novinky. Navíc přináší DaVinci Resolve 12.1 podporu pro nativní profily displejů v systému Mac OS X El Capitan a možnost aktivovat 10bitové zobrazení náhledů. Majitelé nových iMaců s displejem Retina P3 si budou nyní moci vychutnat více barev, detailů a širší dynamický rozsah.

Aktualizace DaVinci Resolve 12.2 (leden 2016)
DaVinci Resolve 12.2 přináší podporu pro nové kamery od Blackmagic Design i jiných výrobců, a také výrazná vylepšení systému pro správu barev. Uživatelé mohou nově těžit z podpory standardu HDR Hybrid Log Gamma (včetně odpovídajících konverzních LUT tabulek), ACES IDT data pro kamery Canon C300 Mk II nebo vylepšenou podporu HDR normy ST 2084. Koloristům se tak dostávají do rukou nástroje pro zpracování projektů s širokým dynamickým rozsahem určených k projekci pomocí moderních systémů IMAX Laser a Dolby Vision nebo budoucích HDR 4K televizorů. Verze 12.2 dále obsahuje podporu pro titulky plug-inu NewBlue Titler Pro u AAF sekvencí vytvořených v Media Composeru, či vylepšenou práci s alfa kanálem u videí ve formátu ProRes 4444 a další novinky.

Aktualizace DaVinci Resolve 12.3 (únor 2016)
Update 12.3 obsahuje výkonnější algoritmy pro dekódování formátů H.264, H.265, OpenEXR, VariCam, MPEG-4 a AVC na platformách Mac OS X a Windows. Nabízí také nové možnosti nastavení velikosti fontu u textových polí vložených do obrazu a nastavení ostrosti u formátu ARRI RAW, a také nové knihovny RED SDK v6.1 pro kamery společnosti RED Digital Cinema.

 • Dekódování videí s kodekem HEVC/H.265 v kontejneru QuickTime na platformě Windows.
 • Položka „Media Storage” v kontextovém menu pro přidávání diskových lokací vez nutnosti otevírat panel „Preferences”.
 • Možnost přidat diskové lokace „Media Storage” bez restartu aplikace.
 • Podpora pro parametr Reel Names u médií OpenEXR.
 • Dekódování souborů Sony MPEG-2.
 • Podpora pro nastavení ostrosti u souborů ARRI RAW (ARRI Full Res Debayer).
 • Možnost použít menší fonty u textových polí vložených do obrazu.
 • Přidána klávesová zkratka pro funkci „Loop” v okně „Edit Page”.
 • Rychlejší dekódování HEVC/H.265 dat na platformě Mac OS X.
 • Rychlejší dekódování H.264 dat na platformě Windows.
 • Rychlejší dekódování VariCam, MPEG-4, AVC a AVC-Intra MXF videí na platformách Mac a Windows.
 • Rychlejší načítání komprimovaných souborů OpenEXR.
 • Podpora pro knihovny RED SDK v6.1.

Aktualizace DaVinci Resolve 12.5 (červen 2016)
Nová verze obsahuje desítky nových funkcí pro střih a trimování videa, např. nové střihové techniky swap/shuffle nebo sedm nových trimovacích operací. Při práci v časové ose ocení uživatelé lepší odezvu aplikace, náhled projektů (především na konfiguracích s jedním monitorem) zjednoduší prohlížeč Cinema Viewer pro přehrávání videa přes celou obrazovku.

DaVinci Resolve 12.5 také usnadňuje orientaci ve video nahrávkách díky zobrazení vlnového průběhu zvuku. Nový prohlížeč zdrojových videí vizualizuje zvukovou stopu přímo ve videu a podstatně tak zrychluje prohlížení importovaného materiálu. Desítky nových funkcí pro správu médií a práci s metadaty zrychlí import velkých množství videí. Nový slovníček klíčových slov zjednoduší přiřazování metadat klipům, metadata je možné importovat i exportovat v podobě souborů CSV a zlepšena byla i správa metadat v okně Media Pool – nově lze klipy barevně kódovat a přidávat značky jedinému snímku nebo časovému rozmezí. Jména klipů lze nyní automaticky odvozovat z tagů metadat (scéna, záběr apod.), čímž editorům odpadá pracné třídění videí při jejich importu. Databáze Power Bins v okně Media Pool lze nyní sdílet mezi projekty a snáze tak importovat grafiku, zvukové efekty, hudbu a podobné, často používané elementy projektu.

Verze DaVinci Resolve 12.5 představila zcela nové funkce pro změnu časování videí: software nyní nabízí samostatné křivky pro pozici snímku a rychlost přehrávání. To dovolí posunout libovolný snímek v čase a zároveň nastavit variabilní snímkové frekvence mezi klíčovými snímky. Vylepšen byl editor animačních křivek v časové ose – uživatelům je umožněno volit, přesouvat a editovat několik klíčových snímků najednou. Přidávání a selekce klíčových snímků jsou usnadněny novými vizuálními ovládacími prvky.

Software DaVinci Resolve 12.5 obsahuje nové funkce specificky cílené na koloristy. Značných vylepšení doznal Node Editor: mezi jednotlivými uzly kompozice se lze snáze přesouvat, vybírat je nástrojem Lasso, kopírovat jejich obsah, používat integrovaný alfa kanál jako masku etc. Při přesouvání uloženého barevného presetu z okna Gallery mohou uživatelé zvolit, má-li se kompozice přesunout jako jeden uzavřený uzel s vnořenými efekty, či jako rozbalená stromová struktura kompozice. Tyto změny zefektivní práci zkušeným koloristům a usnadní střihačům pochopení funkcí pro barevné korekce. Dále byl implementován nový nástroj pro sledování pohybu jednoho bodu, nové prvky pro nastavení barevné teploty a zabarvení v primárních korekcích, podpora nových tabulek XRite Colorchecker v paletě Color Match a další funkce.

Díky novým kamerám s extrémně širokým dynamickým rozsahem, např. URSA Mini 4.6K od Blackmagic Design, je aplikace DaVinci Resolve 12 často využívána pro barevné korekce HDR materiálu. Verze DaVinci Resolve 12.5 Studio podstatně modernizuje funkce pro zpracování HDR dat. Specifické uzly kompozice mohou nyní pracovat v HDR módu a zachovávat tak širší dynamický rozsah materiálu pro distribuci snímků v souladu s HDR standardy Dolby Vision nebo HDR10. Formáty ProRes 4444 XQ a DNxHR nyní podporují rozšířený dynamický rozsah a mohou sloužit jako efektivnější alternativa k nekomprimovaným 16bitovým souborům. Díky těmto modernizacím je Blackmagic Design jedinou společností na trhu s komplexní podporou pro výrobu HDR snímků!

DaVinci Resolve 12.5 představuje také nový systém CPU a GPU efektů ResolveFX. Obsahuje např. efekty pro transformaci barevných prostorů, rozostření, zrcadlení, efekty záření apod., vše akcelerované pomocí GPU. Pokročilejší efekty ResolveFX, např. filmové zrno, optické efekty apod., jsou obsaženy v edici Studio. Pro tvorbu náročných vizuálních efektů lze využít nový systém Fusion Connect dovolující přenášet videa do profesionální kompoziční aplikace Blackmagic Fusion. Po ukončení renderingu v programu Fusion jsou klipy automaticky přeneseny zpět do časové osy aplikace DaVinci Resolve. Okno Deliver bylo zcela přepracováno: usnadňuje vyhledávání presetů a editaci parametrů renderingu. Krom presetů pro formáty ProTools, Avid, Final Cut Pro, Vimeo, či YouTube je nově nabízeno i nastavení pro software Premiere Pro. Nově lze exportovat samostatné zvukové stopy a videa s alfa kanálem (u podporovaných formátů, např. ProRes 4444, ProRes 4444 XQ a RGBA dat bez komprese).

Edice DaVinci Resolve 12.5 Studio nabídne podstatně vylepšené funkce pro redukci šumu s GPU akcelerovaným výpočtem. Nové algoritmy jsou efektivnější, přesto ve zpracovaném obrazu zachovávají ostrou kresbu. DaVinci Resolve Studio nabízí ve verzi 12.5 nové funkce pro automatickou korekcí optických distorzí způsobených objektivy, kvalitní algoritmy pro odstranění půlsnímků, podporu pro LUT data z kamer, DaVinci Color Transform Language (.dctl), a možnost vzdáleného renderingu formátu ProRes na počítačích se systémem Windows. Pro vzdálený rendering lze navíc software DaVinci Resolve spustit v příkazové řádce, bez grafického rozhraní.

Aktualizace DaVinci Resolve 12.5.1 (srpen 2016)
Verze 12.5.1 obsahuje především nativní dekódování formátu Apple ProRes na platformě Windows, vylepšené efekty ResolveFX a další novinky v oblasti střihu i barevných úprav videa!

Verze 12.5.1 přináší podporu kodeku ProRes v systému Windows, bez nutnosti instalace balíku Apple QuickTime 7. Díky novému, nativnímu 64bitovému kódu pro načítání a zápis souborů .mov bylo zrychleno i trimování videí a práce s multikamerovými projekty. Uživatelé systémů Windows a Linux zaznamenají také efektivnější přehrávání materiálu s kodekem H.264. Nově lze vytvářet selekce na základě značek nebo barevného kódování klipů, vylepšena byla i práce se soupiskami nebo střih v celoobrazovkovém režimu. DaVinci Resolve 12.5.1 dále nabízí rychlejší redukci šumu (Spatial Noise) v režimu vyšší kvality („Better”), přehlednější zobrazení masek v nodálním rozhraní, lepší uspořádání panelů 3D a Qualifier v režimu dvou monitorů apod. Další drobná vylepšení rozhraní cílí zejména na rychlejší provádění rutinních pracovních úkonů. Paleta efektů ResolveFX byla v nové verzi rozšířena o filtry Generate Color (s GPU akcelerací) a Tilt-shift Blur. Vylepšena byla též podpora GPU akcelerace u mnoha stávajících efektů (např. Lens Flare, Emboss, Waviness, Vortex, Ripples, Dent, Mirror), ale i možnosti jejich ovládání (Prism Blur, Lens Blur) nebo kvalita jejich výstupu (Gaussian Blur, Directional Blur, Mosaic Blur, Radial Blur a Zoom Blur).

Edice DaVinci Resolve Studio podporuje separátní korekce pro levé a pravé oko u stereoskopického materiálu v nodálním grafu, přináší možnost konverze videí a časových os do stereoskopického režimu, podporuje přesun videí v 3D projektech do vyrovnávací paměti a dovoluje kopírovat barevné korekce Dolby Vision pomocí statických snímků a prostředního tlačítka myši. Navíc DaVinci Resolve 12.5.1 obsahuje podporu pro rendering Ultra HD sekvencí do kodeku H.264 na platformě Windows, dekódování formátu HEVC (H.265) v systému Linux, kompatibilitu s alfa kanály u formátu DNxHR 444, podporu pro formát Sony X-OCN, vylepšené enkódování do AAC, lepší práci se soubory AVCHD .mts a řadu dalších novinek!

Aktualizace DaVinci Resolve 12.5.2 (září 2016)
Aktualizace 12.5.2 přináší podporu pro nová metadata v RAW souborech importovaných z kamer URSA Mini vybavených novým operačním systémem. Nový firmware pro kamery URSA Mini obsahuje nové GUI ve stylu virtuální klapky, ovládání pomocí gest a prediktivní systém pro vkládání metadat s integrovaným slovníkem pojmů. Uživatelé kamer URSA Mini budou nově moci využít DaVinci Resolve 12.5.2 k třídění videí na základě těchto metadat, vytvářet inteligentní biny, snáze vyhledávat materiál apod.

Uživatelé, kteří exportují soubory ve formátu QuickTime budou moci exportovat také metadata identifikující použitý barevný prostor, např. SMPTE-C, Rec. 709, Rec. 2020 apod. QuickTime soubory vytvořené aplikací DaVinci Resolve 12.5.2 budou tedy nově obsahovat korektní informace o barevném prostoru, což usnadní konzistentní přehrávání materiálu v jiných aplikacích. Verze 12.5.2 obsahuje také podporu přemostění Fusion Connect pro Linux. Fusion od Blackmagic Design je pokročilý software pro postprodukci videa, vizuální efekty, 3D kompozici a animaci běžící na platformách Mac OS X, Windows a Linux. Přemostění Fusion Connect dovolí uživatelům programu DaVinci Resolve exportovat video nebo skupinu klipů z časové osy do aplikace Fusion. Následně je vytvořeno provázání programů Fusion a DaVinci Resolve: nové efekty vyrenderované v programu Fusion se automaticky objeví v časové ose DaVinci Resolve. Fusion Connect podporuje i vytváření různých verzí stejného záběru. Další novinkou verze 12.5.2 jsou vylepšení v oblasti vyhledávání a řazení videí. Nově lze vytvářet inteligentní biny na základě data vytvoření/modifikace souborů, vyhledávat klipy s aplikovanými OpenFX plug-iny apod.

Aktualizace DaVinci Resolve 12.5.3 (říjen 2016)
Verze 12.5.3 přináší podporu pro XML verze 1.6 umožňující import projektů z nových verzí Final Cut Pro X. Nová je i podpora pro standardy ACES 1.0.2 a ACEScct, vylepšené enkódování do formátu MXF XAVC, zdokonalený import AAF soupisek z programu Media Composer a export Dolby Vision XML. DaVinci Resolve 12.5.3 Studio obsahuje také podporu pro databázi PostgreSQL 9.5.2 v systému Mac OS X Sierra:

 • Podpora pro Final Cut Pro X XML 1.6
 • Podpora databáze PostgreSQL 9.5.2 v systému Mac OS X Sierra
 • Podpora pro barevný prostor ACEScct
 • Podpora pro normu ACES 1.0.2
 • Rychlejší enkódování do formátu MXF XAVC
 • Import AAF soupisek z aplikace Media Composer podporuje funkci Flip-Flop
 • Import AAF soupisek z aplikace Media Composer podporuje prolínačky Dip to Color
 • Vylepšený export Dolby Vision XML


Aktualizace DaVinci Resolve 12.5.4 (prosines 2016)
DaVinci Resolve 12.5.4 přináší kompatibilitu s ovládacím prvkem Touch Bar nové generace přenosných počítačů spol. Apple. Touch Bar je dotykový displej typu Retina umístěný nad klávesnicí nových laptopů MacBook Pro poskytující snadný přístup k často používaným funkcím. DaVinci Resolve 12.5.4 využívá Touch Bar k zobrazení kontextových ovládacích prvků v závislosti na aktuálně prováděných operacích. Například v rozhraní Media mohou uživatelé přidat aktuální video do binu, přepnout mezi zobrazením ikon nebo seznamu, zobrazit atributy klipu, prohledávat média, případně zobrazit metadata – to vše dotykem!

Při střihu videa se na Touch Baru zobrazují ovládací prvky rovněž kontextově, v závislosti na volbě panelů Media Pool, Source Viewer či Timeline. Uživatelé mohou snadno přepínat mezi trimovacími režimy, pohybovat se na časové ose a provádět různé druhy střihu bez nutnosti použít myš nebo procházet menu. Koloristé mohou využít Touch Bar k realizaci primárních barevných korekcí – ke změně saturace, barevného nádechu, detailů ve středních tónech apod. Touch Bar je možné použít i k přepínání módů zobrazení, práci v režimu rozdělené obrazovky, či k nastavení různých barevných parametrů najednou prostřednictvím multi-touch gest.

Verze 12.5.4 obsahuje také podporu normy Rec. 2100 v systému správy barev. Standard Rec. 2100 je součástí normy Rec. 2020 definující high dynamic range (HDR) formáty, např. SMPTE ST. 2084 (PQ) a Hybrid Log-Gamma (HLG). Novinkou je též vylepšená podpora normy Dolby Vision a nové IDT/ODT presety pro barevný prostor P3-D65, resp. nový ODT preset Rec. 2020 ST. 2084 (1000 nitů) používající barevný prostor P3.

Aktualizace 12.5.4 obsahuje dále podporu pro kodeky Grass Valley HQ a HQX na platformách Mac OS, Windows a Linux, zdokonalenou podporu kodeku ProRes 4:4:4:4, dekódování MP3 audia na platformě Windows, vylepšenou podporu pro soubory CR2 z kamer Canon 5D Mark IV a vyšší výkon při dekódování/přehrávání formátu EXR.

 • Podpora pro MacBook Pro Touch Bar
 • Dekódování MP3 souborů v systému Windows
 • Zachování „super-bílých/černých” dat u souborů s kodekem ProRes 4444
 • Podpora pro kodek Grass Valley HQ a HQX v systémech Mac, Windows a Linux
 • Podpora normy Rec. 2100 v systému správy barev
 • Nové ovládací prvky pro analytická data Dolby Vision
 • IDT/ODT presety pro barevný prostor P3-D65 v režimu ACES
 • ODT preset Rec.2020 ST.2084 1000 nitů pro barevný prostor P3 v režimu ACES
 • Podpora pro nastavení orientace obrazu v souborech DPX
 • Vylepšená podpora pro soubory CR2 kamer Canon 5D Mark IV
 • Rychlejší barevné úpravy a přehrávání videí u projektů se složitou strukturou

 
Aktualizace DaVinci Resolve 12.5.5 (březen 2017)
Verzi 12.5.5 aplikace DaVinci Resolve pro barevné korekce a střih videa je nově kompatibilní i s operačními systémy Linux Red Hat a CentOS. Nyní mohou uživatelé systémů Red Hat nebo CentoOS 6.8 a 7.2 používat bezplatnou verzi programu DaVinci Resolve i komerční edici DaVinci Resolve Studio. Nová podpora systému Linux přináší uživatelům možnost konfigurovat podstatně výkonnější pracovní stanice pro editaci a barevné úpravy videa. Dříve byl software DaVinci Resolve Studio nabízen pro Linux pouze v podobě specializované edice operačního systému, profesionálním uživatelům high-end pultů DaVinci Resolve Advanced Control Panel. Nová verze pro Linux nabízí stejnou sadu výkonných nástrojů jako edice pro Windows a Mac OS X, nově ale dovoluje vytvářet sestavy s větším množstvím GPU akcelerátorů.

Uživatelé mohou konfigurovat pracovní stanice s levnými základními deskami s osmi PCIe sloty, extrémně výkonnými procesory, obrovským množstvím RAM a až 8 GPU kartami, což na jiných operačních systémech není možné. Nová generace programu pro Linux podporuje až dva GPU akcelerátory ve verzi DaVinci Resolve a max. 8 GPU ve verzi DaVinci Resolve Studio. Díky tomu mohou uživatelé začít pracovat s levnou konfigurací a postupně přejít na výkonnější sestavu s 8 GPU akcelerátory. Nejvýkonnější konfigurace dovolí pracovat na velice komplexních projektech s RAW daty o vysokém rozlišení. Existence nové verze pro Linux dává uživatelům možnost využívat nejrobustnější, nejstabilnější a také nejvíce rozšiřitelnou platformu na světě! Novinkou verze 12.5.5 je rovněž podpora ovládacích nových pultů DaVinci Resolve Micro a DaVinci Resolve Mini.

Blackmagic DaVinci Resolve 12Aktualizace 14.0.1 (říjen 2017)
První aktualizace pro DaVinci Resolve Studio 14 obsahuje podporu pro dekódování HEVC materiálu a hardwarovou akceleraci dekódování v nejnovější verzi operačního systému macOS (High Sierra), podpora audio stop typu 7.1 v časové ose, vylepšené měření hlasitosti, indikátory masky u náhledových ikon v Media Poolu a podporu dynamiky u audio šavlí v panelu Fairlight Audio Mixer. Navíc obsahuje aktualizace 14.0.1 i desítky drobných oprav a vylepšení (kompletní seznam zde).

Aktualizace 14.1 (listopad 2017)
Verze 14.1 obsahuje velké množství nových funkcí i oprav (kompletní seznam v AJ je zde). Novinkami jsou mj. měřící funkce v sekci Edit, presety uživatelských nastavení, zdokonalené vykreslování písma, možnost přetahovat soubory projektů (*.drp) přámo do správce projektů, či schopnost vytvářet a vyhledávat optimalizované proxy soubory v kolaborativních projektech. V sekci Color byla také rozšířena podpora pro spolupráci v rámci týmů, vylepšena byla rovněž funkce stromového zobrazení projektu. Sekce Fairlight Audio nyní dovoluje sdružovat zvukové stopy do skupin a lépe dekóduje formát AC-3 v systémech macOS a Windows. Aktualizace dále implementuje podporu formátů RED IPP2 a GoPro CineForm, novou aplikaci Project Server, a také zdokonaluje práci s vyrovnávací pamětí programu. Stahujte z blackmagicdesign.com/uk/support. Před instalací aktualizace je nutné zálohovat data projektů (dojde k aktualizace databáze), je rovněž nutné nainstalovat ovladače 10.9.7 u produktů DeckLink (září 2017). pokud je používáte.

Aktualizace 14.2 (prosinec 2017)
Aktualizace 14.2 implementuje podporu pro hardware DeckLink 8K Pro a možnost importu AAF souborů obsahujících pouze audio stopy, dále dovoluje pojmenovávat statické snímky v okně Gallery pomocí uživatelsky definovaných tagů, zlepšuje práci s klíčovými snímky v sekci Fairlight i přehrávání zvuku během dynamického trimování. Kompletní seznam nových funkcí v AJ je zde.

Aktualizace 14.3 (únor 2018)
Aktualizace 14.3 přináší podporu nové kamery Blackmagic URSA Broadcast, a také podporu pro RAW soubory z kamer Sony Venice/CineAltaV a RED (SDK 7.0.6). Nová verze dále zvyšuje kvalitu náhledů v Media Poolu na displejích Retina, přináší podporu metadat u souborů kamer Panasonic VariCam, exportuje barevná metadata (Sony) do kontejneru MXF a řeší problémy s exportem zvuku nebo spolehlivostí při ukládání souborů. Kompletní seznam nových funkcí v AJ je zde.

Související produkty (73)

Disková pole (5)
Kamery (20)
Klávesnice a konzole (6)
Monitory a projektory (1)
Objektivy a filtry (1)
Software (20)
Střihové karty (10)
Studiová technika (1)
Univerzální příslušenství (5)
Videorekordéry (2)
Zpracování signálu (2)

Alternativní produkty

» všechny produkty Disková poleDisková pole (5)

DECK SA2
n

Stardom DECK SA2

na telefon

Stardom DECK SA2TB3 je desktopové RAID řešení pro osm SATA/SAS disků využívající

SOHORAID SR4
n

Stardom SOHORAID SR4

na telefon

Stardom SOHORAID SR4 je externé bezpečné diskové pole s RAID 5! Storage riešenia

SOHORAID ST2
n

Stardom SOHORAID ST2

na telefon

Stardom SOHORAID ST2 je kompaktní desktopové RAID řešení pro dva disky využívají

SOHORAID ST4
n

Stardom SOHORAID ST4

na telefon

Stardom SOHORAID ST4-TB3 je nové desktopové RAID řešení využívající extrémně ryc

SOHOTANK ST8

Stardom SOHOTANK ST8

17 990 Kč

Stardom SOHORAID ST8 je lokální diskové pole schopné pojmout až osm disků s maxi

» všechny produkty KameryKamery (20)

AG-AC160 A
az

Panasonic AG-AC160 A

89 900 Kč 74 599 Kč

AVCCAM HD kamera AG-AC160A nabízí citlivý 1/3“ Full HD 2,2MP 3-MOS senzor, nativ

AU-EVA1
n

Panasonic AU-EVA1

189 865 Kč

Super 35mm 5,7K MOS snímač (5720 x 3016 px.) Dynamický rozsah 14 clonových čí

Blackmagic Cinema Camera

Blackmagic Design Blackmagic Cinema Camera

55 796 Kč

Digitální filmová kamera Blackmagic Cinema Camera je novým hitem na poli dostupn

Blackmagic Pocket Cinema Camera
az

Blackmagic Design Blackmagic Pocket Cinema Camera

25 995 Kč 20 796 Kč

Kapesní digitální filmová kamera s profesionálními funkcemi. Přístroj nabízí atr

Blackmagic Production Camera 4K
z

Blackmagic Design Blackmagic Production Camera 4K

1079 900 Kč 79 900 Kč

Profesionální digitální filmová kamera Blackmagic Production Camera 4K nabízí ve

DSMC2 BRAIN
n

RED DSMC2 BRAIN

2085 720 Kč

Kamera WEAPON 8K VV vybavená novým snímačem MONSTRO nabízí záznam 8K FF materiál

EPIC-M DRAGON

RED EPIC-M DRAGON

na telefon

Kamera EPIC-M RED DRAGON je exkluzivní varianta kamery EPIC s 6K snímačem RED DR

EPIC-M MYSTERIUM-X

RED EPIC-M MYSTERIUM-X

611 500 Kč

Tělo EPIC-M je exkluzivní verze se soustruženými částmi ručně sestavená speciali

EPIC-W
n

RED EPIC-W

648 700 Kč

Digitální filmová kamera RED EPIC-W 8K S35 navazuje na legendární modely EPIC, n

EPIC-X DRAGON

RED EPIC-X DRAGON

na telefon

Kamera EPIC-M RED DRAGON je standardní, sériově vyráběná varianta kamery EPIC s

EPIC-X MYSTERIUM-X

RED EPIC-X MYSTERIUM-X

475 700 Kč

Model EPIC-X se snímačem MYSTERIUM-X je výkonná digitální filmová kamera pro nat

NEX-EA50M
az

SONY NEX-EA50M

73 199 Kč 60 820 Kč

NEX-EA50M je novým modelem v řadě dostupných, profesionálních videokamer NXCAM.

Pocket Cinema Camera 4K
n

Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K

28 625 Kč

Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K je nová kompaktní kamera osazená 4K snímačem

PXW-FS7 M2
n

SONY PXW-FS7 M2

198 000 Kč

Nová digitální filmová 4K kamera Sony FS7 II nabízí řadu nových funkcí, včetně e

RAVEN
n

RED RAVEN

243 200 Kč

S váhou pouhých 1,6 kg je RED RAVEN nejmenší a nejlehčí kamerou značky RED a je

SCARLET DRAGON

RED SCARLET DRAGON

394 050 Kč

Tělo kamery SCARLET se snímačem DRAGON kombinuje flexibilitu a malé rozměry kame

SCARLET MYSTERIUM-X

RED SCARLET MYSTERIUM-X

na telefon

Digitální filmová kamera SCARLET-X je osazena senzorem MYSTERIUM-X pro záznam vi

VariCam LT
nz

Panasonic VariCam LT

486 000 Kč 437 400 Kč

Nová 4K Super 35 kamera VariCam LT je kompaktní model vybavený stejným snímačem

WEAPON 6K
n

RED WEAPON 6K

na telefon

Nový přírůstek v řadě digitálních filmových kamer RED, model WEAPON se senzorem

WEAPON HELIUM 8K S35
n

RED WEAPON HELIUM 8K S35

na telefon

Digitální filmová kamera RED WEAPON 8K S35 je osazena novým CMOS snímačem HELIUM

» všechny produkty Klávesnice a konzoleKlávesnice a konzole (6)

Element
n

Tangent Devices Element

78 375 Kč

With today’s multi-purposing work stations, where desk space is at a premium, ha

Ripple
n

Tangent Devices Ripple

8 996 Kč

Getting in touch with your software has never been more affordable. Ripple is ou

ShuttlePro V2

Contour Design ShuttlePro V2

1 990 Kč

Možnost ovládat vaši video nebo audio aplikaci přirozeným způsobem je konečně zd

ShuttleXpress

Contour Design ShuttleXpress

1 350 Kč

Contour Design ShuttleXpress je postavený na stejném základě jako populární Shut

Wave

Tangent Devices Wave

32 725 Kč

 Tangent Devices Wave je profesionální externí ovládací konzole pro barevné kore

» všechny produkty Monitory a projektoryMonitory a projektory (1)

PVM-X300
nz

SONY PVM-X300

545 290 Kč 519 190 Kč

Sony PVM-X300 je 30" 4k LCD monitor s rozlíšením 4096x2160 bodov. Profesionálny

» všechny produkty Objektivy a filtryObjektivy a filtry (1)

Compact Prime CP.3 XD (PL/EF/E/F/MFT)
n

ZEISS Compact Prime CP.3 XD (PL/EF/E/F/MFT)

na telefon

Filmové objektivy řady Zeiss CP.3 jsou i přes vysokou optickou kvalitu a sofisti

» všechny produkty SoftwareSoftware (20)

After Effects CC
n

Adobe After Effects CC

na telefon

Vytvářejte nemožné, s novou verzí kompoziční aplikace After Effects CC. Nová ver

Automatic Duck Media Copy
n

Red Giant Automatic Duck Media Copy

2 575 Kč

Automatic Duck Media Copy usnadňuje zálohování médií projektů vytvořených ve vid

Automatic Duck Ximport AE
n

Red Giant Automatic Duck Ximport AE

5 110 Kč

Přenášejte projekty z NLE aplikace Final Cut Pro X do After Effects, snadno a ry

Continuum
n

Boris Continuum

17 600 Kč

Nová verze videoefektové sady Boris Continuum (dříve Continuum Complete, BCC) ob

Continuum Units

Boris Continuum Units

4 628 Kč

Plug-iny Boris Continuum lze zakoupit jako kompletní kolekci (zde) nebo jako men

DaVinci Revival

Blackmagic Design DaVinci Revival

32 918 Kč

DaVinci Revival je špičkový software pro digitální restaurování filmového materi

DeVerberate

Acon Digital DeVerberate

2 750 Kč

Audio plug-in Acon Digital DeVerberate je unikátní efekt pro redukci dozvuku ve

EDIUS
n

Grass Valley EDIUS

13 990 Kč

Devátá verze oblíbené videostřihové aplikace pro Windows přináší komplexní podpo

Elephant

Voxengo Elephant

3 295 Kč

Voxengo Elephant je masteringový audio plug-in (rozhraní AAX, AU a VST) pro finá

Fusion

eyeon Fusion

49 900 Kč

Fusion je profesionální software pro tvorbu vizuálních efektů a kompoziční práce

Fusion Studio
n

Blackmagic Design Fusion Studio

6 900 Kč

Fusion Studio je profesionální software pro tvorbu vizuálních efektů a kompozičn

HitFilm Ignite
n

FXHome HitFilm Ignite

5 090 Kč

Sada HitFilm Ignite obsahuje přes 140 plug-inů pro vizuální efekty kompatibilní

Restoration Suite

Acon Digital Restoration Suite

2 750 Kč

Sada Acon Digital Restoration Suite obsahuje čtyři plug-iny (DeNoise, DeHum, DeC

Shooter Suite
n

Red Giant Shooter Suite

10 275 Kč

Vše potřebné pro zálohování, náhled, synchronizaci a konverzi natočeného materiá

Titler Pro
n

NewBlueFX Titler Pro

7 899 Kč

Nový standard na poli titulkovacích nástrojů! Nová, šestá verze oblíbeného titul

TVPaint Animation
n

TVPAINT TVPaint Animation

13 700 Kč

TVPaint Animation Standard Edition je specializovaný software pro 2D kresbu a an

V-Ray for NUKE
n

Chaos Group V-Ray for NUKE

na telefon

Renderovací modul V-Ray for NUKE nabízí bezkonkurenční simulaci osvětlení a rend

V-Ray for Revit
n

Chaos Group V-Ray for Revit

13 850 Kč

V-Ray 3 for Revit je renderovací plug-in navržený specificky pro architekty a vi

Voxformer

Voxengo Voxformer

1 920 Kč

Voxengo Voxformer je specializovaný vokální audio plug-in (rozhraní AAX, AU a VS

Základy DaVinci Resolve 11
an

Syntex Základy DaVinci Resolve 11

1 100 Kč

Prvé kompletné školenie v slovenskom jazyku na populárny gradeovací systém Black

» všechny produkty Střihové kartyStřihové karty (10)

DeckLink 4K Extreme
n

Blackmagic Design DeckLink 4K Extreme

25 437 Kč

Karty z řady DeckLink jsou nejvýkonnějším řešením pro zpracování HD videa i mate

DeckLink 4K Extreme 12G
nz

Blackmagic Design DeckLink 4K Extreme 12G

38 225 Kč 20 655 Kč

DeckLink 4K Extreme 12G je high-end střihová karta s Dual-Link 12G-SDI rozhraním

DeckLink 8K Pro
n

Blackmagic Design DeckLink 8K Pro

14 985 Kč

DeckLink 8K Pro je nová výkonná karta pro náhled a nabírání videa s rozhraním Qu

DeckLink Micro
n

Blackmagic Design DeckLink Micro

2 834 Kč

Řada miniaturních karet DeckLink Micro obsahuje kompaktní modely pro zpracování

DeckLink Mini Monitor
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Monitor

3 753 Kč

DeckLink Mini Monitor je extrémně kompaktní PCIe karta pro instalaci do běžných

DeckLink Mini Monitor 4K
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Monitor 4K

4 970 Kč

Náhledová PCIe karta DeckLink Mini Monitor 4K nabízí stejné funkce jako HD model

DeckLink Mini Recorder
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Recorder

3 753 Kč

DeckLink Mini Recorder je extrémně kompaktní PCIe karta pro instalaci do běžných

DeckLink Mini Recorder 4K
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Recorder 4K

4 970 Kč

Nabírací PCIe karta DeckLink Mini Recorder 4K nabízí stejné funkce jako HD model

UltraStudio 4K 2
n

Blackmagic Design UltraStudio 4K 2

26 495 Kč

Skvěle vybavené rackové zařízení pro nabírání a přehrávání videa, s rychlým rozh

UltraStudio HD Mini
n

Blackmagic Design UltraStudio HD Mini

na telefon

UltraStudio HD Mini je první přenosné zařízení pro záznam a přehrávání videa s r

» všechny produkty Studiová technikaStudiová technika (1)

Colr

Teradek Colr

31 200 Kč

Převodník COLR značky Teradek je bezdrátový systém pro ovládání kamer a LUT kore

» všechny produkty Univerzální příslušenstvíUniverzální příslušenství (5)

ColorChecker Classic
n

X-Rite ColorChecker Classic

2 139 Kč

Kalibrační terč ColorChecker Classic byl navržen tak, aby poskytoval realistické

ColorChecker Digital SG
n

X-Rite ColorChecker Digital SG

9 290 Kč

Získejte co nejširší barevný gamut! Nic neoptimalizuje sílu vašeho digitálního f

ColorChecker Passport
n

X-Rite ColorChecker Passport

2 590 Kč

Existuje mnoho způsobů, jak můžete využít X-Rite ColorChecker ve vašem RAW workf

ColorMunki Display
n

X-Rite ColorMunki Display

4 350 Kč

Technologicky vyspělý kolorimetr ColorMunki Display vám zajistí rychlou a jednod

i1Display Pro
n

X-Rite i1Display Pro

6 030 Kč

Kolorimetr i1Display Pro je tou správnou volbu pro všechny fotografy, grafiky, d

» všechny produkty VideorekordéryVideorekordéry (2)

HyperDeck Studio Mini
z

Blackmagic Design HyperDeck Studio Mini

18 063 Kč 17 172 Kč

HyperDeck Studio Mini je nový profesionální videorekordér, který zaznamenává a p

HyperDeck Studio Pro 2
z

Blackmagic Design HyperDeck Studio Pro 2

54 054 Kč 49 530 Kč

HyperDeck Studio Pro 2 je špičkový SSD rekordér s řadou pokročilých funkcí, včet

» všechny produkty Zpracování signáluZpracování signálu (2)

Cintel Film Scanner
n

Blackmagic Design Cintel Film Scanner

585 090 Kč

Nový filmový skener Cintel v inovativním provedení a s rozhraním Thunderbolt 2 j

Mini Converter 6G-SDI
n

Blackmagic Design Mini Converter 6G-SDI

3 375 Kč

Nové miniaturní převodníky videa s rozhraním 6G‑SDI pro konverzi SDI standardu n

Alternativní produkty

Magic Bullet Looks 4

Red Giant Magic Bullet Looks 4

10 275 Kč

Zásuvný modul na profesionálne farebné korekcie pre množstvo postprodukčných apl

Magic Bullet Suite
n

Red Giant Magic Bullet Suite

na telefon

Sada Magic Bullet Suite 13 obsahuje nové verze plug-inů Magic Bullet Looks, Colo

PDPlayer

Chaos Group PDPlayer

6 890 Kč

Pdplayer je profesionální software pro přehrávání obrazových sekvencí určený tvů

Shooter Suite
n

Red Giant Shooter Suite

10 275 Kč

Vše potřebné pro zálohování, náhled, synchronizaci a konverzi natočeného materiá

SpeedEDIT

NewTek SpeedEDIT

25 172 Kč

SpeedEDIT je na rozlišení nezávislý editor videa navržený pro maximální efektivi

Máte otázku? Zeptejte se nás!