Syntex :: Red Giant Trapcode Suite - Software

SK | CZ | EN

Výrobci | Kategorie

Syntex eNews
Aktuální info přímo na váš email!

Facebook

FB TWRed Giant Trapcode Suite 15 (Full)

Trapcode Suite 15 (Full)

Více obrázků (1)

Trapcode Suite 15 je nová verze sady kreativních nástrojů pro tvorbu animované grafiky a vizuálních efektů v programu Adobe After Effects. Balík Trapcode Suite 15 obsahuje celkem 11 plug-inů: Trapcode Particular 4.0 a Trapcode Form 4.0 (nové verze), Trapcode Tao, Trapcode Mir 3.0 (nová verze), Trapcode Shine, Trapcode Lux, Trapcode 3D Stroke, Trapcode Echospace, Trapcode Starglow, Trapcode Sound Keys a Trapcode Horizon. Všechny plug-iny jsou kompatibilní s After Effects pro Windows a Mac OS X, efekty Trapcode Shine, Starglow a 3D Stroke jsou navíc spustitelné i v Adobe Premiere Pro. Elektronická licence s dodáním do cca 24 hodin.

Varianty produktu:


Dostupnost: obvykle skladem
Název: Trapcode Suite
Varianta: Trapcode Suite 15 (Full)
Výrobce: Red Giant

Naše cena:25 690 Kč
Cena s DPH:31 085 Kč

ks
Rozbalit / zabalit vše

Související produkty (5)

Patnáctá verze efektové sady Trapcode Suite pro After Effects obsahuje 11 špičkových, kreativních nástrojů pro tvorbu poutavé animované grafiky a vizuální efekty.

Trapcode Suite 13

Trapcode Particular 4 a Trapcode Form 4
Aktualizované nástroje Trapcode Particular a Trapcode Form přinášejí nový fyzikální simulátor Dynamic Fluids pro simulaci pohybu částic v kapalinách. Základem jsou čtyři plně nastavitelné modely chování částic a také desítky nových presetů nastavení (Trapcode Particular nabízí přes 335 šablon, z toho 35 využívajících fluidní dynamiku; Trapcode Form je vybaven 150+ presety, z toho 20 pro Dynamic Fluids). Vylepšení doznal i nástroj Designer pro interaktivní tvorbu a náhled efektů.

Trapcode Mir 3
Doménou plug-inu Trapcode Mir jsou abstraktní plochy a procedurální terén. Třetí verze nabízí možnost importovat 3D modely ve formátu OBJ! 3D modely (přes 60 jich najdete v knihovně dodávané spolu s plug-inem) lze následně deformovat a replikovat stejně jako jiné povrchy vytvářené efektem Mir...

Trapcode Suite 13

Trapcode Tao
Trapcode Tao je vysoce výkonný generátor 3D geometrie podél cest s řadou kreativních funkcí a velice efektním výstupem. Dovoluje vytvářet komplexní animovanou grafiku s 3D objekty (z cest nebo masek), animacemi převzatými ze světel, efektem ambient occlusion a množností řízení opakování animací/tvarů. Dovoluje vytvářet fotorealistickou grafiku s texturami, reflexními mapami nebo mapami prostředí a se složitými animacemi (funkce pro opakování animací, offset hodnot apod.). Plug-in Trapcode Tao plně podporuje akceleraci grafiky pomocí GPU pro velice rychlý rendering. Trapcode Tao také nabízí efekt hloubky ostrosti pro realistické kamerové rozostření objektů v prostoru v závislosti na jejich vzdálenosti od kamery. Depth of Field usnadní integraci objektů plug-inu Tao, 3D kamery After Effects a natočených záběrů.

Trapcode Suite 13

Trapcode Shine
Extrémně rychlý 3D světelný efekt Trapcode Shine lze napojit na 3D světlo, generovaný výstup také plně spolupracuje s kamerou projektu. Efekty fraktálového šumu simulují hloubku a reflektují (obrazně řečeno) pohyb kamery. Plug-in nabízí také maskovací funkce a 35 plně uživatelsky nastavitelných presetů.

Trapcode Suite 13Red Giant Trapcode Suite 15.0.1 (1/2019)
První aktualizace pro Trapcode Suite 15 přichází ve znamení oprav a rychlostních optimalizací. Plug-iny Particular 4.0.1 a Form 4.0.1 jsou nyní rychlejší (především při použití fluidní dynamiky u více instancí), zlepšena byla i kvalita GPU výstupu v porovnáni s CPU nebo celková odezva rozhraní Designer. Aktualizovaný plug-in Mir 3.0.1 si nyní lépe poradí s importem geometrie o větším počtu polygonů, projekčními texturami, či s vykreslováním náročné geometrie v OS Windows.

Red Giant Trapcode Suite 15.1 (2/3 2019)
První velká aktualizace pro sadu plug-inů Trapcode Suite 15 pro After Effects CC přináší inovované verze 4.1 efektů Trapcode Particular a Trapcode Form, které dovolují využívat text nebo masky jako emitory resp. základní tvary, dále nabízejí realističtější stíny s možností nastavení měkkosti jejich přechodu, nový Designer s podporou textu a masek, či 21 nových presetů.

» všechny produkty SoftwareSoftware (5)

After Effects CC
n

Adobe After Effects CC

na telefon

Vytvářejte nemožné, s novou verzí kompoziční aplikace After Effects CC. Nová ver

EDIUS
n

Grass Valley EDIUS

13 990 Kč

Devátá verze oblíbené videostřihové aplikace pro Windows přináší komplexní podpo

LightWave
n

NewTek LightWave

31 590 Kč

LightWave 3D je legendou na poli 3D grafiky. Kombinuje špičkový renderer s intui

Premiere Pro CC
n

Adobe Premiere Pro CC

na telefon

S aplikací Adobe Premiere Pro budete moci editovat video rychleji, a lépe spolup

TVPaint Animation
n

TVPAINT TVPaint Animation

13 700 Kč

TVPaint Animation Standard Edition je specializovaný software pro 2D kresbu a an

Alternativní produkty

Effects Suite 11

Red Giant Effects Suite 11

12 830 Kč

Over 70 professional tools in one dynamic package.

Fusion Studio

Blackmagic Design Fusion Studio

7 150 Kč

Fusion Studio je profesionální software pro tvorbu vizuálních efektů a kompozičn

Magic Bullet Looks 4

Red Giant Magic Bullet Looks 4

10 275 Kč

Zásuvný modul na profesionálne farebné korekcie pre množstvo postprodukčných apl

Shooter Suite
n

Red Giant Shooter Suite

10 275 Kč

Vše potřebné pro zálohování, náhled, synchronizaci a konverzi natočeného materiá

Trapcode Particular

Red Giant Trapcode Particular

9 282 Kč

Špičkový částicový systém pro After Effects CC (Windows 7-10 / Mac OS X 10.10-13

Máte otázku? Zeptejte se nás!