Syntex - Novinky

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

Novinky

Blackmagic Design: Nové stránky pro vývojáře

Společnost Blackmagic Design spustila nové stránky pro vývojáře. Tvůrci aplikací, studia nebo integrátoři produktů nyní naleznou vše pod jednou střechou: nejnovější verze vývojářských nástrojů, dokumentaci či aktualizované verze ovladačů. Více viz www.blackmagicdesign.com/developer.

Blackmagic Design
nabízí přes 40 produktů (některé jsou přímo určeny vývojářům, např. DeckLink Duo 2, DeckLink Quad 2, 3G-SDI Arduino Shield), k nimž jsou k dispozici bezplatné vývojářské nástroje. Plně dokumentovaná aplikační rozhraní pro střihové karty, režie, kamery nebo videorekordéry, lze využít k tvorbě proprietárních řešení pro živou produkci, střih videa, vizuální efekty apod. Kód lze do značné míry recyklovat i mezi různými modely a adaptovat jej na nové verze produktů nebo standardů s minimálními změnami. Pomoc je k dispozici v podobě uživatelských fór. Stačí si stáhnout SDK, inspirovat se ukázkovým kódem a můžete začít!20.03.18

Doplňky Chrosziel pro kameru Panasonic AU-EVA1

Německý výrobce profesionálních kamerových doplňků Chrosziel uvedl nové příslušenství pro kameru Panasonic AU-EVA1. Jde o montážní sadu 401-EVA1 (15mm ližiny, stativová a V-Lock destička, dvě rozety, nastavitelná ramenní opěrka) a madlo 403-EVA1 s nastavitelnou délkou v rozmezí 175 250 mm. Madlo lze použít i samostatně (je kompatibilní s rozetou kamery). Již v prodeji!

Chrosziel EVA1

19.03.18

Panasonic VariCam LT FW 6.01

Firmware 6.01 pro digitální filmové kamery VariCam LT opravuje chybu záznamu RAW dat a rozšiřuje kompatibilitu s ovládacími pulty AK-HRP1000/1005/HRP200. Stahujte zde.

Panasonic VariCam LT

16.03.18

Aktualizace Blackmagic Design HyperDeck 5.3

Nová aktualizace pro SSD videorekordéry Blackmagic Design HyperDeck implementuje podporu pro přehrávání HDR videí po SDI nebo HDMI u modelu HyperDeck Studio 12G. U stejného modelu také opravuje blíže nespecifikovanou chybu Genlocku a zvyšuje stabilitu i výkon u produktů HyperDeck Studio 12G a HyperDeck Studio Pro.

Blackmagic Design HyperDeck Studio 12G

16.03.18

Nový podcast o aktualizaci EDIUS 9.1 s českými titulky

Nový podcast o videostřihové aplikaci EDIUS 9 představuje nové funkce aktualizace 9.1 včetně hardwarové akcelerace exportu H.265 videí, podpory XAVC Proxy a zdokonalené aplikace Mync pro správu médií.Grass Valley EDIUS 8 915.03.18

Grass Valley EDIUS 8.53.3262

Grass Valley uvedli aktualizaci pro předchozí 8. generaci střihového programu EDIUS. Update 8.53.3262 opravuje řadu chyb vč. nekompatibility s některými ProRes soubory, občasného zamrzání programu při scrubbingu na časové ose nebo při měření hlasitosti (pouze v edici Workgroup), problémů s importem MOV souborů obsahujících 32bitový LPCM zvuk, obrazových artefaktů u karet Storm3G/Elite,pokud video obsahovalo doplňková data apod. Uživatelé verze EDIUS 8.xx Pro mohou aktualizovat přímo z aplikace, majitelé licence EDIUS 8.xx Workgroup musí navštívit svůj uživatelský účet na webu výrobce a aktualizaci stáhnout ručně. Update lze aplikovat přímo na předchozí verzi EDIUS 8.5 i v případě, že zároveň provozujete novou verzi EDIUS 9.xx.

Grass Valley EDIUS

14.03.18

Boris FX Continuum Units

Plug-iny Boris FX Continuum lze u nás nově zakoupit nejen jako kompletní kolekci, ale i jako menší sady efektů Continuum Units se společným zaměřením. Ve verzi Continuum 11 Units je v ceně každé sady zahrnuta licence pro Apple, Adobe, Avid a OFX aplikace. Jedna licence = podpora všech hostitelských programů (Adobe After Effects, Premiere Pro, Avid Media Composer, Apple FCP X, Blackmagic Design DaVinci Resolve, MAGIX VEGAS Pro aFoundry NUKE; pro Mac OS X nebo Windows). Dostupnějším se tak stává např. oblíbený filtr Continuum Beauty Studio pro digitální make-up, který je součástí kolekce Continuum Units - Image Restoration. Plug-in obsahuje velice výkonné klíčovací a maskovací technologie (Mocha) pro automatické zjemnění a retuše pleti, zvýraznění očí nebo rtů atd. V době 4K kamer, citlivých snímačů a velice ostrých objektivů jde o nezbytnou výbavu postprodukčního pracoviště...

Boris FX Continuum Units Beauty Studio

13.03.18

Datavideo GO 650 Studio

Datavideo GO 650 Studio je nové integrované řešení pro multikamerovou HD videoprodukci v terénu! Obsahuje prověřenou rackovou techniku značky Datavideo včetně režie SE-650, duálního monitoru TLM-102 pro náhled videa, enkodéru NVS-25 a USB rekordéru H.264 videa HDR-1. Technika je instalována do odolné přístrojové skříně a umístěna do pevného kufru pro bezpečnou přepravu.

Datavideo GO 650 Studio

12.03.18

Nový pult ATEM 1 M/E Advanced Panel

...právě přichází do prodeje! Díky modernímu provedení je režijní pult ATEM 1 M/E Advanced Panel ideálním doplňkem všech režií řady Blackmagic Design ATEM. Pracujte rychleji než kdykoliv dříve! Můžete přiřazovat zdroje videa tlačítkům, nastavovat jejich barevné kódování apod. Nový povrch s protiskluzovým provedením a T-bar i joystick jsou navrženy pro maximálně efektivní a komfortní práci.

Blackmagic Design ATEM 1 M/E Advanced Panel

09.03.18

Limitovaní akce: Získejte slevu 500 EUR při nákupu kamery Panasonic AU-EVA1!

V nové prodejní akci můžete získat slevu 500 EUR (vč. daně; ekvivalentní částka v CZK bude záviset na aktuálním kurzu v době prodeje) na novou digitální filmovou kameru Panasonic AU-EVA1! Akce platí pouze pro koncové zákazníky a jen v termínu 1. 3. – 30. 6. 2018. Kupující kamery souhlasí se zasláním kopie prodejního dokladu společnosti Panasonic. Tato data budou využita pouze pro účely výše zmíněné prodejní akce a po jejím skončení budou z databáze společnosti Panasonic vymazána.

Panasonic AU-EVA1

08.03.18