Syntex :: Panasonic HX-A1 - Kamery

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWPanasonic HX-A1K (černá)

n
HX-A1K (černá)

Více obrázků (3)

Panasonic HX-A1Panasonic HX-A1

Panasonic HX-A1 je nositelná miniaturní kamerka pro natáčení 1080p Full HD videa v nehostinných podmínkách. Kamera je vodotěsná do 1,5 m, odolá pádům z výšky 1,5 m, mrazuvzdorná do teploty -10°C a prachotěsná dle normy IP6X. Tradiční vysoká obrazová kvalita Panasonic ve velice odolném a miniaturním, lehkém těle! Je vhodná jako sportovní a dokumentární kamerka pro natáčení např. v divoké vodě, při lyžařských aktivitách, jízdě na kole apod. Vhodná také jako crash cam pro natáčení filmů, reklam apod.! Verze s černým tělem.

Varianty produktu:


Dostupnost: ješte nedostupné
Název: HX-A1
Varianta: HX-A1K (černá)
Výrobce: Panasonic

Naše cena:na telefon

Panasonic HX-A1

Odolná a vodotěsná

Kamera – bez použití dalšího ochranného příslušenství! – odolá vodě (do 1,5 m), otřesům (pádům z výšky až 1,5 m), mrazu (-10 °C) i prachu. Bude ideálním společníkem při vašich sportovních aktivitách, které zachytí v plném HD rozlišení (1920x1080p30) a s vynikající obrazovou kvalitou, kterou je technika značky Panasonic proslavená po celém světě. Je také vhodná k natáčení nebezpečných trikových záběrů u reklam nebo filmů. V rozlišení 1280x720 lze natáčet rychlostí až 60 fps, v režimu 848x480 se zaznamenává při snímkové frekvenci 120 fps pro natáčení efektních zpomalených záběrů. Kompletní výpis parametrů naleznete zde.

Panasonic HX-A1

Uvidíte i ve tmě!
Tento miniaturní přístroj váží pouhých 45 g, přesto nabízí záznam vysoce kvalitního MPEG-4 AVC/H.264 videa prakticky ve všech podmínkách, i při špatném nebo nulovém osvětlení, v součinnosti s volitelnou infračervenou svítilnou a dodávanou krytkou Glasscover. V režimu „0 Lux Night Mode” můžete natáčet v jeskyních nebo v noci a zachytit tak akci, která je běžným kamerám skryta! A navíc si díky nízké váze ani nevšimnete, že kameru nesete.

Panasonic HX-A1

Integrované Wi-Fi
Díky zabudované podpoře bezdrátových sítí můžete kamerku HX-A1 snadno spárovat s telefony, tablety a další mobilní technikou a pomocí aplikace Panasonic Image sledovat natáčenou akci. Natočená videa mohou být snadno sdílena na sociálních médiích, např. na webech YouTube, Facebook, Twitter a Flickr. Unikátní je možnost párovat kameru HX-A1 s dalšími novými modely kamer Panasonic pro simultánní záznam na synchronizované kameře. Při spuštěném záznamu u kamery HX-A1 lze toto video sledovat i jako obraz v obraze přímo na synchronizované kameře a vytvářet tak záběry obsahující např. pohled z boku a zároveň i pohled na akci z pozice vlastního pozorovatele. Model HX-AX1 lze díky portu USB využít i jako webkameru!

Panasonic HX-A1

Bohatá nabídka příslušenství.
Kamera Panasonic HX-A1 se dodává včetně příslušenství Multi Mount (VW-MKA1) a Tripod Mount (VW-CTA1) pro její snadné připevnění k batohům, brýlím, helmám a stativům. Volitelné příslušenství dovolí dále přizpůsobit kameru vašim konkrétním potřebám a dovybavit ji např. svítilnou (držák Twin Mount), krytem mikrofonu pro potlačení hluku (Wind Jammer) nebo držákem pro řidítka kol a motocyklů (Handle Bar Mount)!

Panasonic HX-A1

Panasonic HX-A1Alternativní produkty

Blackmagic Pocket Cinema Camera
az

Blackmagic Design Blackmagic Pocket Cinema Camera

25 995 Kč 20 796 Kč

Kapesní digitální filmová kamera s profesionálními funkcemi. Přístroj nabízí atr

HC-X1000E
nz

Panasonic HC-X1000E

50 090 Kč 49 700 Kč

Panasonic HC-X1000 je první kamera ve své třídě se záznamem 4K 60p/50p videa na

HERO
n

GoPro HERO

3 305 Kč

Základní model outdoorových kamerek GoPro s fantastickým poměrem cena/výkon. HER

HERO4 Black
n

GoPro HERO4 Black

11 569 Kč

Nejvyšší model ze čtvrté řady oblíbených minikamerek GoPro. Verze GoPro HERO Bla

HERO4 Silver
n

GoPro HERO4 Silver

9 909 Kč

Model HERO4 Silver za čtvrté řady oblíbených minikamerek GoPro HERO nabízí zázna

HX-A500
n

Panasonic HX-A500

9 909 Kč

Miniaturní nositelná kamera s rozlišení 4K! Model Panasonic HX-A500 je specializ

Micro Cinema Camera
z

Blackmagic Design Micro Cinema Camera

23 895 Kč 23 576 Kč

Miniaturní digitální filmová kamera se snímačem velikosti Super 16 s režimem poh

Máte otázku? Zeptejte se nás!