Syntex :: Blackmagic Design URSA - Kamery

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWBlackmagic Design URSA EF

n
URSA EF

Více obrázků (3)

Syntex_Blackmagic_URSA_EF_Camera_02_MAINSyntex_Blackmagic_URSA_EF_Camera_03_MAIN

Blackmagic URSA EF je profesionální digitální filmová kamera se 4K senzorem, globální závěrkou a širokým dynamickým rozsahem 12 clonových čísel. Díky širokému dynamickému rozsahu pořizuje podstatně kvalitnější obraz, než běžné video kamery i profesionální televizní kamery. Senzor velikosti Super 35 navíc dovoluje kreativně pracovat s hloubkou ostrosti. Záznam v Ultra HD rozlišení je realizován do bezeztrátově komprimovaného Cinema DNG RAW a do formátu Apple ProRes rychlostí až 80 fps, což usnadní pozdější postprodukci záběrů a minimalizuje nároky na velikost úložného prostoru. Tělo kamery je řešeno modulárně a dovoluje výměnu obrazového snímače a bajonetu objektivu! Verze s modulem snímače 4K a s bajonetem EF.

Je nám líto, ale tento produkt se už nevyrábí.

Zkuste si vybrat z níže uvedených alternativ.

URSA
n

Blackmagic Design URSA

167 330 Kč

Blackmagic URSA EF je profesionální digitální filmová kamera se 4K senzorem, glo

URSA Mini
z

Blackmagic Design URSA Mini

71 685 Kč 68 100 Kč

Blackmagic URSA Mini je kompaktní digitální filmová kamera se senzorem velikosti

URSA Mini Pro
nz

Blackmagic Design URSA Mini Pro

143 774 Kč 129 950 Kč

Digitální filmová kamera URSA Mini Pro 4.6K kombinuje obrazovou kvalitu digitáln

Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (56)

Blackmagic URSA Camera

Kamera Blackmagic URSA byla navržena pro nejnáročnější filmové produkce. Je určena nejen velkým filmovým štábů, ale i samostatným kameramanům, a přináší řadu profesionálního, integrovaného příslušenství, včetně vyklápěcího 10“ displeje, profesionálního, výměnného obrazového senzoru o velikosti Super 35 s podporou 4K rozlišení, či interního záznamu RAW a Apple ProRes formátů na dvojici karet typu CFast 2.0. Moduly obrazového senzoru a bajonetu objektivu jsou výměnné. Uživatelé si tak mohou zakoupit model s bajonety EF nebo PL, případně s novou verzí snímače 4.6K s 15 clonovými čísly dynamického rozsahu a snímáním rychlostí až 120 fps! V budoucnu – v případě potřeby – můžete kameru upgradovat na jiný senzor či standard objektivů!

Integrované příslušenství
Kamera Blackmagic URSA je určená k tvorbě vysokorozpočtových filmů, reklamních spotů, televizních seriálů, dokumentárních pořadů, natáčení zpravodajských relací, výrobě hudebních videoklipů apod. Pokud bude kamera obsluhována filmovým štábem, lze ji snadno vybavit profesionálním příslušenstvím: filmovými objektivy, bočním ostřením, lyžinami, či kompendiem. Díky bohaté základní výbavě kamery – integrovaným metrům pro měření expozice, ostrosti a úrovní zvuku, dvěma zabudovaným videorekordérům nebo vyklápěcímu 10“ displeji – mohou uživatelé redukovat množství dodatečného vybavení.
Blackmagic URSA Camera
Tělo kamery Blackmagic URSA je díky své velikosti vybaveno výkonným systémem chlazení, který umožní záznam při vyšších snímkových frekvencích, aniž by docházelo k přehřívání přístroje nebo ke zvýšení hlučnosti ventilátoru. Jeho moderní tvar a materiál hliníkové slitiny pak zajišťují maximální odolnost kamery v terénu; modulárnost celého přístroje navíc dovoluje obměnit hardware přístroje přímo na natáčecích lokacích. Ovládání funkcí kamery je logicky členěno na sekce určené kameramanům, asistentům kamery a mistrům zvuku. Sekce pro kameramany je vybavena 10“ vyklápěcím monitorem a separátním 5“ displejem pro ovládací prvky přístroje, stavová hlášení a metry. Sekce určená asistentům kamery je osazena další obrazovkou pro nastavení parametrů kamery a náhled metrů či jejího stavu, sekce zvuková je pak vybavena indikátory, ovládacími prvky a konektory pro práci s audiem.

Blackmagic URSA Camera

Modulární provedení!
Kamera Blackmagic URSA je osazena výměnným senzorovým modulem upevněným pouhou čtveřicí šroubů! Modul – obsahující obrazový senzor, bajonet objektivu a konektory pro ovládání objektivu – může být v budoucnu snadno vyměněn za nový, s modernizovaným snímačem. Aktuálně lze vybírat ze čtyř modelů. Verze URSA PL je kompatibilní s objektivy typu PL, model URSA EF lze osadit objektivy typu EF od výrobců Canon, Zeiss a dalších. Oba modely jsou vybaveny profesionálním filmovým senzorem Super 35 s globální závěrkou. Varianty označené 4.6K jsou vybaveny novým snímačem s vyšším dynamickým rozsahem a snímáním rychlostí až 120 fps.

Díky své rozsáhlé zkušenosti s filmovými kamerami jsem zvyklý na práci s hledáčkem. Proto byla dostupnost kvalitního hledáčku jednou z hlavních priorit při výběru nové kamery. S nekvalitním hledáčkem snadno nastavíte špatnou expozici, Blackmagic Viewfinder ale poskytuje skvělé barevné podání a velice rychlou odezvu. Je až neuvěřitelné, jakou kvalitu získáte za tak nízkou pořizovací cenu.” – Kameraman Takahiro Imai o natáčení japonského krimiseriálu „Utenai Keikan”.

4.6K snímač s 15 clonovými čísly dynamického rozsahu!
Nový obrazový senzor 4.6K pro digitální filmové kamery Blackmagic URSA byl představen v průběhu roku 2015. Nový snímač velikosti Super 35 snímá video s rozlišením 4608 x 2592 při snímkové frekvenci 120 fps (v režimu pohyblivé závěrky) a s dynamickým rozsahem 15 clonových čísel! V módu globální závěrky lze natáčet 4,6K video rychlostí až 60 fps. Novým senzorem jsou vybaveny dva nové modely kamer URSA: Blackmagic URSA 4.6K EF a Blackmagic URSA 4.6K PL. Nový revoluční 4.6K senzor zaznamenává video s neuvěřitelně širokým dynamickým rozsahem 15 clonových čísel a překonává tak rozlišení a dynamický rozsah některých tradičních filmových negativů. Uživatelé mohou natáčet záběry s podstatně více detaily v tmavých i světlých částech jasového spektra.

Blackmagic URSA Camera

Snímkové frekvence až 80 fps ve 4K nebo 120 fps ve 4.6K!
Kamera dovoluje zaznamenávat také do komprimovaného 12bitového formátu RAW 3:1 (firmware 1.9.9 nebo vyšší). S jeho pomocí lze zaznamenat až dvojnásobně RAW dat ve vynikající kvalitě. V režimu RAW je na 128GB CFast kartu běžně zaznamenáno cca 7 minut videa, v módu RAW 3:1 se zaznamená přibližně 14 minut. Tento formát je také specificky navržen pro vysokorychlostní záznam frekvencí až 80 snímků za vteřinu ve verzi se snímačem 4K. S touto snímkovou frekvencí lze zaznamenávat do kodeků ProRes nebo do formátu 3:1 RAW, a to na jedinou kartu typu CFast! V režimu HD výřezu lze natáčet 1080 video rychlostí až 150 fps. Kamery osazené snímačem 4.6K mohou zaznamenávat video s rozlišením až 4608 x 2592 v režimech CinemaDNG RAW 3:1 (180 MB/s) nebo CinemaDNG RAW 4:1 (135 MB/s) se snímkovou frekvencí až 120 fps (v režimu pohyblivé závěrky) nebo 60 fps v módu globální závěrky.

Variabilní snímkové frekvence
V nabídce kamer URSA naleznete také nastavení Project Frame Rate a Sensor Frame Rate. Nastavení Project Frame Rate určuje nativní snímkovou frekvenci pro přehrávání videa (23,98, 24, 25, 29,97 apod.), zatímco nastavení Sensor Frame Rate určuje rychlost, s jakou jsou vyčítána obrazová data ze senzoru v rozsahu 5 – 80 fps (resp. 120 fps u verzí s novým senzorem) nastavitelném s přesností na 1 snímek. Díky tomu mohou uživatelé kamer kreativně pracovat se snímkovou frekvencí projektu: např. nastavení Sensor Frame Rate na 48 fps a Project Frame Rate na 24 fps vytvoří 2x zpomalený záběr. Velkým plus je, že rychlost přehrávání videa je v tomto případě přímo nastavena na 24, efekt zpomalení videa tak lze okamžitě kontrolovat přímo v kameře přehráním klipu. Totéž platí při importu videí např. do aplikace Resolve, není nutné měnit snímkovou frekvenci pro přehrávání ručně.

Klíčové funkce kamer Blackmagic URSA 4.6K

 • Senzor velikosti Super 35 mm s rozlišením 4,6K pro vysokou míru zaznamenaných obrazových detailů.
 • Profesionální globální závěrka pro hladký záznam pohybu.
 • Až 15 clonových čísel dynamického rozsahu pro filmovou obrazovou kvalitu.
 • Kompatibilita s objektivy typu PL nebo EF.
 • Možnost uživatelské výměny senzoru a bajonetu objektivu.
 • Dva sloty pro záznam videa na karty CFast 2.0 s možností kontinuálního záznamu.
 • Nepoužívá proprietární záznamové formáty, pouze otevřené standardy jako Apple ProRes a bezeztrátově komprimovaná 12bitová RAW data CinemaDNG.
 • Podpora kodeků ProRes 4444 XQ, ProRes 4444, ProRes 422 HQ, ProRes 422, ProRes 422 LT a ProRes 422 Proxy až do rozlišení Ultra HD.
 • Standardní rozhraní, včetně mikrofonních/linkových vstupů s konektory XLR a fantomovým napájením, 12G-SDI výstupu se zobrazením stavového řádku a samostatným napájením pro hledáček, standardního sluchátkového výstupu, portu LANC pro dálkové ovládání, 12G-SDI výstupu pro externí monitor nebo vstupu pro externí stejnosměrné napájení.
 • Integrovaný stereofonní mikrofon.
 • Tři LCD monitory pro nastavení parametrů kamery a zadávání metadat. Velký 10” výklopný displej s HD rozlišením, širokými pozorovacími úhly a vysokou světelností.
 • Zaznamenává Ultra HD a 1080 HD video se snímkovými frekvencemi 23,98, 24, 25, 29,97, 30 a 60 fps. Podporuje záznam 4,6K videa se snímkovou frekvencí až 120 fps.
 • Využívá systém kapalinového chlazení pro dosažení vysoké rychlosti záznamu se současnými i budoucími obrazovými snímači.
 • Umožňuje použití rychloupínacích stativových destiček a montážního příslušenství pro baterie V-Mount nebo Anton/Bauer.
 • Balení obsahuje plnou verzi barevného korektoru DaVinci Resolve.


Klíčové funkce kamer Blackmagic URSA PL a URSA EF

 • Velký 4K senzor Super 35 mm s vynikajícím obrazovým výstupem.
 • Profesionální globální závěrka pro hladký záznam pohybu.
 • Široký dynamický rozsah 12 clonových čísel pro detailní, filmový obraz.
 • Kompatibilita s profesionálními objektivy standardů PL nebo EF.
 • Možnost záznamu rychlostí až 80 fps, a to i ve 4K!
 • Nastavení Project / Sensor Frame Rate dovolují snadno vytvářet zpomalovačky a přímo v kameře je i přehrávat!
 • Modulární design umožňující vyměnit snímač a bajonet objektivu.
 • Integrovaný duální videorekordér s nekonečným záznamem na karty typu CFast 2.0 a možností jejich formátování v přístroji.
 • Otevřené, vysoce kompatibilní souborové formáty, např. Apple ProRes nebo bezeztrátově komprimovaný formát CinemaDNG 12 bit RAW, případně formát RAW 3:1 pro delší doby záznamu v RAW formátu.
 • Podpora kodeků ProRes HQ, ProRes 422, ProRes LT a ProRes Proxy až do Ultra HD rozlišení.
 • Standardní rozhraní, včetně dvou XLR audio vstupů s mikrofonní nebo linkovou úrovní vč. fantomového napájení, 6G-SDI výstupu pro monitoring včetně stavového pruhu kamery a samostatného 4pinového XLR konektoru pro napájení hledáčků, 6G-SDI vstupu, TRS výstupu pro sluchátka, LANC konektoru pro dálkové ovládání a standardního 4pinového konektoru pro přípojení 12V= napájení.
 • Integrovaný stereofonní mikrofon.
 • Trojice separátních LCD monitorů pro ovládání kamery a vkládání metadat. Velká 10“ výklopná obrazovka s širokým pozorovacím úhlem a vysokým jasem pro náhled HD videa v plném rozlišení. Typ zobrazení i jas displejů lze nastavit nezávisle pro každý displej, obrazová vodítka pro kompozici záběru (2,40:1, 2,39:1, 2,35:1, 1,85:1, HDTV, 4:3 a Thirds) jsou samozřejmostí.
 • Podpora Ultra HD a 1080 HD rozlišení při snímkových frekvencích 23,98, 24, 25, 29,97, 30, 60 až po 80 fps.
 • Výkonný systém kapalinového chlazení, který v budoucnu umožní záznam s ještě vyššími snímkovými frekvencemi v závislosti na dostupnosti nových obrazových snímačů.
 • Kompatibilita s rychloupínacími stativovými hlavami a s montážními prvky typu V-Mount a Anton/Bauer pro upevnění baterií.
 • Součástí dodávky je plná verze profesionální aplikace DaVinci Resolve pro barevné korekce a střih videa.

Blackmagic URSA Camera
Blackmagic URSA CameraDoporučená média CFast pro kamery Blackmagic URSA a URSA Mini (6/2016)

Následující karty CFast 2.0 jsou doporučeny pro záznam do formátu 4K ProRes 422 HQ (až 60 fps):

 • Lexar Professional 64GB 3500x
 • Lexar Professional 32GB 3400x
 • Lexar Professional 64GB 3400x
 • Lexar Professional 128GB 3400x
 • Lexar Professional 256GB 3400x
 • Lexar Professional 128GB 3500x
 • Lexar Professional 256GB 3500x
 • Transcend 128GB CFX650
 • Transcend 256GB CFX650
 • Wise CFast 2.0 128GB 3400x
 • Wise CFast 2.0 256GB 3400x

Poznámka: Následující doporučené karty již nejsou na trhu

 • Lexar Professional 32GB 3400x
 • Lexar Professional 64GB 3400x
 • Lexar Professional 128GB 3400x
 • Lexar Professional 256GB 3400x

Následující karty CFast 2.0 jsou doporučeny pro záznam do formátu 4K RAW (až 30 fps)

 • Lexar Professional 64GB 3400x
 • Lexar Professional 128GB 3400x
 • Lexar Professional 256GB 3400x
 • Lexar Professional 128GB 3500x
 • Lexar Professional 256GB 3500x
 • Lexar Professional 256GB 3600x
 • Transcend 128GB CFX650
 • Transcend 256GB CFX650
 • Wise CFast 2.0 128GB 3400x
 • Wise CFast 2.0 256GB 3400x

Poznámka: Následující doporučené karty již nejsou na trhu

 • Lexar Professional 64GB 3400x
 • Lexar Professional 128GB 3400x
 • Lexar Professional 256GB 3400x


Firmware 2.1 (březen 2015)

 • Nový software Blackmagic Camera Setup.
 • Vylepšené formátování médií.

Firmware 2.3 (duben 2015)
Aktualizace Blackmagic Camera 2.3 obsahuje významné nové funkce pro kamery Blackmagic URSA. Nová verze přináší možnost zaznamenávat HD výřez videa s velikostí 1920 x 1080 rychlostí až 150 fps, záznam do kodeku ProRes 444 XQ, možnost simultánně nahrávat na dvojici karet CFast 2 v režimu RAW pro podporu vyšších záznamových rychlostí, a také podporu pro nový obrazový senzor URSA 4K V2 dovolující natáčet Ultra HD video rychlostí až 120 fps. Nový „režim výřezu” dovoluje natáčet snímkovou frekvencí až 150 fps pro efekty zpomalení a další trikové záběry. Nový režim šetří datový tok, protože nevyužívá celou plochu 4K snímače, ale zaznamenává pouze výřez velikosti 1920 x 1080 ve středu senzoru. Díky tomu lze natáčet podstatně vyšší snímkovou frekvencí, než při záznamu obrazových dat z celé plochy senzoru. ProRes 444 XQ je kodek s extrémně vysokou obrazovou kvalitou a kompatibilitou s aplikacemi DaVinci Resolve, Final Cut Pro X a dalšími. ProRes 444 XQ je ideálním záznamovým formátem pro uživatele, kteří vyžadují vysokou kvalitu záznamu při zachování kompatibility s postprodukčními softwarovými nástroji, z nichž mnohé nepodporují import sekvencí RAW. Aktualizace dále nabízí možnost záznamu RAW videa na dvě karty typu CFast 2 zároveň. V tomto režimu je záznamová rychlost dvojnásobná v porovnání se standardním záznamovým módem, který ukládá data na jedinou kartu. Karty typu CFast 2 jsou velice rychlé a ve zdvojeném režimu dovolují zaznamenávat video s extrémními datovými toky, což je pro záznam RAW dat velice důležité. Tento režim se hodí pro záznam videa s vysokými snímkovými frekvencemi pro tvorbu zpomalených záběrů během postprodukce. Aktualizace Camera Update 2.3 také podporuje novou verzi obrazového snímače kamery, která je schopna zaznamenávat video s vyššími snímkovými frekvencemi. Nový senzor 4.6K je použit u nově vyrobených kamer URSA 4.6K (cca od července/srpna 2015) a podporuje záznam 4,6K videa rychlostí až 120 fps, prolomí tedy dosavadní limit 80 fps. Kamery Blackmagic URSA jsou od počátku koncipovány jako uživatelsky aktualizovatelné a modul nového senzoru je proto nabízen i samostatně jako upgrade.

Blackmagic Camera 2.6 (srpen 2015)
Nová aktualizace pro kamery od Blackmagic Design přináší podporu pro nový elektronický hledáček Blackmagic URSA Viewfinder u všech kamer řady URSA. U kamer URSA byly rovněž implementovány rychlostní optimalizace, drobná vylepšení a možnost poklepat na zobrazení časového kódu pro vypsání timecode vstupu.

Související produkty (56)

Kamery (1)
Kazety a média (2)
Monitory a projektory (11)
Objektivy a filtry (22)
Software (1)
Stativy a ramena (4)
Střihové karty (7)
Studiová technika (2)
Tašky a kufry (1)
Videorekordéry (1)
Zpracování signálu (4)

Alternativní produkty

» všechny produkty KameryKamery (1)

REVOLT Push Buttom Magic Arm Series
n

SHAPE REVOLT Push Buttom Magic Arm Series

4 374 Kč

Univerzální kamerové příslušenství řady SHAPE REVOLT Push Button Magic Arm. „Kou

» všechny produkty Kazety a médiaKazety a média (2)

CFast 2.0 Blue

Wise CFast 2.0 Blue

5 876 Kč

Profesionální paměťové karty Wise CFast 2.0 Blue pro záznam videa. Doporučeno vý

CFast 2.0 Card Reader

Wise CFast 2.0 Card Reader

1 950 Kč

Čtečky karet CFast 2.0 osvědčené značky Wise.

» všechny produkty Monitory a projektoryMonitory a projektory (11)

 SmartScope Duo 4K
n

Blackmagic Design SmartScope Duo 4K

17 900 Kč

SmartScope Duo 4K je unikátní dvojitý náhledový monitor pro montáž do přístrojov

4K 12G-SDI LCD Monitors

Postium 4K 12G-SDI LCD Monitors

na telefon

Nové referenční monitory Postium řady OBM slouží k náhledu videa na lokacích, př

BT-4LH310
n

Panasonic BT-4LH310

na telefon

Model BT-4LH310 je 31” (úhlopříčka 787,4 mm), high-end 4K LCD monitor, nově s po

DP7-PRO

SmallHD DP7-PRO

37 995 Kč

Profesionální řada video monitorů s velmi kvalitním IPS nebo OLED panelem, funkc

EVF-035W-3G

Alphatron EVF-035W-3G

27 164 Kč

Vynikající externí  hledáček s SDI a HDMI, ideální například pro DSLR, RED, Blac

PIX-E

Video Devices PIX-E

32 500 Kč

Americká značka Sound Devices je dobře známá všem filmovým zvukařům díky svým př

Production Monitors - 1300 Series

SmallHD Production Monitors - 1300 Series

72 900 Kč

Velikost, rozlišení a hustota bodů monitorů řady smallHD 1303 je předurčují před

Production Monitors - 1700 Series

SmallHD Production Monitors - 1700 Series

78 487 Kč

Rychlost, snadnost obsluhy a možnosti přizpůsobení populárních kamerových monito

Production Monitors - 2400 Series

SmallHD Production Monitors - 2400 Series

91 000 Kč

Modely 2403 Studio a 2403 HDR jsou nejodolnější a nejvybavenější 24” produkční m

Production Monitors - 3200 Series

SmallHD Production Monitors - 3200 Series

207 900 Kč

Model 3203 HDR je nejodolnější a nejvybavenější produkční monitor na trhu s nejv

SmartView 4K
n

Blackmagic Design SmartView 4K

23 258 Kč

SmartView 4K je první profesionální Ultra HD monitor se vstupy 12G-SDI kompatibi

» všechny produkty Objektivy a filtryObjektivy a filtry (22)

Cine-Xenar III (Canon EF)

Schneider Optics Cine-Xenar III (Canon EF)

na telefon

Profesionální filmové objektivy Schneider-Kreuznach Cine-Xenar III s pevnou ohni

Cine-Xenar III (PL)

Schneider Optics Cine-Xenar III (PL)

na telefon

Profesionální filmové objektivy Schneider-Kreuznach Cine-Xenar III s pevnou ohni

Classic

ZEISS Classic

na telefon

Řada objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností Zeiss Classic nabízí fantastické

Compact Prime CP.2 (PL-mount)

ZEISS Compact Prime CP.2 (PL-mount)

83 720 Kč

Jedným s najdôležitejších aspektov úspešnej produkcie sú schopnosti a rozmanitos

Compact Prime CP.3 (PL/EF/E/F/MFT)
n

ZEISS Compact Prime CP.3 (PL/EF/E/F/MFT)

na telefon

Filmové objektivy řady Zeiss CP.3 jsou i přes vysokou optickou kvalitu a sofisti

Compact Prime CP.3 XD (PL/EF/E/F/MFT)
n

ZEISS Compact Prime CP.3 XD (PL/EF/E/F/MFT)

na telefon

Filmové objektivy řady Zeiss CP.3 jsou i přes vysokou optickou kvalitu a sofisti

Compact Zoom CZ.2
n

ZEISS Compact Zoom CZ.2

na telefon

Lehké a kompaktní transfokátory s možností výměny bajonetu (PL, EF, F, MFT, E -

Lightweight Zoom LWZ.3 21-100mm T2.9-3.9 T*
n

ZEISS Lightweight Zoom LWZ.3 21-100mm T2.9-3.9 T*

225 000 Kč

Nový transfokátor ZEISS Lightweight LWZ.3 21-100mm/T2.9-3.9 T* je objektiv pro f

MagNum
n

Chrosziel MagNum

na telefon

Časem prověřený systém pro dálkové ovládání objektivů! Modulární řada MagNum něm

MagNum (Kits)
n

Chrosziel MagNum (Kits)

na telefon

Časem prověřený systém pro dálkové ovládání objektivů! Modulární řada MagNum něm

Milvus
n

ZEISS Milvus

25 364 Kč

Rodina objektivů ZEISS Milvus s manuálním ostřením nabízí optimální rozpětí ohni

Optimo

Angenieux Optimo

na telefon

Profesionální transfokátory Angenieux Optimo nabízejí výjimečnou optickou kvalit

Optimo Style

Angenieux Optimo Style

389 000 Kč

Objektiv Optimo Style 16-40mm je s vahou 1,92 kg extrémně lehký profesionální tr

Otus
n

ZEISS Otus

76 025 Kč

Objektivy řady Zeiss Otus jsou odpovědí na výzvy moderní digitální kinematografi

Sigma Art Zoom (Canon EF)

Sigma Sigma Art Zoom (Canon EF)

na telefon

Transfokátory řady Sigma Art pro bajonet Canon EF.

Type EZ Series
n

Angenieux Type EZ Series

na telefon

Nové objektivy Angenieux EZ jsou navrženy pro kamery se senzory Super 35 i s vel

Xeen 24mm T1.5

Rokinon Xeen 24mm T1.5

45 446 Kč

 Profesionálne filmové sklo Rokinon Xeen 24mm T1.5 s voliteľným bajonetom.

Xeen 24mm, 50mm & 85mm T1.5 Kit
a

Rokinon Xeen 24mm, 50mm & 85mm T1.5 Kit

129 520 Kč

Cenovo zvýhodnený set 3 profesionálnych optík s voliteľným bajonetom: Xeen 24

Xeen 50mm T1.5

Rokinon Xeen 50mm T1.5

45 446 Kč

 Profesionálne filmové sklo Rokinon Xeen 50mm T1.5 s voliteľným bajonetom.

Xeen 85mm T1.5

Rokinon Xeen 85mm T1.5

45 446 Kč

 Profesionálne filmové sklo Rokinon Xeen 85mm T1.5 s voliteľným bajonetom.

Xenon FF-Prime (Canon EF)
n

Schneider Optics Xenon FF-Prime (Canon EF)

na telefon

Objektivy Xenon FF Prime s pevnou ohniskovou vzdáleností byly vytvořeny specific

Xenon FF-Prime (PL)
n

Schneider Optics Xenon FF-Prime (PL)

na telefon

Objektivy Xenon FF Prime s pevnou ohniskovou vzdáleností byly vytvořeny specific

» všechny produkty SoftwareSoftware (1)

Shooter Suite
n

Red Giant Shooter Suite

10 275 Kč

Vše potřebné pro zálohování, náhled, synchronizaci a konverzi natočeného materiá

» všechny produkty Stativy a ramenaStativy a ramena (4)

Kľúč na statívový šrób

Libec Kľúč na statívový šrób

85 Kč

Kľúč na zaťahovanie/ odťahovanie šróbu rýchloupínancej doštičky statívu. Možnos

Master 30
n

Cartoni Master 30

185 570 Kč

Hlava Master 30 / Cine vychází ze slavného modelu Cartoni Maxima, ovšem v kompak

MAXIMA 40
n

Cartoni MAXIMA 40

227 986 Kč

Cartoni Maxima je inovativní, kompaktní fluidní stativová hlava s neuvěřitelně h

Sky Glide
an

Sky Video Sky Glide

69 990 Kč

Sky Glide Cinema je nejvyšší model z rodiny kamerových stabilizátorů Sky Glide.

» všechny produkty Střihové kartyStřihové karty (7)

DeckLink 4K Extreme
n

Blackmagic Design DeckLink 4K Extreme

25 437 Kč

Karty z řady DeckLink jsou nejvýkonnějším řešením pro zpracování HD videa i mate

DeckLink 4K Extreme 12G
n

Blackmagic Design DeckLink 4K Extreme 12G

20 286 Kč

DeckLink 4K Extreme 12G je high-end střihová karta s Dual-Link 12G-SDI rozhraním

DeckLink Mini Recorder 4K
n

Blackmagic Design DeckLink Mini Recorder 4K

4 482 Kč

Nabírací PCIe karta DeckLink Mini Recorder 4K nabízí stejné funkce jako HD model

DeckLink SDI 4K
n

Blackmagic Design DeckLink SDI 4K

6 603 Kč

DeckLink SDI 4K je ideální střihovou kartou, pokud požadujete SDI konektivitu a

DeckLink Studio 4K
n

Blackmagic Design DeckLink Studio 4K

13 392 Kč

PCI Express karta DeckLink Studio 4K pro nabírání a přehrávání videa je určena k

UltraStudio 4K 2
n

Blackmagic Design UltraStudio 4K 2

23 258 Kč

Skvěle vybavené rackové zařízení pro nabírání a přehrávání videa, s rychlým rozh

UltraStudio 4K Extreme
n

Blackmagic Design UltraStudio 4K Extreme

76 311 Kč

UltraStudio 4K Extreme je pokročilý hardware pro střih videa. Zařízení UltraStud

» všechny produkty Studiová technikaStudiová technika (2)

3G-SDI Arduino Shield
n

Blackmagic Design 3G-SDI Arduino Shield

2 264 Kč

Modul Blackmagic 3G-SDI Arduino Shield dovoluje vytvářet sofistikované dálkové o

Cosmo
nz

Hollyland Cosmo

43 800 Kč 25 500 Kč

Hollyland Technology je čínský výrobce videotechniky specializující se na bezdrá

» všechny produkty Tašky a kufryTašky a kufry (1)

wetSuit Blackmagic URSA
n

camRade wetSuit Blackmagic URSA

5 440 Kč

Venkovní ochrana pro URSA kameru.

» všechny produkty VideorekordéryVideorekordéry (1)

Apollo
n

Convergent Design Apollo

74 760 Kč

Apollo je kombinací čtyřkanálového rekordéru HD videa do formátu Apple ProRes a

» všechny produkty Zpracování signáluZpracování signálu (4)

Mini Converter Optical Fiber 4K
n

Blackmagic Design Mini Converter Optical Fiber 4K

12 649 Kč

Mini Converter Optical Fiber 4K je obousměrný převodník s optickým rozhraním a 6

Mini Converter SDI Distribution 4K
n

Blackmagic Design Mini Converter SDI Distribution 4K

7 044 Kč

Mini Converter SDI Distribution 4K distribuuje signál přítomný na SDI vstupu do

Mini Converter SDI Multiplex 4K
n

Blackmagic Design Mini Converter SDI Multiplex 4K

12 649 Kč

Mini Converter SDI Multiplex 4K je vybaven čtyřmi SDI vstupy a stejným počtem SD

Mini Converter SDI to Analog 4K
n

Blackmagic Design Mini Converter SDI to Analog 4K

7 044 Kč

Mini Converter SDI to Analog 4K slouží ke konverzi SDI signálu na analogové slož

Alternativní produkty

Blackmagic Production Camera 4K
z

Blackmagic Design Blackmagic Production Camera 4K

1079 900 Kč 79 900 Kč

Profesionální digitální filmová kamera Blackmagic Production Camera 4K nabízí ve

EPIC-M DRAGON

RED EPIC-M DRAGON

na telefon

Kamera EPIC-M RED DRAGON je exkluzivní varianta kamery EPIC s 6K snímačem RED DR

EPIC-M MYSTERIUM-X

RED EPIC-M MYSTERIUM-X

611 500 Kč

Tělo EPIC-M je exkluzivní verze se soustruženými částmi ručně sestavená speciali

EPIC-X DRAGON

RED EPIC-X DRAGON

na telefon

Kamera EPIC-M RED DRAGON je standardní, sériově vyráběná varianta kamery EPIC s

EPIC-X MYSTERIUM-X

RED EPIC-X MYSTERIUM-X

475 700 Kč

Model EPIC-X se snímačem MYSTERIUM-X je výkonná digitální filmová kamera pro nat

NEX-FS700 4K
an

SONY NEX-FS700 4K

328 799 Kč

Cenovo zvýhodneny kit pre 4K produkciu, ktorý obsahuje: kameru NEX-FS700RH 2

PMW-F5
z

SONY PMW-F5

360 899 Kč 299 750 Kč

Tato profesionální digitální filmová kamera z řady CineAlta je vybavena Super35m

PMW-F55
nz

SONY PMW-F55

769 449 Kč 639 200 Kč

Kompaktní, profesionální digitální filmová kamera PMW-F55 z řady CineAlta je vyb

RAVEN

RED RAVEN

243 200 Kč

S váhou pouhých 1,6 kg je RED RAVEN nejmenší a nejlehčí kamerou značky RED a je

SCARLET DRAGON

RED SCARLET DRAGON

394 050 Kč

Tělo kamery SCARLET se snímačem DRAGON kombinuje flexibilitu a malé rozměry kame

SCARLET MYSTERIUM-X

RED SCARLET MYSTERIUM-X

na telefon

Digitální filmová kamera SCARLET-X je osazena senzorem MYSTERIUM-X pro záznam vi

SCARLET-W
n

RED SCARLET-W

278 200 Kč

Nová generace kamer RED SCARLET! Výkonnější tělo je vybaveno 5K snímačem RED DRA

URSA Mini
z

Blackmagic Design URSA Mini

71 685 Kč 68 100 Kč

Blackmagic URSA Mini je kompaktní digitální filmová kamera se senzorem velikosti

URSA Mini Pro
nz

Blackmagic Design URSA Mini Pro

143 774 Kč 129 950 Kč

Digitální filmová kamera URSA Mini Pro 4.6K kombinuje obrazovou kvalitu digitáln

VariCam

Panasonic VariCam

na telefon

Třetí generace profesionálních kamer VariCam je dostupná ve dvou verzích: VariCa

VariCam LT
z

Panasonic VariCam LT

486 000 Kč 437 400 Kč

Nová 4K Super 35 kamera VariCam LT je kompaktní model vybavený stejným snímačem

WEAPON 6K
n

RED WEAPON 6K

na telefon

Nový přírůstek v řadě digitálních filmových kamer RED, model WEAPON se senzorem