Syntex :: Enterprise 11 - Software

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TW Enterprise 11

n
Enterprise 11

Více obrázků (3)

Scala Enterprise 11Scala Enterprise 11

Scala Enterpise je výkonné digital signage řešení pro vytváření všech typů interaktivních prezentací na inteligentních televizorech (Android, HTML5...), síťových přehrávačích obsahu apod. Edice „Enterprise” obsahuje aplikace Content Manager, Designer a Player v jedné ucelené sadě!

Dostupnost: na telefon
Název: Enterprise 11
Výrobce:

Naše cena:na telefon

Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (1)

Scala Enterpise 11

Nová verze 11

Scala Enterprise Release 11 je nová verze výkonného řešení pro digital signage aplikace. Jedenácté vydání obsahuje řadu rychlostních optimalizací, především u programu Scala Enterprise Content Manager. Nové funkce zahrnují kreativní i podpůrné nástroje a zjednoduší práci správcům sítí i návrhářům obsahu. Vizuální sdělení lze nyní vytvářet snáze a rychleji a vytvářet tak ještě poutavější prezentace s interaktivním a dynamicky aktualizovaným obsahem. Verze 11.0 obsahuje 25 zcela nových funkcí a 256 vylepšení!

Vysoký výkon
Jádro aplikace Content Manager bylo výrazně přepracováno a vyšší rychlost lze zaznamenat u odezvy uživatelského rozhraní i u volání aplikačního rozhraní. Content Manager nyní využívá architekturu REST 2.0 a vývojáři mohou používat jazyk Web Application Description Language (WADL). Celkové zrychlení v porovnání s verzí 10 je 3-4násobné.

Scala Enterpise 11

Snadnost použití
Díky novým filtrům u workgroup pravidel lze předejít ztrátám dat. Funkce pro vyhledávání, sledování používání obsahu a podmíněné přehrávání byly rovněž vylepšeny. Výsledkem je snazší a rychlejší práce s daty.

Kreativní funkce
Množství nových funkcí zvyšuje kreativitu uživatelů a celkovou ergonomii programu. Software Scala Enterprise Designer disponuje novým formátem prvků tabulek a přehlednějším rozhraní pro správu a prohlížení dat. Na základě pozitivní reakce uživatelů na verzi 10.0 byly implementovány nové kreativní funkce dovolující vytvářet ještě poutavější prezentace: přibyly styly rámečků a maskování pomocí alfa kanálů nebo gradientů lze nově aplikovat prakticky na všechny typy grafiky včetně pozadí stránek. Software Scala Script Exporter nově podporuje 64bitové verze Adobe Photoshopu; návrh stránek lze kompletně vytvořit ve Photoshopu a exportovat včetně vrstev pro další zpracování v aplikaci Designer. Interaktivní skripty kombinující Scala Script a HTML (Webclip) poskytují širší možnosti sdílení dat a možnost umístit tlačítka vytvořená Scala Scriptem přes Webclipy. Aktualizace rozhraní Chromium Embedded Framework umožnila podporu CSS 3D animací u HTML5 obsahu.

Scala Enterpise 11

Distribuce dat
Správci mohou nově optimalizovat datovou propustnost sítí u přehrávačů se systémem Android pomocí funkcí pro omezení přenosových rychlostí. Aktivita přehrávačů je také nově lépe logována s hodinovou aktualizací a příjmem chybových hlášení od integrovaných aplikací jiných výrobců. Verze 11 je také nově kompatibilní s přehrávači se systémem Windows 8.1 a Windows Server 2012 R2 a s prohlížečem Internet Explorer 11 u aplikace Content Manager. Nově lze také vzdáleně aktualizovat firmware u zařízení se systémem Android. Byla také certifikována nová zařízení, včetně výkonného přehrávače pro 24/7 provoz, NEC Display OPS-DRD.

Scala Enterpise 11

» všechny produkty VideorekordéryVideorekordéry (1)

HyperDeck Studio Mini
z

Blackmagic Design HyperDeck Studio Mini

18 063 Kč 17 172 Kč

HyperDeck Studio Mini je nový profesionální videorekordér, který zaznamenává a p

Alternativní produkty

Photoshop / Premiere Elements 13 Bundle

Adobe Photoshop / Premiere Elements 13 Bundle

4 450 Kč

Cenovo výhodný balík aplikácií rady Adobe Elements obsahujúci: Adobe Photosho

Photoshop CC
n

Adobe Photoshop CC

na telefon

S novým Photoshopem získáte více tvůrčí svobody a maximální výkon potřebný k pro

Photoshop Elements 11

Adobe Photoshop Elements 11

2 084 Kč

Přeměňte každodenní vzpomínky na senzační fotografie, které budete mít navždy rá

TVPaint Animation
n

TVPAINT TVPaint Animation

13 700 Kč

TVPaint Animation Standard Edition je specializovaný software pro 2D kresbu a an

ZBrush
n

Pixologic ZBrush

19 730 Kč

ZBrush je standardem na poli digitálního sochařství. Nabízí funkce pro tvarování

Máte otázku? Zeptejte se nás!