Syntex :: Steinberg Dorico - Software

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWSteinberg Dorico

n
Dorico

Více obrázků (2)

Syntex_Steinberg_Dorico_MAIN_02

Dorico mění pravidla hry na poli notačních aplikací! Společnost Steinberg vytvořila software Dorico zcela od základů, aby byl dokonale optimalizován pro moderní 64bitové procesory a systémy. Krom vysokého výkonu nabídne také velice intuitivní rozhraní a nádherný grafický notový výstup se stovkami možností jeho nastavení. Program také využívá audio engine značky Steinberg a dovoluje provozovat VST nástroje i efekty s maximální zvukovou kvalitou!

Dostupnost: 7-14 dní
Název: Dorico
Výrobce: Steinberg

Naše cena:13 050 Kč
Cena s DPH:15 791 Kč

ks
Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (2)

Steinberg Dorico

Přehledné rozhraní

Dorico má jednoduché rozhraní, bez zbytečné grafiky, které vám umožní zcela se soustředit na skládání a zápis partitur. Lze jej stejně snadno provozovat na laptopech s jediným displejem i na pracovních stanicích s několika monitory. Veškeré potřebné nástroje jsou vždy na dosah!

Steinberg Dorico

Pět režimů
Práce v programu Dorico je rozdělena do pěti sekcí – Setup, Write, Engrave, Play a Print – mezi nimiž lze velice jednoduše přepínat pomocí ikon v horní části okna. Funkce jednotlivých režimů jsou sdruženy v panelech vlevo, vpravo a dole, které lze také snadno skrýt, pokud je aktuálně nepotřebujete. Díky tomu vidíte maximum notového zápisu.

Steinberg Dorico

Nádherný výstup
Na grafickém výstupu aplikace spolupracovala řada specialistů z oboru zápisu a tisku partitur, kteří pracují pro významná hudební vydavatelství. Díky tomu je notový výstup velice elegantní a propracovaný do nejjemnějších detailů. Každý symbol v písmu Bravura, precizní umístění not, vše bylo zpracováno s maximální péčí.

Steinberg Dorico

Dokonalé přehrávání
Abyste mohli projekty přehrávat v maximální kvalitě, je vám k dispozici i symfonická knihovna HALion Symphonic Orchestra s více než 1.300 vzorky převzatými z HALion Sonic SE 2. Více než stovka kombinací a nastavení s desítkami hráčských technik pokrývají všechny běžné výrazy nástrojů a zaručují živý zvuk i plný dynamický rozsah přehrávané partitury.

Steinberg Dorico

Dorico 1.0.10 (listopad/prosinec 2016)
Aktualizace 1.0.10 obsahuje přes 200 oprav a nových funkcí, včetně podstatně vyššího výkonu aplikace, podpory pro VST Expression Maps, nového dialogu Transpose a dalších. Steinberg uvedl také 30denní bezplatnou demo verzi.

Související produkty (2)

Alternativní produkty

» všechny produkty AudioAudio (2)

HALion

Steinberg HALion

6 950 Kč

Nová, šestá verze virtuálního nástroje a sampleru Steinberg HALion potěší množst

WaveLab
n

Steinberg WaveLab

na telefon

WaveLab Pro 9, nová verze aplikace pro editaci a mastering audio nahrávek, obsah

Alternativní produkty

Máte otázku? Zeptejte se nás!