Syntex :: Blackmagic Design URSA Mini Pro - Kamery

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWBlackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K (Body + EF Mount)

nz
URSA Mini Pro 4.6K (Body + EF Mount)

Více obrázků (14)

Blackmagic Design URSA Mini ProBlackmagic Design URSA Mini ProBlackmagic Design URSA Mini Pro

Digitální filmová kamera URSA Mini Pro 4.6K kombinuje obrazovou kvalitu digitálních filmových kamer s ergonomií tradičních kamkordérů. Model URSA Mini Pro nabízí velké množství fyzických ovládacích prvků na těle kamery pro snazší a rychlejší ovládání přístroje, integrované ND filtry, nové výměnné bajonety objektivů a duální rekordéry pro záznam na CFAST 2.0 i na SD/UHS-II média! Obsahuje nejnovější plnou verzi aplikace DaVinci Resolve Studio!

Varianty produktu:

Dostupnost: skladem
Název: URSA Mini Pro
Varianta: URSA Mini Pro 4.6K (Body + EF Mount)
Výrobce: Blackmagic Design

Naše cena:138 450 Kč
Cena s DPH:167 525 Kč
Původní cena:143 774 Kč
Původní cena s DPH:173 967 Kč

ks
Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (77)

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K

URSA Mini Pro kombinuje to nejlepší ze světa digitálních filmových kamer i zpravodajských a studiových přístrojů: kameru lze bez omezení použít pro natáčení filmů, televizních pořadů, reklam, nezávislých snímků, ale i zpravodajských relací nebo studiových pořadů!

URSA Mini Pro je nejen vysoce odolná, ale i všestranně vybavená kamera -- nabízí vše, co si může uživatel přát od kompaktního a lehkého digitálního přístroje. Tělo je vyrobeno z pevné magnéziové slitiny, stavový LCD displej je snadno čitelný a zobrazuje shrnutí všech podstatných informací o natáčeném materiálu. Nechybí ani výklopný dotykový barevný displej pro náhled videa, profesionální rozhraní včetně 12G-SDI výstupu nebo XLR konektorů pro audio, či integrovaný stereofonní mikrofon. Navíc má každá funkce a ovládací prvek redundantní varianty, včetně napájení, což zaručuje vysokou míru spolehlivosti při natáčení v terénu.

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K

Super 35mm 4,6K snímač
Na poli obrazové kvality je kamera URSA Mini Pro také skvěle vybavena: je osazena proprietárním obrazovým snímačem s rozlišením 4,6K pro záznam materiálu s rozlišením až 4608 x 2592 a 15 clonovými čísly dynamického rozsahu! Třetí generace algoritmů Blackmagic Design pro zpracování obrazových dat ze senzoru zaručuje plné pleťové tóny, přirozené barevné podání a velice široký dynamický rozsah. URSA Mini Pro si poradí se záznamem HD materiálu s barevným prostorem Rec. 709 i se záznamem filmového materiálu s širokým dynamickým rozsahem dle HDR normy Rec. 2020.

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K

Integrované ND filtry
Kamera URSA Mini Pro je vybavena ND filtry s infračervenou kompenzací pro omezení světla dopadajícího na snímač. Filtry poskytují redukci o 2, 4 resp. 6 clonových čísel a jsou optimalizovány pro snímač kamery URSA Mini, díky čemuž zaručují optimální podání barev a široký dynamický rozsah i v nepříznivých světelných podmínkách. Uživatelé kamery mohou díky ND filtrům použít různé kombinace nastavení clony a úhlu závěrky pro ovlivnění hloubky ostrosti a vzhledu pohybového rozostření. IR filtry minimalizují kontaminaci záběrů infračerveným světlem. Integrované ND filtry jsou reálné, kvalitní optické prvky, které se přepínají fyzickým ovladačem na těle přístroje.

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K

Ovládací prvky na těle kamery
Díky novým ovládacím prvkům na těle kamery -- včetně tlačítek, páčkových přepínačů a otočných ovladačů -- nabízí model URSA Mini Pro vysokou ergonomii ve stylu klasických kamkordérů a poskytuje rychlý přístup ke všem důležitým funkcím. Ovládací prvky jsou logicky rozloženy a jejich pozice jsou snadno zapamatovatelné: lze je ovládat poslepu, aniž by kameraman musel odhlédnout od natáčené akce a lovit funkce v menu přístroje. URSA Mini Pro je osazena také speciálním, černobílým stavovým displejem, který je čitelný i v ostrém světle a zobrazuje důležité informace, např. časový kód, nastavení clony a objektivu, stav akumulátoru, záznamový režim nebo úrovně zvuku. Displej je vybaven podsvícením a je tedy čitelný nejen na slunci, ale i v šeru studií.

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K

Výměnné bajonety
Model URSA Mini Pro je vybaven revolučním systémem výměnných objektivů a je kompatibilní prakticky s libovolným objektivem pro filmové, televizní nebo fotografické přístroje. Součástí základního vybavení je bajonet pro normu EF, který lze snadno vyměnit za volitelné montáže pro filmové objektivy standardu PL nebo za bajonet B4 pro televizní HD objektivy. Nechybí ani standardní 12pinový konektor Hirose pro dálkové ovládání objektivů! Bajonet EF je dodáván spolu s kamerou, lze jej ale dokoupit i jako náhradní díl, stejně jako volitelné bajonety PL, F a B4.


Jsme velice rádi, že jsme zvolili kameru URSA Mini Pro od Blackmagic Design. Má široký dynamický rozsah, přirozené podání barev a podporuje vysoké snímkové frekvence. Není tedy divu, že výsledný film vypadá nádherně - alespoň dle mého názoru! Velice jsem ocenil i spolehlivost přístroje. Kamera se nepřehřívala ani nepadala, i když se někdy natáčelo v přímém slunečním žáru. Mohli jsme se plně soustředit na natáčení.” – Daniel Yam o natáčení krátkého filmu Time.Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K

C-Fast 2.0 + SD karty
Tělo přístroje hostí dva rekordéry využívající média C-Fast 2.0, a navíc i dva rekordéry kompatibilní se standardními kartami typu SD/UHS-II! Výběr vhodných médií je tak na samotných uživatelích: média C-Fast jsou ideální pro záznam RAW dat v plném rozlišení, zatímco dostupnější a levnější SD karty splňující rychlostní normu UHS-II jsou vhodné pro záznam ProRes Ultra HD nebo RAW HD materiálu. Stačí jednoduše zvolit typ média, vložit karty a začít natáčet! Každý typ médií má k dispozici dva sloty pro kontinuální záznam -- jakmile je jedna z karet zaplněna, záznam automaticky pokračuje na další. Zaplněné karty lze měnit za bčhu, aniž by bylo nutné přístroj vypnout. Kamera URSA Mini Pro je schopna zaznamenávat širokou škálu dat, od bezeztrátových 12bitových CinemaDNG RAW a Blackmagic RAW souborů s nejvyšší možnou kvalitou, až po 10bitový ProRes materiál s malými nároky na diskový prostor a postprodukci.

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K

Plná verze DaVinci Resolve Studio
Součástí dodávky je také plná verze aplikace DaVinci Resolve Studio představující komplexní postprodukční a editační řešení. Tento výkonný software kombinuje funkce pro nelineární střih videa s nejvýkonnějším barevným korektorem na trhu pro kompletní zpracování natočeného materiálu, od importu a střihu až po finalizaci a export. DaVinci Resolve Studio podporuje RAW a ProRes soubory nativně, není tedy nutné provádět zdlouhavou konverzi natočeného materiálu. Samozřejmostí je naprosto bezeztrátová kvalita zpracování video dat! DaVinci Resolve Studio představuje nejrychlejší a nejkvalitnější způsob zpracování záběrů z kamer URSA Mini Pro.

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K

Dálkové ovládání pomocí Bluetooth/iPadu
Kamery URSA Mini Pro jsou vybaveny rozhraním Bluetooth, které lze využít pro dálkové ovládání přístroje pomocí aplikace pro iPad (aktualizace Blackmagic Camera 4.4, červen 2017). K dispozici je také kompletní vývojářské API a ukázkový zdrojový kód pro tvorbu vlastních aplikací.

Blackmagic Design Blackmagic Camera 4.4 URSA Mini Pro Bluetooth iPad


„Výhodami kamery URSA Mini Pro jsou vysoká obrazová kvalita a široký dynamický rozsah. Také se s ní velice snadno pracuje. Není nutné ji vybavit velkým množstvím příslušenství, nepotřebuji tedy velký štáb nebo asistenta kamery. Používat kameru URSA Mini Pro je snadnost sama.” – K. Ikeda, ISAI, Japonsko, o natáčení hudebních videoklipů pomocí URSA Mini Pro.Blackmagic RAW
Formát Blackmagic RAW (od verze Blackmagic Camera 6.0) byl vyvíjen řadu let a obsahuje množství moderních technologií vč. pokročilých debayering algoritmů, široké podpory metadat, optimalizací pro nové CPU i GPU a další. Byl navržen pro komplexní zpracování obrazových dat od záznamu až po editaci a barevné korekce, a to bez nutnosti převádět jej do jiných formátů.

Tradiční RAW materiál se vyznačuje obrovskými velikostmi souborů a následnou výpočetní náročností při postprodukci. Zpracování klasických formátů videa je podstatně rychlejší, trpí ale obrazová kvalita např. díky 4:2:2 vzorkování, které podstatně snižuje barevnou přesnost. Formát Blackmagic RAW řeší tyto nevýhody díky parciálnímu debayeringu přímo pomocí hardwaru kamery. Výsledkem je velice efektivní kodek, který nabízí kvalitu, bitovou hloubku, dynamický rozsah i možnosti nastavení RAW materiálu při podstatně menších velikostech souborů a nižších nárocích na hardware při jejich zpracování v porovnání s moderními formáty videa. Protože je část výpočetně náročného procesu debayeringu realizována přímo v kameře, mohou postprodukční aplikace á la DaVinci Resolve dekódovat soubory efektivnějším způsobem. Navíc je dekódování akcelerováno pomocí moderních GPU a CPU procesorů a je tedy velice rychlé.

Blackmagic RAW

Formát Blackmagic RAW není pouhým kontejnerem RAW dat ze snímače. Uchovává obrazová data spolu s každou další relevantní informací o snímači a kameře pro maximální obrazovou kvalitu i při vyšších nastaveních komprese, a také nejvyšší možnou kontrolu nad následným postprodukčním procesem vč. možnosti nastavení ISO, vyvážení bílé, expozičních parametrů, kontrastu, saturace apod. Navíc přináší čtvrtou generaci algoritmů pro barevné zpracování obrazových dat snímače s dokonalou reprodukcí barev včetně přirozených pleťových tónů. Obraz je uchováván v proprietárním, nelineárním 12bitovém prostoru pro maximalizaci barevné přesnosti a dynamického rozsahu. Obrazová kvalita konkuruje kamerám nejvyšších výkonnostních kategorií s cenou v řádu milionů korun.

Blackmagic RAW nabízí dva typy komprese. Uživatelé mohou volit z režimů konstantní kvality nebo konstantního datového toku a volit tím prioritu obrazové kvality nebo velikosti souborů. Režim konstantní kvality využívá kompresi s variabilním datovým tokem zohledňující úroveň detailů jednotlivých snímků. Režim Blackmagic RAW Q0 s minimální kvantizací produkuje obraz nejvyšší kvality, zatímco mód Blackmagic RAW Q5 představuje efektivnější kompresi redukující velikost výsledných souborů. Režimy Blackmagic RAW 3:1, 5:1, 8:1 a 12:1 s konstantním datovým tokem produkují soubory předvídatelné velikosti. Poměry v názvech režimů jsou založeny na velikosti jednoho snímku nezpracovaných obrazových dat snímače a přímo vyjadřují kompresní poměr.

Vynikající obrazová kvalita režimů Blackmagic RAW Q0 a 3:1 je ideální pro náročné filmové nebo reklamní produkce. Módy Blackmagic RAW Q5 a 5:1 produkují rovněž vysoce kvalitní obrazová data a hodí se např. pro natáčení televizních seriálů nebo nezávislých filmů. Nastavení Blackmagic RAW 8:1 a 12:1 jsou kompromisem mezi obrazovou kvalitou a rychlostí zpracování a jsou tedy ideální k natáčení projektů, u kterých by produkce dříve nepočítala se záznamem RAW materiálu.

Blackmagic RAW

Blackmagic RAW výrazně zrychluje zpracování natočeného materiálu. Aplikace DaVinci Resolve 15.1, která je již také k dispozici, nabízí plnou podporu nového formátu. Zpracování formátu Blackmagic RAW je v programu DaVinci Resolve podstatně rychlejší, než postprodukce jiných RAW dat. Díky tomu jsou střihové práce, barevné korekce nebo realizace trikových sekvencí výrazně rychlejší a – díky práci s jediným souborem namísto adresářů plných obrazových sekvencí – i o poznání snazší. Při modifikaci parametrů RAW materiálu v DaVinci Resolve je vytvořen soubor .sidecar, který tyto změny popisuje i pro jiné aplikace kompatibilní s formátem Blackmagic RAW. Pokud je soubor následně odstraněn, jsou RAW data zobrazena na základě původních interních metadat. Díky tomu je zpracování natočeného materiálu zcela nedestruktivní!

Knihovny formátu Blackmagic RAW jsou optimalizovány pro moderní vícejádrové procesory s instrukčními sadami SSE4.1, AVX a AVX2 a výkonné architektury grafických akcelerátorů podporující rozhraní Apple Metal, CUDA a OpenCL. Dekódování jednotlivých snímků je extrémně rychlé, stejně jako jejich další zpracování. Vývojářská sada „Blackmagic RAW Developer SDK“ je k dispozici zdarma pro systémy macOS, Windows a Linux. Implementace nového formátu je snadná vč. práce s metadaty (v souborech .braw nebo .sidecar) obsahujícími informace o nastavení clony, ohniskové vzdálenosti objektivů, zaostření, vyvážení bílé a řadu dalších! Soubory .sidecar mohou obsahovat dodatečná metadata, aniž by došlo k přepsání původních, v souborech .braw integrovaných metadat. Formát Blackmagic RAW navíc podporuje metadata pro každý snímek pro integraci parametrů, které se mění v čase (zaostření apod.).Klíčové funkce kamery Blackmagic URSA Mini Pro

 • Digitální filmová kamera s 15 clonovými čísly dynamického rozsahu
 • Snímač velikosti Super 35mm s rozlišením 4,6K s třetí generací algoritmů fy Blackmagic Design pro zpracování obrazu
 • Výměnná montáž pro bajonety objektivů, standardně se kamera dodává s bajonetem EF, volitelné lze zakoupit také PL nebo B4
 • Vysoce kvalitní integrované ND filtry s kompenzací infračerveného světla a optimalizací pro kolorimetrii kamer URSA Mini Pro
 • Redundantní ovládací prvky pro přímé nastavení ND filtrů, hodnoty ISO, závěrky, vyvážení bílé, zisku audia, nastavení objektivu apod.
 • Zabudované duální rekordéry využívající média C-Fast 2.0 a karty SD/UHS-II pro nepřerušené nahrávání
 • Lehké a pevné tělo z magnéziové slitiny
 • Stavový LCD displej pro náhled časového kódu, nastavení závěrky a objektivu, stav akumulátorů, stav záznamu a úrovně zvuku
 • Záznam CinemaDNG 4.6K RAW souborů a kodeků ProRes 4444 XQ, ProRes 4444, ProRes 422 HQ, ProRes 422, ProRes 422 LT, ProRes 422 Proxy v Ultra HD a HD rozlišeních.
 • Podpora RAW záznamu rychlostí až 60 fps v rozlišení 4,6K.
 • Standardní rozhraní včetně dvou audio vstupů s XLR konektory a mikrofonní/linkovou úrovní, 12G-SDI výstupu pro náhled videa (vč. doplňkových informací o natáčeném materiálu) a 4pinového XLR konektoru pro napájení hledáčku, výstupu pro sluchátka, konektoru LANC pro dálkové ovládání nebo 4pinového konektoru pro externí 12V= napájecí zdroje/baterie
 • Kvalitní integrovaný stereofonní mikrofon
 • 4” vyklápěcí displej pro náhled videa a dotykové ovládání
 • Obsahuje plnou verzi aplikace DaVinci Resolve pro barevní korekce a střih


Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K

Příslušenství Blackmagic URSA Mini

 • Volitelné bajonety pro objektivy PL, F a B4
 • Dodatečný bajonet EF v prodeji i samostatně jako náhradní díl
 • Volitelná sada Blackmagic URSA Mini Shoulder Kit obsahuje vše potřebné pro základní kamerový rig: rozety, ramenní opěrku, držák pro hledáček, horní madlo apod.
 • Volitelný špičkový hledáček Blackmagic URSA Viewfinder s HD OLED displejem a precizní skleněnou optikou pro dokonalý náhled zaostření
 • Volitelný 7” displej Blackmagic URSA Studio Viewfinder pro nasazení kamery ve studiu
 • Volitelné montážní prvky URSA VLock Battery Plate a Gold Battery Plate pro připojení akumulátorů VLock resp. Gold Mount a dalšího příslušenství.
 • Volitelný rekordér URSA Mini SSD Recorder pro záznam na SSD disky.

 
Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6KJaké CFAST a SD karty použít s kamerami Blackmagic URSA Mini a URSA Mini Pro (5/2018)

Doporučené CFast karty pro kamery Blackmagic URSA Mini a URSA Mini Pro

Následující karty typu CFast 2.0 jsou doporučeny pro záznam formátu 2160p RAW až 30 fps:

 • Angelbird AVpro CF XT 256GB
 • Angelbird AVpro CF XT 512GB
 • Cinedisk Pro 510MB/s CFast 2.0 256GB*
 • KomputerBay 3400x CFast 2.0 Card 64GB
 • KomputerBay 3400x CFast 2.0 Card 128GB
 • KomputerBay 3600x CFast 2.0 Card 64GB
 • Lexar Professional 3500x 128GB
 • Lexar Professional 3500x 256GB
 • Lexar Professional 3600x 128GB
 • Lexar Professional 3600x256GB
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 128GB*
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 256GB*
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 512GB*
 • SanDisk Extreme Pro. SDCFSP-128G-x46D 128GB
 • SanDisk Extreme Pro. SDCFSP-256G-x46D 256GB
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-512G-x46D 512GB*
 • Transcend CFX650. TS128GCFX650 128GB
 • Transcend CFX650. TS256GCFX650 256GB
 • Transcend CFX650. TS128GCFX650BM 128GB
 • Transcend CFX650. TS256GCFX650BM 256GB
 • Wise CFast 2.0 3400x 128GB
 • Wise CFast 2.0 3400x 256GB
 • Wise CFast 2.0 3500x 512GB


Následující karty typu CFast 2.0 jsou doporučeny pro záznam formátu 4K RAW 30 fps, ale již nejsou v prodeji:

 • Angelbird AVpro CF 160GB
 • Angelbird AVpro CF 240GB
 • Lexar Professional 3400x 128GB
 • Lexar Professional 3400x 256GB


Následující karty typu CFast 2.0 jsou doporučeny pro záznam formátu 2160p ProRes 422 HQ až 60 fps:

 • Angelbird AVpro CF XT 256GB
 • Angelbird AVpro CF XT 512GB
 • Cinedisk Pro 510MB/s CFast 2.0 256GB*
 • KomputerBay 3400x CFast 2.0 Card 64GB
 • KomputerBay 3400x CFast 2.0 Card 128GB
 • KomputerBay 3600x CFast 2.0 Card 64GB
 • Lexar Professional 3500x 64GB
 • Lexar Professional 3500x 128GB
 • Lexar Professional 3500x 256GB
 • Lexar Professional 3600x 128GB
 • Lexar Professional 3600x 256GB
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 128GB*
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 256GB*
 • ProGrade Digital 550MB/s CFast 2.0 512GB*
 • SanDisk Extreme Pro. SDCFSP-128G-x46D 128GB
 • SanDisk Extreme Pro. SDCFSP-256G-x46D 256GB
 • SanDisk Extreme Pro CFast 2.0 SDCFSP-512G-x46D 512GB*
 • Silicon Power CFX310 256GB
 • Sony CFast 2.0 G Series CAT-G64 64GB*
 • Sony CFast 2.0 G Series CAT-G128 128GB*
 • Transcend CFX650. TS128GCFX650 128GB
 • Transcend CFX650. TS256GCFX650 256GB
 • Transcend CFX650. TS128GCFX650BM 128GB
 • Transcend CFX650. TS256GCFX650BM 256GB
 • Wise CFast 2.0 3400x 128GB
 • Wise CFast 2.0 3400x 256GB
 • Wise CFast 2.0 3500x 512GB

 

 • Následující karty typu CFast 2.0 jsou doporučeny pro záznam formátu 4K ProRes 422 HQ až 60 fps, ale již nejsou v prodeji:
 • Angelbird AVpro CF 160GB
 • Angelbird AVpro CF 240GB
 • Lexar Professional 3400x 32GB
 • Lexar Professional 3400x 64GB
 • Lexar Professional 3400x 128GB
 • Lexar Professional 3400x 256GB


Doporučené SD karty pro kamery Blackmagic URSA Mini Pro

Následující karty typu SD jsou doporučeny pro záznam do formátu 2160p30 ProRes HQ:

 • Angelbird AV Pro 300MB/s UHS-II 64GB
 • Angelbird AV Pro 300MB/s UHS-II 128GB
 • Delkin Devices UHS-II 250MB/s SDHC 32GB
 • SanDisk Extreme Pro UHS-II 280MB/s SDHC 32GB
 • SanDisk Extreme Pro UHS-II 280MB/s SDXC 64GB
 • SanDisk Extreme Pro UHS-II 300MB/s SDHC 32GB
 • SanDisk Extreme Pro UHS-II 300MB/s SDXC 128GB
 • Sony SF-G64 300MB/s UHS-II 64GB
 • Sony SF-G128 300MB/s UHS-II 128GB
 • Toshiba Exercia Pro UHS-II 270MB/s SDXC 64GB
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDHC 32GB*
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 64GB*
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 128GB*
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 256GB*
 • Transcend Ultimate UHS-II 180MB/s SDXC 64GB
 • Wise 285MB/s UHS-II SDXC 64GB
 • Wise 285MB/s UHS-II SDXC 128GB*


Následující karty typu SD jsou doporučeny pro záznam formátu RAW Lossless s rozlišením až 1080p30:

 • Angelbird AV Pro 300MB/s UHS-II 64GB
 • Angelbird AV Pro 300MB/s UHS-II 128GB
 • Delkin Devices UHS-II 250MB/s SDHC 32GB
 • Lexar Professional 2000x UHS-II 300MB/s SDHC 32GB
 • Lexar Professional 2000x UHS-II 300MB/s SDXC 64GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II 200MB/s 128GB*
 • SanDisk Extreme Pro UHS-I 95MB/s SDXC 64GB
 • SanDisk Extreme Pro UHS-I 95MB/s SDXC 128GB
 • SanDisk Extreme Pro UHS-I 95MB/s SDXC 256GB*
 • SanDisk Extreme Pro UHS-I 95MB/s SDXC 512GB*
 • SanDisk Extreme Pro UHS-II 280MB/s SDXC 64GB
 • Sony SF-G64 300MB/s UHS-II 64GB
 • Sony SF-G128 300MB/s UHS-II 128GB
 • Toshiba Exercia Pro UHS-II 270MB/s SDXC 64GB
 • Toshiba Exercia Pro UHS-II 270MB/s SDXC 128GB
 • Toshiba Exercia Pro UHS-II 270MB/s SDXC 256GB
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDHC 32GB*
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 64GB*
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 128GB*
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 256GB*
 • Transcend Ultimate UHS-II 180MB/s SDXC 64GB
 • Wise 285MB/s UHS-II SDXC 64GB*
 • Wise 285MB/s UHS-II SDXC 128GB*


Následující karty typu SD jsou doporučeny pro záznam formátu 1080p60 ProRes HQ:

 • Angelbird AV Pro 300MB/s UHS-II 64GB
 • Angelbird AV Pro 300MB/s UHS-II 128GB
 • Delkin Devices UHS-II 250MB/s SDHC 32GB
 • Lexar Professional 2000x UHS-II 300MB/s SDHC 32GB
 • Lexar Professional 2000x UHS-II 300MB/s SDXC 64GB
 • Lexar Professional 1000x UHS-II 150MB/s SDXC 64GB
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II 200MB/s 64GB*
 • ProGrade Digital SDXC UHS-II 200MB/s 128GB*
 • SanDisk Extreme Pro UHS-I 95MB/s SDXC 64GB
 • SanDisk Extreme Pro UHS-I 95MB/s SDXC 128GB
 • SanDisk Extreme Pro UHS-I 95MB/s SDXC 256GB*
 • SanDisk Extreme Pro UHS-I 95MB/s SDXC 512GB*
 • SanDisk Extreme Pro UHS-II 280MB/s SDHC 32GB
 • SanDisk Extreme Pro UHS-II 280MB/s SDXC 64GB
 • SanDisk Extreme Pro UHS-II 300MB/s SDXC 64GB
 • SanDisk Extreme Pro UHS-II 300MB/s SDXC 128GB
 • Sony SF-G64 300MB/s UHS-II 64GB
 • Sony SF-G128 300MB/s UHS-II 128GB
 • Toshiba Exercia Pro UHS-II 270MB/s SDXC 64GB
 • Toshiba Exercia Pro UHS-II 270MB/s SDXC 128GB
 • Toshiba Exercia Pro UHS-II 270MB/s SDXC 256GB
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDHC 32GB*
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 64GB*
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 128GB*
 • Toshiba Exceria Pro UHS-II N502 SDXC 256GB*
 • Transcend Ultimate UHS-II 180MB/s SDXC 64GB
 • Wise 285MB/s UHS-II SDXC 64GB
 • Wise 285MB/s UHS-II SDXC 128GB*


*) Nový model v seznamu

 Jaké SSD disky použít s novým příslušenstvím Blackmagic URSA Mini SSD Recorder (5/2018)

Následující SSD disky jsou certifikovány pro použití s kamerou Blackmagic URSA Mini/Pro/Broadcast vybavenou příslušenstvím URSA Mini SSD Recorder pro záznam videa na 2.5” SSD disky:

SSD disky doporučené pro záznam 4,6K Lossless RAW materiálu rychlostí až 30p
Angelbird AV Pro 500GB*
Angelbird AV Pro Mk 3 250GB*
Angelbird AV Pro Mk 3 500GB*
Angelbird AV Pro XT 500GB*
Angelbird AV Pro XT 1TB
Angelbird AV Pro XT 2TB*
Angelbird AV Pro XT 4TB*
Kingston SSDNow KC400 128GB*
Kingston DC400 480GB*
Kingston DC400 960GB*
Samsung 850 PRO 1TB
Samsung 850 EVO 4TB
Sony G series Professional SSD SVGS48 480GB
Sony G series Professional SSD SV-GS96 960GB*
Transcend SSD370 512GB*

SSD disky doporučené pro záznam 4,6K ProRes 444XQ materiálu rychlostí až 30p
Angelbird AV Pro 500GB*
Angelbird AV Pro Mk 3 250GB*
Angelbird AV Pro Mk 3 500GB*
Angelbird AV Pro XT 500GB*
Angelbird AV Pro XT 1TB
Angelbird AV Pro XT 2TB*
Angelbird AV Pro XT 4TB*
Kingston SSDNow KC400 128GB*
Kingston DC400 480GB*
Kingston DC400 960GB*
Samsung 850 PRO 1TB
Samsung 850 EVO 1TB
Samsung 850 EVO 4TB
SanDisk Ultra 3D 1TB*
Sony G series Professional SSD SV-GS48 480GB
Sony G series Professional SSD SV-GS96 960GB*
Transcend SSD370 512GB*
Western Digital WD Blue 1TB

SSD disky doporučené pro záznam 2160p ProRes 422 HQ materiálu rychlostí až 60 fps
Angelbird AV Pro 500GB*
Angelbird AV Pro Mk 3 250GB*
Angelbird AV Pro Mk 3 500GB*
Angelbird AV Pro XT 500GB*
Angelbird AV Pro XT 1TB
Angelbird AV Pro XT 2TB*
Angelbird AV Pro XT 4TB*
Crucial MX300 2TB**
Innodisk 3MG2-P 2TB*
Kingston SSDNow KC400 128GB*
Kingston DC400 480GB*
Kingston DC400 960GB*
Samsung 850 PRO 1TB
Samsung 850 EVO 1TB
Samsung 850 EVO 4TB
SanDisk SDSSDP-064G 64GB
SanDisk Ultra 3D 1TB*
Sony G series Professional SSD SVGS48 480GB
Sony G series Professional SSD SV-GS96 960GB*
Transcend SSD370 512GB*
Western Digital WD Blue 1TB
Wise Cinema 240GB CMS-0240 240GB

*) Nový model v seznamu.
**) Vyřazený model.


Důležitá poznámka o rychlosti SSD
Některé modely SSD nedokáží ukládat obrazová data takovou rychlostí, jakou výrobce uvádí. To je způsobeno skrytou kompresí dat na disku pro dosažení vyšších rychlostí zápisu. Tato komprese dat může ukládat data na výrobcem udané rychlosti, ale týká se to pouze jednoduchých souborů, jako jsou prázdná data nebo menší soubory. Video data obsahují video šum a obrazové body, které jsou více náhodné, takže komprese zde nepomůže a disk nedosáhne deklarované rychlosti.

Některé SSD disky mohou mít až o 50 % nižší rychlost zápisu, než výrobce uvádí. Přestože specifikace disku tvrdí, že SSD má dostatečnou rychlost pro video, ve skutečnosti disk nemusí být dost rychlý, pokud slouží k ukládání obrazových dat v reálném čase.

Použitím utility Blackmagic Disk Speed Test si můžete přesně změřit, zda váš SSD disk bude schopen zvládnout záznam nekomprimovaného videa či jeho přehrávání. Blackmagic Disk Speed Test využívá data, kterými simuluje ukládání videa, získáte tedy výsledky podobné tomu, co nastává při skutečném záznamu videa na disk. Během testování disků společnost Blackmagic Design zjistila, že novější a větší modely SSD disků s větší kapacitou bývají obecně rychlejší.Blackmagic Camera 4.3.1 (4/2017)
Aktualizace 4.3.1 přináší funkci pro ukládání statických snímků ve formátu Cinema DNG a opravy v oblastech zobrazení vodítek a detekce sluchátek:

 • Přidána podpora záznamu statických snímků do formátu Cinema DNG
 • Opravena chyba způsobující zobrazení mřížky při aktivaci vodítek
 • Opravena chyba způsobující falešnou detekci sluchátek
 • Opravena chyba způsobující pokračování záznamu po vypadlých snímcích


Blackmagic Camera 4.4 (6/2017)
Aktualizace Blackmagic Camera 4.4 s podporou Bluetooth rozhraní kamer URSA Mini Pro a novým vývojářským rozhraním dovoluje bezdrátově komunikovat s kamerou na vzdálenost do 10 metrů. Majitelům kamery URSA Mini Pro je k dispozici nejen ukázková aplikace pro iPad, ale i kompletní API pro vývoj vlastních aplikací včetně zdrojového kódu. Uživatelé si ovšem mohou vytvořit vlastní aplikace, včetně ovládání nástrojů DaVinci Resolve pro barevné korekce, které jsou v kameře integrovány. Dálkové ovládání umožňuje také zcela nové pracovní techniky a postupy. Příkladem může být výroba vícekanálových pořadů ve studiu. Kamery URSA Mini Pro mohou být vybaveny studiovými hledáčky Blackmagic URSA Studio Viewfinder, namísto odbavení jejich signálu pomocí klasické režie ale mohou být ovládány dálkově pomocí iPodu, včetně spouštění záznamu na interní média a ukládání příslušných metadat. Natočené záběry lze později upravit v aplikaci DaVinci Resolve 14 prostřednictvím funkcí pro multikamerový střih. Takový přístup může přinést větší přesnost práce, vyšší kvalitu výstupu i ušetření nákladů.

Blackmagic Camera 4.5 (10/2017)
Nové funkce Blackmagic Camera 4.5 Setup
Podpora pro rekordér URSA Mini SSD Recorder:

 • Záznam RAW a ProRes dat pomocí příslušenství SSD Recorder
 • Přehrávání materiálu z SSD rekordéru
 • Přidány stavové LED indikátory pro SDI a SSD
 • Implementována možnost používat 1TB, 2TB a 4TB SSD disky


funkce Blackmagic URSA Mini Pro 4.6K

 • Přidána podpora pro rekordér URSA Mini SSD Recorder
 • Informační panel pro SSD rekordér na stránce Media Status
 • Nižší latence SDI výstupu, nyní menší než 1 snímek
 • Nižší latence LCD monitoru
 • Parametr Program Audio pro prioritní poslech pokynů z režie ve sluchátkách
 • Vylepšená podpora pro objektivy B4
 • Opraveno ovládání zaostření u objektivů Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 STM a USM
 • Opraveno ovládání clony u objektivu Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM
 • Opravena chyba způsobující resetování úrovní zvuku po vypnutí/zapnutí přístroje
 • Opravena chyba způsobující nerozpoznání výměny objektivu v metadatech, pokud byla výměna provedena při vypnuté kameře


Blackmagic Camera 4.8 (12/2017)

Nový firmware přináší podporu pro nový záznamový modul URSA Mini SSD Recorder i pro model URSA Mini 4.6K! U těchto kamer také snižuje latenci u SDI výstupu a integrovaného LCD displeje. Majitelům modelů URSA Mini 4.6K i URSA Mini Pro 4.6K dále nabídne možnost přepínat mezi rychlostí a úhlem závěrky, funkci pro rychlé posouvání videa během přehrávání, automatické vyplnění metadat u objektivů a drobná vylepšení uživatelského rozhraní. U hledáčku URSA Viewfinder přibyla podpora pro zobrazení informací o příslušenství URSA Mini SSD Recorder.

Nové funkce Blackmagic Camera Setup 4.8
Novinky pro model URSA Mini Pro 4.6K

 • Možnost přepínat mezi rychlostí a úhlem závěrky
 • Rychlé posouvání videa během přehrávání
 • Možnost automatického vyplnění metadat objektivu v panelu Metadata
 • Vylepšená virtuální klávesnice pro zadávání metadat
 • Opraveno ovládání zoomování u objektivu Canon 18-80mm T4.4


Novinky pro hledáček URSA Viewfinder

 • Podpora pro zobrazení informací o příslušenství URSA Mini SSD Recorder
 • Vylepšené grafické rozhraní
 • Vylepšené LUT korekce „Film to Video”


Novinky pro displej URSA Studio Viewfinder

 • Opraveno chybné zobrazení světelnosti pro použití manuálního objektivu
 • Vylepšené grafické rozhraní
 • Vylepšené LUT korekce „Film to Video”


Blackmagic Camera 4.9 (1/2018)

Opravena chyba způsobující pád systému po stisku tlačítka „Still”.

Blackmagic Camera 5.0 (2/2018)
Nový firmware pro kamery Blackmagic Design obsahuje podporu pro nové produkty Blackmagic URSA Broadcast, Blackmagic Camera Fiber Converter a Blackmagic Studio Fiber Converter.

Nové funkce aktualizace 5.0

 • Implementována podpora pro optický převodník Blackmagic Camera Fiber Converter
 • Implementována podpora pro optický převodník Blackmagic Studio Fiber Converter


Nové funkce pro model URSA Broadcast

 • Podpora kodeků DNxHD 220X a 145.
 • Podpora režimu 1080i u kodeku DNxHD.
 • Výstup Rec 2020 Hybrid Log Gamma po SDI.
 • Výstup 2020 PQ Gamma po SDI.
 • Kompatibilita s rekordérem URSA Mini SSD Recorder.
 • Funkce pro vynucení signalizace po SDI.
 • Podpora pro objektivy Canon EF-S IS USM.
 • Podpora metadat u funkce Extended Video hledáčku URSA Viewfinder.
 • Rozšířená podpora high-end TV objektivů.
 • Opravena chyba nastavení zisku způsobující posun o -6 dB při ovládání z režií ATEM.


Aktualizace Blackmagic Camera 5.0.2 (5/2018)
Verze 5.0.2 upravuje barevnost a kontrast LCD displeje u produktu Studio Fiber Converter, zvyšuje kompatibilitu s interkomy jiných výrobců a snižuje latenci při dálkovém ovládaní kamery po 12G-SDI rozhraní při použití produktů Blackmagic Studio a Camera Fiber Converter. Při aktualizaci je nutné napájet kombinaci kamery a převodníku Camera Fiber Converter 12V napáječem kamery URSA (více viz manuál kamery URSA Broadcast). Nový je také software Camera Control 1.0.1 pro dálkové ovládání kamer Blackmagic. Ten je nově kompatibilní s iPady s operačním systémem iOS 11 a rozšiřuje kompatibilitu s kamerami URSA Broadcast a URSA Mini Pro. Stahujte zdarma z Apple App Store!

Blackmagic Camera 5.1 (5/2018)

 • Hladší a rychlejší ovládání clony objektivů s bajonetem B4 a PL a servopohonem
 • Hladší a rychlejší ovládání clony EF objektivů „Hybrid Compact Servo“
 • Hladší a rychlejší ovládání clony objektivů se servopohonem pomocí rozhraní SDI Camera Control
 • Opravena chyba snižující kompatibilitu s QuickTime soubory a některými NLE aplikacemi
 • Opravena chyba stavového textu u hledáčků Viewfinder a Studio Viewfinder


Novinky u příslušenství URSA Studio Viewfinder

 • Podpora plynulého vypisování nastavení clony u hledáčku Studio Viewfinder
 • Zobrazeni loga „Fiber“ ve stavovém řádku při napájení prostřednictvím rozhraní SMPTE Fiber


Novinky u příslušenství URSA Viewfinder

 • Podpora plynulého vypisování nastavení clony u hledáčku Studio Viewfinder
 • Zobrazeni loga „Fiber“ ve stavovém řádku při napájení prostřednictvím rozhraní SMPTE Fiber

 
Blackmagic Camera 5.1.1 (6/2018)
Aktualizace 5.1.1 opravuje chybu způsobující zamrznutí menu po zvolení režimů 3K Anamorphic nebo 4.6K 2.4:1, pokud je kamera URSA Mini Pro vybavena firmwarem 5.1.

Blackmagic Camera 6.0 Beta (9/2018)
Na IBC 2018 představila spol. Blackmagic Design novou generaci algoritmů pro kamery URSA Mini Pro. Veřejná beta verze aktualizace Blackmagic Camera 6.0 implementuje podporu formátu Blackmagic RAW, 4. generaci algoritmů Blackmagic Design pro zpracování obrazu snímače, nové LUT korekce a další novinky:

Novinky pro model URSA Mini Pro

 • Podpora nového kodeku Blackmagic RAW
 • Nové debayer algoritmy
 • Čtvrtá generace algoritmů pro zpracování barevných dat snímače
 • Záznam v režimech Constant Bitrate 3:1, 5:1, 8:1, 12:1
 • Záznam v režimech Constant Quality Q0 a Q5
 • Metadata souborů Blackmagic RAW
 • Metadata jednotlivých snímků Blackmagic RAW
 • LUT korekce „4.6K Film to Extended Video“
 • LUT korekce „4.6K Film to Rec 2020 Hybrid Log Gamma“
 • LUT korekce „4.6K Film to Rec 2020 PQ Gamma“
 • Podpora režimu „Level A“ u 3G-SDI rozhraní
 • Možnost zneplatnit externí signalizační povely u SDI rozhraní
 • Nové možnosti nastavení kodeků u dálkového ovládání (SDI Camera Control Protocol)
 • Vylepšené zoomování u motorizovaných transfokátorů


Nové aplikace a SDK

 • Blackmagic RAW Player pro Mac
 • Blackmagic RAW QuickLook plug-in
 • Blackmagic RAW SDK
 • Podpora pro formát .braw
 • Podpora pro soubory .sidecar


Blackmagic Camera 6.0 & Blackmagic RAW Player 1.1 (11/2018)
Plná verze firmware 6.0 pro kamery značky Blackmagic Design potěší majitele modelu URSA Mini Pro a hledáčků URSA Viewfinder resp. URSA Studio Viewfinder. Implementuje nový režim ISO 3.200, nové LUT presety, vodítka 2:1, podporu HDR metadat po SDI rozhraní a další novinky. Souběžně vyšel rovněž přehrávač Blackmagic RAW Player 1.1 pro macOS X a balík Blackmagic RAW SDK 1.1 pro vývojáře. 

Nové funkce kamer URSA Mini Pro

 • Nový režim citlivosti ISO 3.200
 • Vylepšené přehrávání materiálu v kameře
 • Lepší odezva funkcí pro barevné korekce
 • Vylepšená podpora časového kódu
 • Vylepšená podpora metadat
 • Implementována podpora HDR metadat v SDI streamu
 • Vodítka 2:1 pro náhled na monitoru
 • Možnost uzamknout časový kód v závislosti na SDI vstupu
 • Implementace vodítek v SDI Camera Control Protocolu
 • Opravena chybná indikace záznamu na LCD
 • Opraveno chybné zobrazení statických snímků


Nové funkce hledáčku URSA Viewfinder

 • Čtvrtá generace algoritmů pro zpracování barev
 • Preset 4.6K Film to Extended Video LUT
 • Vodítka 2:1
 • Vylepšená anamorfická vodítka
 • Zdokonalené zobrazení ve falešných barvách
 • Opravena chyba u Extended Video 6.0 Beta LUT


Nové funkce hledáčku URSA Studio Viewfinder

 • Čtvrtá generace algoritmů pro zpracování barev
 • Preset 4.6K Film to Extended Video LUT
 • Vodítka 2:1
 • Vylepšená anamorfická vodítka

 

Související produkty (77)

Audio (3)
Kabely (1)
Kamery (6)
Kazety a média (6)
Klíčování (1)
Monitory a projektory (7)
Objektivy a filtry (31)
Stativy a ramena (3)
Streaming a kódování (1)
Střihové karty (1)
Střižny a režie (2)
Studiová technika (8)
Světla (3)
Videorekordéry (1)
Zpracování signálu (3)

Alternativní produkty

» všechny produkty AudioAudio (3)

MixPre Series
nz

Sound Devices MixPre Series

17 520 Kč 16 890 Kč

Produkty řady MixPre kombinují funkce přenosného audio rekordéru a USB zvukové k

SGM-250CX
n

Azden SGM-250CX

6 900 Kč

Nový (7/2017) mikrofon SGM-250CX japonské značky Azden je díky provedení typu „k

SR-NV5
n

Saramonic SR-NV5

1 890 Kč

Profesionální puškový mikrofon s kvalitním zvukem a lehkým provedením Provede

» všechny produkty KabelyKabely (1)

L-4.5CHD (metráž)
n

Canare L-4.5CHD (metráž)

55 Kč

Canare L-4.5CHD je 75 ohm digitálny video koaxiálny kábel z našej špičkovej rady

» všechny produkty KameryKamery (6)

Accessories for Blackmagic Design URSA Mini
n

SHAPE Accessories for Blackmagic Design URSA Mini

na telefon

Příslušenství pro kamery Blackmagic Design URSA Mini, URSA Mini Pro.

REVOLT Push Buttom Magic Arm Series
n

SHAPE REVOLT Push Buttom Magic Arm Series

4 374 Kč

Univerzální kamerové příslušenství řady SHAPE REVOLT Push Button Magic Arm. „Kou

REVOLT Top Handle Series
n

SHAPE REVOLT Top Handle Series

2 916 Kč

Univerzální kamerové příslušenství řady SHAPE REVOLT Top Handle. Madlo Revolt To

REVOLT VCT Universal Baseplate
n

SHAPE REVOLT VCT Universal Baseplate

na telefon

Univerzální kamerové příslušenství řady SHAPE REVOLT VCT Universal Baseplate. Mo

URSA Mini
z

Blackmagic Design URSA Mini

71 685 Kč 68 100 Kč

Blackmagic URSA Mini je kompaktní digitální filmová kamera se senzorem velikosti

Video Assist 4K
z

Blackmagic Design Video Assist 4K

20 665 Kč 19 900 Kč

Blackmagic Video Assist 4K je přenosný profesionální monitor a videorekordér pro

» všechny produkty Kazety a médiaKazety a média (6)

CFast 2.0 Blue

Wise CFast 2.0 Blue

8 505 Kč

Profesionální paměťové karty Wise CFast 2.0 Blue pro záznam videa. Doporučeno vý

CFast 2.0 Card Reader

Wise CFast 2.0 Card Reader

1 950 Kč

Čtečky karet CFast 2.0 osvědčené značky Wise.

Cinema SSD
n

Wise Cinema SSD

4 550 Kč

Profesionální SSD disky pro 4K video! Doporučeno výrobcem Blackmagic Design.

Extreme PRO SDXC UHS-I 128GB
n

SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-I 128GB

2 323 Kč

Pamäťová karta typu SDXC s extrémnou prenosovou rýchlosťou a bezkonkurenčnou spo

Extreme PRO SDXC UHS-I 64GB

SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-I 64GB

1 190 Kč

Pamäťová karta typu SDXC s extrémnou prenosovou rýchlosťou a bezkonkurenčnou spo

» všechny produkty KlíčováníKlíčování (1)

Ultimatte Hardware
n

Blackmagic Design Ultimatte Hardware

242 015 Kč

Společnost Ultimatte je lídrem na poli odstraňování zeleného nebo modrého klíčov

» všechny produkty Monitory a projektoryMonitory a projektory (7)

4K 12G-SDI LCD Monitors
n

Postium 4K 12G-SDI LCD Monitors

na telefon

Nové referenční monitory Postium řady OBM slouží k náhledu videa na lokacích, př

700 Series

SmallHD 700 Series

18 500 Kč

Kamery se mění, ale monitory řady smallHD 700 jsou navrženy pro budoucnost. Disp

F7S
z

Feelworld F7S

10 010 Kč 8 248 Kč

7” 4K kamerový monitor osazený IPS panelem s rozlišením 1920x1200, pevným tělem

Odyssey7Q+

Convergent Design Odyssey7Q+

37 380 Kč

Pravděpodobně nejdokonalejší kombinace náhledového monitoru a videorekordéru s p

PIX-E

Video Devices PIX-E

32 500 Kč

Americká značka Sound Devices je dobře známá všem filmovým zvukařům díky svým př

TLM-700K
n

Datavideo TLM-700K

5 174 Kč

7” kamerový 4K monitor s nepřekonatelným poměrem cena/výkon!

XFM070 Ultra Thin 7” Full HD Monitor

AVtec XFM070 Ultra Thin 7” Full HD Monitor

7 774 Kč

Full HD kamerový monitor s 7” IPS LCD panelem (1920x1080, 400 cd/m2, 1.200:1), H

» všechny produkty Objektivy a filtryObjektivy a filtry (31)

Classic

ZEISS Classic

na telefon

Řada objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností Zeiss Classic nabízí fantastické

Compact Prime CP.3 (PL/EF/E/F/MFT)
n

ZEISS Compact Prime CP.3 (PL/EF/E/F/MFT)

na telefon

Filmové objektivy řady Zeiss CP.3 jsou i přes vysokou optickou kvalitu a sofisti

Compact Prime CP.3 XD (PL/EF/E/F/MFT)
n

ZEISS Compact Prime CP.3 XD (PL/EF/E/F/MFT)

na telefon

Filmové objektivy řady Zeiss CP.3 jsou i přes vysokou optickou kvalitu a sofisti

Compact Zoom CZ.2
n

ZEISS Compact Zoom CZ.2

na telefon

Lehké a kompaktní transfokátory s možností výměny bajonetu (PL, EF, F, MFT, E -

Lightweight Zoom LWZ.3 21-100mm T2.9-3.9 T*
n

ZEISS Lightweight Zoom LWZ.3 21-100mm T2.9-3.9 T*

225 000 Kč

Nový transfokátor ZEISS Lightweight LWZ.3 21-100mm/T2.9-3.9 T* je objektiv pro f

MagNum
n

Chrosziel MagNum

na telefon

Časem prověřený systém pro dálkové ovládání objektivů! Modulární řada MagNum něm

MagNum (Kits)
n

Chrosziel MagNum (Kits)

na telefon

Časem prověřený systém pro dálkové ovládání objektivů! Modulární řada MagNum něm

MatteBox (Kits)
n

Chrosziel MatteBox (Kits)

33 102 Kč

Sady kompendií a sady kompendií s bočním ostřením značky Chrosziel pro kamery RE

Optimo Ultra
n

Angenieux Optimo Ultra

na telefon

Nově vyvinutý 12x zoom řady Optimo pro nejnáročnější produkce. Jde o nástupce re

Otus
n

ZEISS Otus

76 025 Kč

Objektivy řady Zeiss Otus jsou odpovědí na výzvy moderní digitální kinematografi

RT Wireless Lens Control Kits (Any Camera)

Teradek RT Wireless Lens Control Kits (Any Camera)

129 870 Kč

Kompletní sady pro bezdrátové dálkové ovládání objektivů kompatibilní se všemi b

Sigma Art Zoom (Canon EF)

Sigma Sigma Art Zoom (Canon EF)

na telefon

Transfokátory řady Sigma Art pro bajonet Canon EF.

Supreme Prime (PL/LPL/EF)
n

ZEISS Supreme Prime (PL/LPL/EF)

na telefon

Nová (2018-2020) řada špičkových filmových objektivů ZEISS Supreme Prime nabízí

Type EZ Series
n

Angenieux Type EZ Series

na telefon

Nové objektivy Angenieux EZ jsou navrženy pro kamery se senzory Super 35 i s vel

Xeen 24mm T1.5

Rokinon Xeen 24mm T1.5

45 446 Kč

 Profesionálne filmové sklo Rokinon Xeen 24mm T1.5 s voliteľným bajonetom.

Xeen 24mm, 50mm & 85mm T1.5 Kit
a

Rokinon Xeen 24mm, 50mm & 85mm T1.5 Kit

129 520 Kč

Cenovo zvýhodnený set 3 profesionálnych optík s voliteľným bajonetom: Xeen 24

Xeen 50mm T1.5

Rokinon Xeen 50mm T1.5

45 446 Kč

 Profesionálne filmové sklo Rokinon Xeen 50mm T1.5 s voliteľným bajonetom.

Xeen 85mm T1.5

Rokinon Xeen 85mm T1.5

45 446 Kč

 Profesionálne filmové sklo Rokinon Xeen 85mm T1.5 s voliteľným bajonetom.

Xenon FF-Prime (Canon EF)
n

Schneider Optics Xenon FF-Prime (Canon EF)

na telefon

Objektivy Xenon FF Prime s pevnou ohniskovou vzdáleností byly vytvořeny specific

Xenon FF-Prime (Nikon F)
n

Schneider Optics Xenon FF-Prime (Nikon F)

na telefon

Objektivy Xenon FF Prime s pevnou ohniskovou vzdáleností byly vytvořeny specific

Xenon FF-Prime (PL)
n

Schneider Optics Xenon FF-Prime (PL)

na telefon

Objektivy Xenon FF Prime s pevnou ohniskovou vzdáleností byly vytvořeny specific

» všechny produkty Stativy a ramenaStativy a ramena (3)

ALX S KIT
n

Libec ALX S KIT

22 650 Kč

Sada ALX S KIT je univerzální, cenově výhodná kombinace videostativu se střední

AP-X Smart Quick Release Adapter
n

Libec AP-X Smart Quick Release Adapter

1 490 Kč

Stativová základna Libec AP-X s rychloupínací destičkou dovoluje velice rychlou

VPA-10L Mini V-Mount Camera Plate
n

TRIAD VPA-10L Mini V-Mount Camera Plate

3 640 Kč

Lehká, miniaturní V-Mount kamerová destička. Odolná kovová konstrukce, vyrobeno

» všechny produkty Streaming a kódováníStreaming a kódování (1)

LiveShell X
z

Cerevo LiveShell X

17 360 Kč 16 750 Kč

LiveShell X je pokročilý model v řadě samostatných streamovacích produktů japons

» všechny produkty Střihové kartyStřihové karty (1)

DeckLink 8K Pro
n

Blackmagic Design DeckLink 8K Pro

14 717 Kč

DeckLink 8K Pro je nová výkonná karta pro náhled a nabírání videa s rozhraním Qu

» všechny produkty Střižny a režieStřižny a režie (2)

ATEM Television Studio Pro 4K
n

Blackmagic Design ATEM Television Studio Pro 4K

70 300 Kč

Nová (4/2018) Ultra HD režie ATEM Television Studio Pro 4K s integrovaným ovláda

ATEM Television Studio Pro HD
n

Blackmagic Design ATEM Television Studio Pro HD

53 820 Kč

Nová režie ATEM Television Studio Pro HD s integrovaným ovládacím pultem je urče

» všechny produkty Studiová technikaStudiová technika (8)

3G-SDI Arduino Shield
n

Blackmagic Design 3G-SDI Arduino Shield

2 264 Kč

Modul Blackmagic 3G-SDI Arduino Shield dovoluje vytvářet sofistikované dálkové o

Cosmo
n

Hollyland Cosmo

43 800 Kč

Hollyland Technology je čínský výrobce videotechniky specializující se na bezdrá

Cube 100/200/300/400/500 Series

Teradek Cube 100/200/300/400/500 Series

28 340 Kč

Řada Teradek Cube představuje výkonné, kompaktní řešení pro bezdrátový přenos a

Cube HEVC 700/800 Series
n

Teradek Cube HEVC 700/800 Series

72 540 Kč

Řada produktů Cube HEVC pro bezdrátový přenos videa s nízkou latencí a šifrování

Link Pro Wi-Fi Access Point
n

Teradek Link Pro Wi-Fi Access Point

61 750 Kč

Nová řada (Q2/2018) profesionálních Wi-Fi routerů Teradek Link Pro nabízí nejen

Serv High Definition Real-Time Video Monitoring

Teradek Serv High Definition Real-Time Video Monitoring

20 774 Kč

Platforma Teradek Serv slouží k bezdrátovému monitorování HD videa pomocí mobiln

UltraSync
n

Timecode Systems UltraSync

7 254 Kč

UltraSync ONE dosáhl nové mety v snadnosti použití a kompaktnosti na poli bezdrá

Wireless Transmission System
n

BON Wireless Transmission System

na telefon

Sada vysílače a přijímače pro bezdrátový přenos audio/video signálu. Oba moduly

» všechny produkty SvětlaSvětla (3)

200 LED Fresnel Light
n

Rayzr 7 200 LED Fresnel Light

na telefon

Nové filmové a fotografické světlo Rayzr 7 200 zpřístupňuje profesionální osvětl

300 LED Fresnel Light
n

Rayzr 7 300 LED Fresnel Light

na telefon

Rayzr 7 300 Daylight je nejsilnější model v nabídce filmových světel Rayzr 7.

LedPAD X63

AVtec LedPAD X63

2 834 Kč

AVtec LedPAD X63 je výkonné dvoubarevné LED (voštinová konfigurace – honeycomb)

» všechny produkty VideorekordéryVideorekordéry (1)

HyperDeck Studio Mini
z

Blackmagic Design HyperDeck Studio Mini

18 063 Kč 17 172 Kč

HyperDeck Studio Mini je nový profesionální videorekordér, který zaznamenává a p

» všechny produkty Zpracování signáluZpracování signálu (3)

Fiber Converter
n

Blackmagic Design Fiber Converter

63 625 Kč

Převodníky Blackmagic Camera Fiber Converter a Blackmagic Studio Fiber Converter

Mini Converter 12G-SDI
nz

Blackmagic Design Mini Converter 12G-SDI

3 695 Kč 3 354 Kč

Modely Blackmagic Mini Converter 12G jsou součástí široké rodiny profesionální t

Mini Converter 6G-SDI
n

Blackmagic Design Mini Converter 6G-SDI

3 429 Kč

Nové miniaturní převodníky videa s rozhraním 6G‑SDI pro konverzi SDI standardu n

Alternativní produkty

AU-EVA1
nz

Panasonic AU-EVA1

189 865 Kč 159 100 Kč

Super 35mm 5,7K MOS snímač (5720 x 3016 px.) Dynamický rozsah 14 clonových čí

EPIC-W
n

RED EPIC-W

648 700 Kč

Digitální filmová kamera RED EPIC-W 8K S35 navazuje na legendární modely EPIC, n

LUMIX DC-GH5
nz

Panasonic LUMIX DC-GH5

45 446 Kč 41 314 Kč

Hybridní bezzrcadlovka GH5 nabízí špičkové funkce jak pro fotografování (např. n

RAVEN
n

RED RAVEN

243 200 Kč

S váhou pouhých 1,6 kg je RED RAVEN nejmenší a nejlehčí kamerou značky RED a je

SCARLET-W
n

RED SCARLET-W

278 200 Kč

Nová generace kamer RED SCARLET! Výkonnější tělo je vybaveno 5K snímačem RED DRA

URSA
n

Blackmagic Design URSA

167 330 Kč

Blackmagic URSA EF je profesionální digitální filmová kamera se 4K senzorem, glo

URSA Mini
z

Blackmagic Design URSA Mini

71 685 Kč 68 100 Kč

Blackmagic URSA Mini je kompaktní digitální filmová kamera se senzorem velikosti

VariCam LT
nz

Panasonic VariCam LT

486 000 Kč 437 400 Kč

Nová 4K Super 35 kamera VariCam LT je kompaktní model vybavený stejným snímačem

Máte otázku? Zeptejte se nás!