Syntex :: Blackmagic Design Studio Camera - Kamery

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWBlackmagic Design Studio Camera HD 2

Studio Camera HD 2

Více obrázků (4)

Blackmagic Design Studio CameraBlackmagic Design Studio CameraBlackmagic Design Studio Camera

Nová varianta studiové kamery Blackmagic Studio Camera HD 2 představená v únoru 2017 nemá interní akumulátor a je díky tomu i podstatně lehčí a levnější! Společnost Blackmagic Design implementovala tyto změny na základě požadavků většiny uživatelů studiových kamer, kteří realizují živé přenosy v místech s běžným napájením ze střídavé sítě. Pro uživatele, kteří vyžadují interní akumulátor pro napájení kamery na lokacích bez přístupu ke střídavé síti, zůstává v prodeji i původní verze kamery.

Varianty produktu:Dostupnost: obvykle skladem
Název: Studio Camera
Varianta: Studio Camera HD 2
Výrobce: Blackmagic Design

Naše cena:38 745 Kč
Cena s DPH:46 881 Kč
Původní cena:39 750 Kč
Původní cena s DPH:48 098 Kč

ks
Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (85)

Blackmagic Studio Camera

Uživatelé v oblasti tvorby televizního nebo lokálního vysílání jsou často nuceni používat běžné video kamery, které nejsou přímo uzpůsobeny pro živý provoz a nedisponují veškerými potřebnými funkcemi, např. velkým hledáčkem, komunikačními a signalizačními funkcemi, optickým rozhraním nebo vysoce odolným tělem. Kamery Blackmagic Studio Camera jsou ovšem navrženy přímo pro živou produkci! Extrémně odolné a lehké tělo z hořčíkové slitiny je osazeno velkým 10“ hledáčkem, baterií s dlouhou výdrží až 4 hodiny, funkcemi pro komunikaci a signalizaci, mikrofonními vstupy s fantomovým napájením a zabudovaným optickým i SDI rozhraním, které dovolují připojit kameru k režiím prostřednictvím jediného kabelu!

HLEDÁČEK
Jedním z častých nedostatků kamer používaných při živém vysílání je příliš malý hledáček. Modely Blackmagic Studio Camera jsou vybavený 10“ displejem, který značně usnadní ostření a umožní optimální kompozici záběru. LCD displej hledáčku je vysoce světelný a poskytuje velice široký pozorovací úhel, lze jej proto snadno používat i v exteriérech za přímého slunečního světla. Kamera rovněž nabízí velkou sklápěcí sluneční clonu.
Blackmagic Studio Camera

Micro Four Thirds
Kamery Blackmagic Studio Camera jsou vybaveny aktivním bajonetem typu Micro Four Thirds kompatibilním s nepřebernou nabídkou objektivů a adaptérů. Díky tomu lze používat jak kvalitní fotografické objektivy – pro méně náročné produkce, tak profesionální televizní objektivy s bajonetem B4, a to pomocí příslušné redukce. Kamery můžete používat s takovými objektivy, které nejlépe vyhovují vašim finančním možnostem.
Blackmagic Studio Camera

Optika

Produkty Blackmagic Studio Camera mají integrované optické rozhraní, díky tomu lze kamery k režiím připojovat pomocí dlouhého, tenkého a lehkého optického kabelu. Optické rozhraní je duplexní a přenáší HD nebo Ultra HD video s vloženým zvukem, komunikační linku, signalizaci a také povely pro dálkové ovládání. Komunikační funkce umožňují dorozumívání kamerových operátorů a pracovníků režií pomocí běžně dostupných sluchátek pro letecký provoz, které jsou levné a poskytují vynikající útlum okolního hluku. Od verze software 1.9.8 je podporováno ovládání zoomu prostřednictvím rozhraní LANC u kompatibilních MFT objektivů.
Blackmagic Studio Camera

Signalizace
Kamery řady Blackmagic Studio Camera podporují signalizační funkce SDI standardu (tally) využívané i režiemi řady ATEM. Signalizační světla jsou umístěna na přední části kamery i na zadním panelu, nad hledáčkem – operátor kamery, ale i moderátor tak mají dokonalý přehled o tom, která z kamer je aktuálně ve vysílání. Pro maximální nezávislost disponují kamery také vlastním, interním akumulátorem s výdrží 4 hodiny, který zaručí dostatek energie pro dlouhé produkce i možnost včasné přípravy kamery na stanovišti. Na boku přístroje jsou umístěny ovládací prvky pro ostření, nastavení clony a procházení menu. Nabídka kamer se zobrazuje v hledáčku a lze ji kdykoliv aktivovat či skrýt.

Blackmagic Studio Camera

Klíčové funkce kamer Blackmagic Studio Camera

 • Rozlišení 1080 HD u HD modelu; Ultra HD senzor ve verzi 4K.
 • Integrovaný 10“ LCD hledáček s vysokým jasem, širokými pozorovacími úhly a sluneční clonou.
 • Optické i SDI rozhraní pro výstup i monitorovací vstup.
 • Kompatibilní s objektivy typu Micro Four Thirds, případně s jinými (např. televizními B4) prostřednictvím adaptérů.
 • Zabudované obousměrné digitální komunikační funkce.
 • Signalizační světla na přední i zadní části kamery aktivovaná prostřednictvím SDI protokolu.
 • Standardní rozhraní včetně dvou XLR audio vstupů s mikrofonní nebo linkovou úrovní a přepínatelným fantomovým napájením, sluchátkový a mikrofonní vstup pro komunikaci, LANC pro dálkové ovládání a standardní 4pinový XLR konektor pro 12V= napájení.
 • Ovládání všech funkcí kamery pomocí nabídky zobrazované na displeji.
 • Podpora snímkových frekvencí 23,98, 24, 25, 29,97, 30 až po 60 fps u modelu HD, příp. až po 30 fps u verze 4K.
 • Kompatibilní s režiemi řady ATEM.

Blackmagic Studio Camera
ATEM Camera Control
Až doposud byla možnost dálkového ovládání kamer z režií doménou největších televizních studií. S novou aktualizací ATEM Camera Control – uvedenou v průběhu května 2014 – pro režie řady ATEM lze ovládat kamery prostřednictvím nového otevřeného protokolu a standardní video kabeláže. Přístroj Blackmagic Studio Camera může být ovládán nejen prostřednictvím standardu CCU, ale také pomocí integrovaných funkcí pro primární YRGB barevné korekce převzatých z aplikace DaVinci Resolve! Operátor režie má tedy kontrolu nejen nad klasickými nastaveními kamer, např. zaostřením nebo clonou, ale i nad barevným podáním obrazu díky funkcím pro nastavení gammy nebo zisku v barevném prostoru YRGB ve stylu tradičních barevných korektorů. Uživatelé zběhlí v ovládání profesionálního software DaVinci Resolve pro barevné úpravy videa tak mohou využít svých schopností i při zpracování živých přenosů. Nový software ATEM Camera Control s barevnými korekcemi dovoluje nejen dokonale sladit barevnost jednotlivých kamer na stanovištích, ale i včas reagovat na změny v okolním osvětlení, což je častý problém přenosů z exteriérů. Funkcí pro barevné korekce v reálném čase lze samozřejmě využít i kreativně, např. při natáčení hudebních klipů. Od verze 6.1 lze také kopírovat barevná nastavení mezi kamerami pro snadné dosažení konzistentního vzhledu pořadu.Blackmagic Camera Utility 1.9.11 (prosinec 2014)

 • Nové nastavení Details pro ostrost obrazu
 • Možnost nezávisle nastavit jas předních a zadních signalizačních světel (tally)
 • Volba „Ch 2 used Ch 1 Input“ v záložce Audio
 • Možnost zobrazení parametrů kamery na displeji

Blackmagic Camera Update 2.5 (červenec 2015)
Aktualizace Blackmagic Camera Update 2.5 přináší podporu režimů 720p50, 720p59,94 a 720p60 u obou modelů studiových kamer Blackagic, verze Blackmagic Studio Camera 4K přidává navíc i aktualizace rozhraní 6G-SDI, které zohledňují změny připravovaného SMPTE standardu.

Aktualizace Blackmagic Camera 4.2 (12/2016)
Aktualizace Blackmagic Camera 4.2 je určena majitelům kamer Blackmagic URSA Mini 4.6K a obou modelů Blackmagic Studio Camera. Nová softwarová aktualizace implementuje funkce pro kalibraci tmavých odstínů u modelu URSA Mini 4.6K a zvyšuje kompatibilitu 3G-SDI rozhraní u studiových kamer resp. zlepšuje zvuk u SDI výstupu modelu Blackmagic Studio Camera 4K.

Lehčí a levnější varianty studiových kamer Blackmagic (únor 2017)
Nové varianty studiových kamery Blackmagic Studio Camera představené v únoru 2017 nemají interní akumulátor a jsou díky tomu i podstatně lehčí a levnější! Společnost Blackmagic Design implementovala tyto změny na základě požadavků většiny uživatelů studiových kamer, kteří realizují živé přenosy v místech s běžným napájením ze střídavé sítě. Pro uživatele, kteří vyžadují interní akumulátor pro napájení kamery na lokacích bez přístupu ke střídavé síti, zůstává v prodeji i původní verze kamery.

Kompatibilní zoomy pro kamery Blackmagic Studio Camera a Micro Studio Camera 4K (2/2018)
Seznam aktivních MFT objektivů kompatibilních s kamerami Blackmagic Studio Camera a Blackmagic Micro Studio Camera 4K, u kterých lze dálkově ovládat motorizovaný zoom pomocí podporovaných LANC kontrolérů:

 

Související produkty (85)

Audio (6)
Klíčování (1)
Monitory a projektory (3)
Objektivy a filtry (12)
Stativy a ramena (2)
Streaming a kódování (5)
Střihové karty (1)
Střižny a režie (29)
Studiová technika (7)
Tašky a kufry (1)
Videorekordéry (4)
Zpracování signálu (14)

Alternativní produkty

» všechny produkty AudioAudio (6)

Audio Monitor 12G
n

Blackmagic Design Audio Monitor 12G

27 794 Kč

Modernizovaná verze velice populárního zařízení Blackmagic Audio Monitor pro pos

SGM-3416
z

Azden SGM-3416

14 389 Kč 9 595 Kč

Azden SGM-3416 je vysokokvalitný broadcast smerový mikrofón, navrhnutý pre audio

SGM-3416L

Azden SGM-3416L

15 829 Kč

Predĺžená verzia Azden SGM-3416L je vysokokvalitný broadcast smerový mikrofón, n

SKM100-835 G3

Sennheiser SKM100-835 G3

7 500 Kč

Sennheiser SKM100-835 G3 je ručný mikrofón so zabudovaným vysielačom pre bezdrôt

SKM100-845 G3

Sennheiser SKM100-845 G3

8 250 Kč

Sennheiser SKM100-845 G3 je ručný mikrofón so zabudovaným vysielačom pre bezdrôt

SKM100-865 G3

Sennheiser SKM100-865 G3

10 700 Kč

Sennheiser SKM100-865 G3 je ručný mikrofón so zabudovaným vysielačom pre bezdrôt

» všechny produkty KlíčováníKlíčování (1)

Ultimatte Hardware
n

Blackmagic Design Ultimatte Hardware

242 015 Kč

Společnost Ultimatte je lídrem na poli odstraňování zeleného nebo modrého klíčov

» všechny produkty Monitory a projektoryMonitory a projektory (3)

500 Series

SmallHD 500 Series

23 355 Kč

Displej neslouží pouze jako náhled natáčeného videa, ale také jaké záruka (barev

700 Series

SmallHD 700 Series

18 500 Kč

Kamery se mění, ale monitory řady smallHD 700 jsou navrženy pro budoucnost. Disp

Sidefinder

SmallHD Sidefinder

7 999 Kč

Kombinace 5” kamerového monitoru řady smallHD 500 a příslušenství Sidefinder pře

» všechny produkty Objektivy a filtryObjektivy a filtry (12)

LEICA DG VARIO-ELMAR 100-400mm F4.0-6.3 ASPH
n

Panasonic LEICA DG VARIO-ELMAR 100-400mm F4.0-6.3 ASPH

36 190 Kč

Nový telefoto zoom objektiv s optickou stabilizací Power Optical Image Stabilisa

LEICA DG VARIO-ELMARIT F2.8-4.0 Series

Panasonic LEICA DG VARIO-ELMARIT F2.8-4.0 Series

na telefon

Nová řada MFT zoomů „LEICA DG VARIO-ELMARIT F2.8-4.0 Series”.

Lumix G 42.5mm/F1.7 ASPH./POWER O.I.S.

Panasonic Lumix G 42.5mm/F1.7 ASPH./POWER O.I.S.

na telefon

Nový objektiv v řadě Lumix G pro fotoaparáty a kamery s bajonetem MFT, LUMIX G 4

LUMIX G VARIO 100-300mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)

Panasonic LUMIX G VARIO 100-300mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)

14 867 Kč

Inovovaný model „A” oblíbeného teleobjektivu LUMIX G VARIO 100-300mm přináší kom

LUMIX G VARIO 12-60mm/F3.5-5.6 POWER O.I.S.

Panasonic LUMIX G VARIO 12-60mm/F3.5-5.6 POWER O.I.S.

10 000 Kč

Panasonic LUMIX G VARIO 12-60mm (24-120 mm 35mm ekv.) je univerzální objektiv s

LUMIX G VARIO 45-200mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)

Panasonic LUMIX G VARIO 45-200mm F4.0-5.6 II POWER O.I.S. (2017)

9 900 Kč

Inovovaný model „A” oblíbeného teleobjektivu LUMIX G VARIO 45-200mm přináší komp

Lumix G X Vario 12-35mm f/2.8 Asph

Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm f/2.8 Asph

22 306 Kč

LUMIX G Vario 12-35mm F2.8 Asph. Power O.I.S. je profesionální transfokátor s ro

LUMIX G X VARIO 12-35mm F2.8 II ASPH. POWER O.I.S. (2017)

Panasonic LUMIX G X VARIO 12-35mm F2.8 II ASPH. POWER O.I.S. (2017)

22 304 Kč

Inovovaný model „A” oblíbeného objektivu LUMIX G X VARIO 12-35mm přináší kompati

LUMIX G X VARIO 35-100/2,8 černý POWER O.I.S.

Panasonic LUMIX G X VARIO 35-100/2,8 černý POWER O.I.S.

25 612 Kč

Objektiv ideální pro natáčení video například s GH4 - disponuje konstatní světel

LUMIX G X VARIO 35-100mm F2.8 II POWER O.I.S. (2017)

Panasonic LUMIX G X VARIO 35-100mm F2.8 II POWER O.I.S. (2017)

23 132 Kč

Inovovaný model „A” oblíbeného teleobjektivu LUMIX G X VARIO 35-100mm přináší ko

Lumix G X Vario PZ 14-42mm f/3.5-5.6 Asph. Power O.I.S.

Panasonic Lumix G X Vario PZ 14-42mm f/3.5-5.6 Asph. Power O.I.S.

9 082 Kč

Model z řady vysoce výkonných objektivů „Lumix G X“. Transfokátor s rozsahem 14-

Lumix G X Vario PZ 45-175mm f/4.0-5.6 Asph. Power O.I.S.

Panasonic Lumix G X Vario PZ 45-175mm f/4.0-5.6 Asph. Power O.I.S.

8 669 Kč

Model z řady vysoce výkonných objektivů „Lumix G X“. Transfokátor s rozsahem 45-

» všechny produkty Stativy a ramenaStativy a ramena (2)

Kľúč na statívový šrób

Libec Kľúč na statívový šrób

85 Kč

Kľúč na zaťahovanie/ odťahovanie šróbu rýchloupínancej doštičky statívu. Možnos

ZFC Remote Control
n

Libec ZFC Remote Control

3 213 Kč

Nové dálkové ovladače Libec ZFC-L a ZFC-LP pro kamery s rozhraním LANC (Sony, Ca

» všechny produkty Streaming a kódováníStreaming a kódování (5)

Blackmagic Web Presenter
n

Blackmagic Design Blackmagic Web Presenter

11 270 Kč

Produkt Blackmagic Web Presenter dovoluje použít profesionální SDI a HDMI techni

Broadcaster
n

Livestream Broadcaster

na telefon

Přemění libovolnou HDMI kameru v zařízení pro bezdrátový HD streaming videa. Sna

MediaDS
n

NewTek MediaDS

na telefon

Revoluční platforma pro enkódování a živý streaming videa značek NewTek a Wowza

NVS-30 Video Streaming Server
nz

Datavideo NVS-30 Video Streaming Server

25 515 Kč 23 540 Kč

Datavideo NVS-30 je miniaturní, snadno transportovatelný enkodér a rekordér vide

NVS-40
nz

Datavideo NVS-40

42 480 Kč 40 690 Kč

Vícekanálový HD videorekordér a streamovací zařízení v jednom. Zařízení streamuj

» všechny produkty Střihové kartyStřihové karty (1)

DeckLink Quad HDMI Recorder
n

Blackmagic Design DeckLink Quad HDMI Recorder

12 610 Kč

PCIe 3.0 x8 karta DeckLink Quad HDMI Recorder disponuje čtyřmi nezávislými HDMI

» všechny produkty Střižny a režieStřižny a režie (29)

ATEM 1 M/E Broadcast Panel

Blackmagic Design ATEM 1 M/E Broadcast Panel

114 952 Kč

Blackmagic Design ATEM 1 M/E Broadcast Panel je volitelný ovládací panel k ATEM

ATEM 1 M/E Production Studio 4K
n

Blackmagic Design ATEM 1 M/E Production Studio 4K

56 610 Kč

Switcher ATEM 1 M/E Production Studio 4K přináší rozšířenou sadu funkcí, včetně

ATEM 2 M/E Broadcast Panel

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Broadcast Panel

344 855 Kč

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Broadcast Panel je volitelný ovládací panel k ATEM

ATEM 2 M/E Broadcast Studio 4K
n

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Broadcast Studio 4K

135 198 Kč

ATEM 2 M/E Broadcast Studio 4K je první režie s podporou Ultra HD rozlišení 2160

ATEM 2 M/E Production Studio 4K

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Production Studio 4K

93 696 Kč

Nová režie ATEM 2 M/E Production Studio 4K je vybavena 20 nezávislými SD, HD neb

ATEM 2 M/E Production Switcher

Blackmagic Design ATEM 2 M/E Production Switcher

101 888 Kč

ATEM 2 M/E Production Switcher je nejvyšší model z rodiny switcherů ATEM společn

ATEM 4 M/E Broadcast Studio 4K
n

Blackmagic Design ATEM 4 M/E Broadcast Studio 4K

134 578 Kč

ATEM 4 M/E Broadcast Studio 4K je nejpokročilejší Ultra HD 2160p60 režie na trhu

ATEM Camera Control Panel
n

Blackmagic Design ATEM Camera Control Panel

71 900 Kč

Nový ovládací pult pro kamery Blackmagic Design URSA Broadcast, URSA Mini, Black

ATEM Production Studio 4K
nz

Blackmagic Design ATEM Production Studio 4K

38 495 Kč 34 500 Kč

ATEM Production Studio 4K je historicky první studiový switcher podporující Ultr

ATEM Talkback Converter 4K
n

Blackmagic Design ATEM Talkback Converter 4K

56 610 Kč

ATEM Talkback Converter 4K je komunikační systém pro osm kamer s moderním rozhra

ATEM Television Studio HD
n

Blackmagic Design ATEM Television Studio HD

22 511 Kč

ATEM Television Studio HD od Blackmagic Design je nová režie pro odbavování živý

ATEM Television Studio Pro HD
n

Blackmagic Design ATEM Television Studio Pro HD

53 820 Kč

Nová režie ATEM Television Studio Pro HD s integrovaným ovládacím pultem je urče

AV-HS6000
n

Panasonic AV-HS6000

na telefon

Panasonic AV-HS6000 je výkonná, modulární 2 M/E režie s 32x HD-SDI a 2x DVI-D vs

HS-3200
n

Datavideo HS-3200

192 270 Kč

Novinka v řadě přenosných režií značky Datavideo, model HS-3200, je kompletní sy

IP Series
n

NewTek IP Series

na telefon

NewTek IP Series je modulární, distribuovaný režijní systém pro IP sítě. Kombinu

MultiView 16
n

Blackmagic Design MultiView 16

33 966 Kč

Blackmagic MultiView 16 je první nativní Ultra HD multi-viewer dovolující zobraz

SE-3200
n

Datavideo SE-3200

na telefon

Nová 12kanálová HD (až 1080p60) režie! 8x 3G-SDI a 4x HDMI vstupy, 6x SDI a 3x H

SE-650
n

Datavideo SE-650

28 790 Kč

Datavideo SE-650 je miniaturní, profesionální HD režie s vynikajícím poměrem cen

Studio Software
n

Livestream Studio Software

20 800 Kč

Přeměňte svůj počítač v profesionální režii! Livestream Studio Software vám umož

TriCaster 40 V2
n

NewTek TriCaster 40 V2

145 330 Kč

TriCaster 40 v2 společnosti NewTek je ucelené, multikamerové videoprodukční řeše

TriCaster 410

NewTek TriCaster 410

na telefon

TriCaster 410 je kompaktní režie se 4 M/E kanály, HD-SDI konektivitou a nástroji

TriCaster 460

NewTek TriCaster 460

na telefon

TriCaster 460 je integrované řešení pro odbavování živých pořadů a web streaming

Tricaster 8000

NewTek Tricaster 8000

964 820 Kč

TriCaster 8000 je nejvyšší model z rodiny profesionálních videoprodukčních režií

TriCaster 850 TW

NewTek TriCaster 850 TW

50 890 Kč

Slow motion a replay sú s TriCaster 850TW doslova nadosah ruky. Získajte kontrol

TriCaster 855
n

NewTek TriCaster 855

715 600 Kč

NewTek triCaster XD850 je plnohodnotná produkčná HD/SD réžia s až 22-vstupmi (ko

TriCaster 860
n

NewTek TriCaster 860

629 860 Kč

TriCaster 860 je komplexní, integrované řešení pro odbavování živých pořadů. Pro

TriCaster Mini
n

NewTek TriCaster Mini

139 826 Kč

Režie TriCaster Mini je nejmenší plně vybavené multimediální studio na světě. Te

TriCaster TC1
n

NewTek TriCaster TC1

na telefon

NewTek TriCaster TC1 je kulminací více než desetiletého vývoje systémů pro IP vi

» všechny produkty Studiová technikaStudiová technika (7)

3G-SDI Arduino Shield
n

Blackmagic Design 3G-SDI Arduino Shield

2 264 Kč

Modul Blackmagic 3G-SDI Arduino Shield dovoluje vytvářet sofistikované dálkové o

3Play
n

NewTek 3Play

na telefon

Lokální televize, školní týmy nebo nižší ligové soutěže mohou díky základnímu re

3Play Mini
n

NewTek 3Play Mini

na telefon

Tvůrci sportovních přenosů a projekcí mohou díky extrémně kompaktnímu zařízení 3

TP-100

Datavideo TP-100

5 045 Kč

Datavideo TP-100 je univerzální čtečka pro všchny menší kamery, která jako zobra

TP-300
n

Datavideo TP-300

9 855 Kč

Datavideo TP-300 je čtečka pre všechny střední kamery, která jako zobrazovací za

TP-650
n

Datavideo TP-650

13 410 Kč

Prečo bojovať s „výpadkami textu“ na pódiu alebo stratu očného kontaktu moderáto

TVS-1200
n

Datavideo TVS-1200

208 500 Kč

Datavideo TVS-1200 je kompletní systém virtuálního studia se dvěma SDI vstupy a

» všechny produkty Tašky a kufryTašky a kufry (1)

wetSuit Blackmagic Studio
n

camRade wetSuit Blackmagic Studio

5 555 Kč

wetSuit Blackmagic Studio je ideální ochrana Blackmagic Studio kamery pro venkov

» všechny produkty VideorekordéryVideorekordéry (4)

Duplicator 4K

Blackmagic Design Duplicator 4K

50 749 Kč

Blackmagic Duplicator 4K dovoluje zaznamenávat Ultra HD pořady na levné SD karty

HRS-30
n

Datavideo HRS-30

67 210 Kč

HRS-30 je přenosný harddiskový videorekordér s integrovaným monitorem určený k z

HyperDeck Shuttle 2

Blackmagic Design HyperDeck Shuttle 2

8 883 Kč

Blackmagic Design HyperDeck Shuttle 2 je externí SDI/HDMI video rekordér a přehr

HyperDeck Studio Mini
z

Blackmagic Design HyperDeck Studio Mini

18 063 Kč 17 172 Kč

HyperDeck Studio Mini je nový profesionální videorekordér, který zaznamenává a p

» všechny produkty Zpracování signáluZpracování signálu (14)

Adaptors

FieldCast Adaptors

6 942 Kč

Adaptéry pro připojení techniky Blackmagic Design – Blackmagic Studio Camera, AT

Fiber Converter
n

Blackmagic Design Fiber Converter

63 625 Kč

Převodníky Blackmagic Camera Fiber Converter a Blackmagic Studio Fiber Converter

Fiberbrik Adapter Two
n

FieldCast Fiberbrik Adapter Two

6 760 Kč

Adaptér pro připojení odolných optických kabelů Fieldcast ke Blackmagic Studio k

Fibre Converter
n

FieldCast Fibre Converter

17 160 Kč

Aktivní optické převodníky řady FieldCast Fibre Converter pro přímé zapojení sta

Fibre Converter Hybrid
n

FieldCast Fibre Converter Hybrid

19 760 Kč

Aktivní optické převodníky řady FieldCast Fibre Converter Hybrid pro přímé zapoj

KMU-100
n

Datavideo KMU-100

122 055 Kč

Nové zařízení KMU–100 přemění výstup 4K/UHD kamery ve čtyři diskrétní 16x9 HD st

Mini Converter 12G-SDI
nz

Blackmagic Design Mini Converter 12G-SDI

3 695 Kč 3 354 Kč

Modely Blackmagic Mini Converter 12G jsou součástí široké rodiny profesionální t

Mini Converter Optical Fiber
a

Blackmagic Design Mini Converter Optical Fiber

4 900 Kč

Mini Converter Optical Fiber je obousměrný převodník SD/HD-SDI a optických rozhr

Mini Converter Optical Fiber 4K
n

Blackmagic Design Mini Converter Optical Fiber 4K

12 649 Kč

Mini Converter Optical Fiber 4K je obousměrný převodník s optickým rozhraním a 6

Mini Converter SDI to Analog 4K
n

Blackmagic Design Mini Converter SDI to Analog 4K

7 044 Kč

Mini Converter SDI to Analog 4K slouží ke konverzi SDI signálu na analogové slož

Mini Converter UpDownCross HD
n

Blackmagic Design Mini Converter UpDownCross HD

3 695 Kč

Nový (4/2018) převodník standardů Blackmagic Mini Converter UpDownCross HD slouž

SFP Optical Transceiver
n

FieldCast SFP Optical Transceiver

1 352 Kč

Obousměrné optické moduly značky FieldCast jsou dostupné v 3G, 6G a 12G variantá

Smart Videohub
n

Blackmagic Design Smart Videohub

35 445 Kč

Nové modely kompaktních routerů od Blackmagic Design nahrazují SD/HD produkty Mi

Teranex AV
n

Blackmagic Design Teranex AV

39 738 Kč

Nový převodník standardů Teranex AV je cílený na odbavování živých přenosů, prez

Alternativní produkty

AG-HPX610
n

Panasonic AG-HPX610

na telefon

Model HPX610 je nástupcem populární, profesionální P2 kamery AG-HPX600. Nabízí v

AK-HC5000

Panasonic AK-HC5000

791 100 Kč

Studiová HD kamera Panasonic AK-HC5000 je vybavena nově vyvinutým obrazovým sním

AK-UC3000

Panasonic AK-UC3000

na telefon

4K studiová kamera AK-UC3000 umožňuje použití dlouhé optické kabeláže a simultán

Micro Studio Camera 4K
z

Blackmagic Design Micro Studio Camera 4K

30 503 Kč 26 990 Kč

Blackmagic Micro Studio Camera 4K je miniaturní Ultra HD a HD kamera pro studiov

PXW-X70

SONY PXW-X70

54 400 Kč

1-palcový Exmor™ R CMOS snímač XDCAM camcorder s 12x zoom optikou a so záznamom

Máte otázku? Zeptejte se nás!